Nuomonės

K. Sukackas: neprisišaukia pagalbos – aikštė purve. Siūlau ekskursiją11

Atlaisvinus karantiną pasipylė renginių gausa mūsų rajone, didžioji dalis politikų, taip pat ir rajono vadovų, tiesiog pradėjo rungtyniauti, kur ir kada pasirodyti, pasidaryti kuo įsimintinesnę nuotrauką bei kiek įmanoma plačiau išplatinti ją. Nesunku suprasti – artėja rinkimai.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: LVŽS frakciją Seime suskaldė autokratinis valdymas26

Labai gaila, bet Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Seime skilo. Iš jos pasitraukė, mano nuomone, geriausi nariai, tokie kaip Saulius Skvernelis, Tomas Tomilinas, Linas Kukuraitis, Rima Baškienė, taip pat ir mūsų apygardoje išrinktas Zenonas Streikus.

Skaityti daugiau

D. Mockevičius: Krosnos mokykla ir bendruomenė – savo likimo kalviai12

Prasidėję mokslo metai visus nuteikia viltingai, kad mokiniai saugiai mokysis mokykloje kontaktiniu būdu ir nereikės vėl ilgam pereiti prie nuotolinio mokymosi. Kad taip būtų, reikia visų sutelktų pastangų, savivaldybės administracijos, mokyklų vadovų ir mokytojų, tėvelių bei pačių mokinių.

Skaityti daugiau

A. Klėjus: kur pradingo politinė atsakomybė?28

Praeitą savaitę vyko Antikorupcijos komisijos posėdis, kuriame jau ne pirmą kartą buvo svarstytas klausimas dėl savivaldybės administracijos veiksmų, susijusių su saulės elektrinės statyba Buktos kaime, Lazdijų seniūnijoje. Statytojas – UAB „Egrupė“.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: kodėl šiukšles apsimoka vežti į mišką?

Ar ir jums taip būna po gero grybavimo, kad naktį užmerkę akis vis dar matote grybų vaizdelių galeriją? Man būdavo, bet po šio savaitgalio akyse šmėkščioja ne tik baravykai, bet ir gerokai nemalonesni vaizdai – miške pamatyti kalnai šiukšlių.

Skaityti daugiau

B. Vėsaitė: apie Lazdijų ligoninės ateitį6

Artėjanti sveikatos apsaugos įstaigų tinklo pertvarka atneš pokyčių ir Lazdijų ligoninei.
Kadangi reformos matmenys dar nėra iki galo apibrėžti, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Orinta Leiputė, norėdama labiau įsigilinti į būsimus pokyčius, lanko respublikos regionines ligonines. Viena iš tokių aplankytų buvo ir Lazdijų.

Skaityti daugiau

R. Vyšniauskas: riaušes prie Seimo išprovokavo pareigūnų panaudota jėga8

Kartu su šeima dalyvavau Šeimų sąjūdžio protesto mitinge prie Seimo, pats mačiau savo akimis, kaip taikiai iš pradžių vyko mitingas ir kaip po to prasidėjo neramumai, kuriuos, mano įsitikinimu, išprovokavo pati šalies valdžia, nekreipdama dėmesio į protestuotojų reikalavimus ir panaudodama jėgą prieš juos.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: esame pavyzdys visai Lietuvai – ačiū, tokie ir išlikime17

Manęs paklausė, ką manau apie kai kurių šalies merų viešus pasisakymus apie migrantų krizę. Atsakiau, kad man liūdna ir kažkiek gėda už kolegas.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: merei siūlysiu keisti darbo grupės laisvės kovoms įamžinti sudėtį25

Vos metai praėjo, kai savivaldybės merės Ausmos Miškinienės potvarkiu buvo sudaryta naujos sudėties Lazdijų rajono savivaldybės darbo grupė laisvės kovoms įamžinti. Kaip tuomet atrodė – tikrai nešališka, atstovaujanti ir savivaldybės tarybai, ir rajono gyventojams, istorijos žinovams, visuomeninėms organizacijos. 

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: ko išsigandai, Agnyte? Kad kapčiamiestiečiai ateis paklausti, kaip sekasi? 3

Ar gali pasienio krizę suvaldyti žmonės, kurie net neatskiria, kokia yra Valstybės sienos apsaugos tarnybos struktūra? Negali.

Skaityti daugiau