Nuomonės

J. Kurauskienė: pagalbos durys yra, reikia tik noro jas atidaryti7

Jei netekote artimo žmogaus, su kuriuo jus siejo stiprus emocinis ryšys, žinote, kaip sunku būna ir kokios juodos mintys užplūsta, kai baigiasi laidotuvės, išsiskirsto giminės ir draugai, o tu lieki vienas su savo skausmu ir nežinia, kaip gyventi toliau. Ne visi nusiraminimą randa bendraudami su kaimynais ar bažnyčioje, maldoje.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: vis dar esame nepotizmo šešėlyje?13

Kažkada Specialiųjų tyrimų tarnyba buvo atlikusi tokią nemažą studiją, kurioje išnagrinėjo savivaldybių politinį ir personalijų nepotizmą. Tai toks reiškinys, kada į valdiškus postus paskiriami giminės, draugai, partijos bičiuliai ir pan.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: kaip teisingai švęsti Velykas?1

Toks gražus man šis pavasaris, tarsi matyčiau jį pirmą ar paskutinį kartą. Prasidėjo jis, kaip sako senąsias dzūkų tradicijas spėti orus pagal gamtos ženklus tęsianti marcinkoniškė Janina, tiksliai pagal kalendorių.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: iš didelio debesio – mažas lietus4

Iš merės žadėtos paramos rajono žmonėms, mažinant žemės mokesčio naštą, išėjo kaip toje patarlėje: norėjome kaip geriau, išėjo kaip visada.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: ar iš tiesų Lazdijų rajono valdžia turi girtis gerais darbais?1

Šio mėnesio viename „Lazdijų žvaigždės“ numeryje pasirodė Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narės, Lazdijų rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, turizmo ir sporto komiteto pirmininkės J. Kurauskienės straipsnis „Lazdijų rajonas – puiki vieta gyventi. Kalbėkime apie tai dažniau ir garsiau.“

Skaityti daugiau

J. Vaikšnoraitė: apie sunkų medikų darbą1

Lazdijuose, penkių aukštų pastate, man įsiminė du pagrindiniai skyriai – vidaus ligų ir slaugos. Neseniai teko juose gydytis.

Skaityti daugiau

J. Kurauskienė: Lazdijų rajonas – puiki vieta gyventi. Kalbėkime apie tai dažniau ir garsiau14

Lazdijų rajone gyventi yra gerai. Visai neapsimesdama sakau tai ne tik kaip rajono savivaldybės tarybos narė, bet ir kaip eilinis rajono gyventojas, kaip mama, auginanti du mokyklinio amžiaus vaikus.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: stebina institucijų tyla6

Daugiau nei dvi savaitės praėjo nuo įvykio Lazdijų rajone, kai buvo nustatytas galimas smurto prieš mažametį atvejis.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: ar taršos mokesčiai pavers Lazdijų kraštą negyvenama dykyne?1

„Dyzelinas Lietuvoje 2030 metais kainuos virš 3 eurų už litrą, net jei nafta nebrangs ir infliacija nemažins euro vertės“, – teigia Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: gerb. mere, ar iš tikrųjų viskas yra ir bus gerai?4

Manau, kad optimizmas yra labai gera žmogaus savybė. Optimistas ir pats gerai jaučiasi, smagu ir artimiesiems, ir jo draugams bendrauti su tokiu asmeniu. O štai mūsų rajonui labai pasisekė, nes mūsų merė A. Miškinienė yra optimisčių optimistė.

Skaityti daugiau