Nuomonės

V. Danauskienė: ieškokite sąlyčio ir telkties, o ne niaukitės2

Liūdna ir pikta matant pastaruoju metu vykstančius procesus savivaldybės administracijoje.

Skaityti daugiau

Z. Sabaliauskas: apdovanojimas – už ypatingus, o ne už menamus nuopelnus24

Gyvenime surasti absoliučią tiesą, ko gero, neįmanoma. Dažnai vienam tiesa yra vienokia, o kitam būtinai priešinga. O jeigu dar bandai tiesą įrodinėti per spaudą, tai būtinai atsiras, kas tavo tiesą pavers visišku melu. Deja, bet taip būna labai dažnai. Todėl šį kartą tiesos neįrodinėsiu.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: gerbiami rajono gyventojai!

Greitai bus metai, kai pasaulis sužinojo apie COVID-19 – virusą, kuris paveikė mūsų darbą, mokslą, laisvalaikį ir elementarų kasdienį gyvenimą. Vasarą kiek aprimęs, dabar jis smogia nauja banga.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: parodomasis Lazdijų merės darbštumas virsta anekdotiniais atvejais24

Spalio 21 dieną Lazdijų rajono savivaldybės feisbuko paskyroje pasirodė labai savotiškas ir mažų mažiausiai keistas įrašas: „Merei Ausmai Miškinienei kartu su Jaunimo reikalų tarybos nariais praėjusią savaitę lankantis Veisiejuose, jaunimas atkreipė dėmesį, kad Veisiejų parkas neapšviestas, ir pasidomėjo kodėl.

Skaityti daugiau

D. Nekraševičienė: dėl COVID-19 situacija įtempta – serga 8 rajono gyventojai

Šiuo metu Lazdijų rajone COVID-19 serga 8 gyventojai. Tai – per paskutines dvi savaites susirgusių asmenų, kurie yra karantine, skaičius.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: ar antrajame rinkimų ture (Se)meška nukals „pliokščią“ Zeniuką?14

Rugsėjo gale šio laikraščio puslapiuose prognozavau, kad Jotvingių vienmandatėje rinkimų apygardoje į antrąjį rinkimų turą tikrai pateks valstietis Z. Streikus. Nesunku buvo numatyti, kad mažajame finale dėl patekimo į antrą turą susikaus konservatorius V. Semeška ir socdemas J. Pankauskas. Po atkaklios ir itin aršios kovos nedidele persvara V.

Skaityti daugiau

J. V. Janulevičius: labai gaila, kad penkių „komunarų“ bendruomenę palaiko vicemeras14

Tūkstantmečiais tyliai ir ramiai teka Nemunas per Lietuvą ir tik Krikštonių apylinkėse sustojo daugiau nei trisdešimtmečiui, o gal net ir atgal pasuko.

Skaityti daugiau

K. Sukackas: pyktis – blogas patarėjas9

Visi laukia rinkimų tarsi išganymo, tarsi jie išspręstų visas problemas.
Nereikia sureikšminti šio įvykio, jis ateis ir praeis, gyvenimas tęsis. Nebus taip, kad atsikėlęs spalio 12 d. ryte pamatysi Lietuvą, nušvitusią kitomis – aukso spalvomis, visi šypsosis ir džiaugsis. Greitai juk niekas nesikeičia.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: kas laimės Seimo rinkimus Jotvingių vienmandatėje apygardoje?36

Iki šių metų Seimo rinkimų, kurie vyks spalio 11 dieną, teliko visai mažai laiko. Kiekvieną darbo dieną pusė dešimtos vakaro nacionalinio transliuotojo eteryje galima pamatyti politinius debatus. Visi kandidatai gražūs, pasipuošę ir žada neregėtus kalnus gėrybių.

Skaityti daugiau

B. Karakaitė: gatvės aplink centrinę Lazdijų aikštę – tik pėstiesiems. Tai realu22

Ar galite įsivaizduoti, kad Nepriklausomybės aikštė Lazdijuose taptų vien pėstiesiems skirta erdve, kad aplink ją nevažinėtų ir oro neterštų automobiliai, kad jos pakraščiuose, kur dabar įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, stovėtų staliukai, o lazdijiečiai sėdėtų ir gertų kavą?

Skaityti daugiau