Nuomonės

V. Dambrauskas: nenumarinkime mokyklų, jei jos dar kvėpuoja2

   Nors kalbos apie švietimo reformas sklinda jau senokai, informacija apie rajono mokyklų pertvarką sumirgėjo ir mūsų rajono spaudoje. Tai aktualu ne tik mokytojams, mokiniams, tėvams, personalui, bet ir visai bendruomenei, visam miesteliui, kuriame ir yra mokykla.

Skaityti daugiau

A. Klėjus: atsakymas tarybos nariui Artūrui Margeliui13

Buvęs rajono meras Artūras Margelis viešai pasipiktino, kad savivaldybės administracija neva riboja savivaldybės tarybos opozicijai prieigą prie dokumentų valdymo sistemos, dėl ko politikams esą iškyla sunkumų teikti pasiūlymus rengiamiems sprendimų projektams.

Skaityti daugiau

A. Pileckienė: tokių Kalėdų Lazdijuose dar nebuvo26

 

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: apie premijas pasakius A, buvo sąžininga pasakyti ir B17

Su Naujaisiais metais Jus visus. Lai 2020-ieji būna kupini išmintingų sprendimų ir prasmingų susitikimų. 

Skaityti daugiau

J. Stankevičius: šventinio pyrago dalybos sugriovė žmonių pasitikėjimą valdžia37

Pasirodo, garsusis naujosios valdžios porinkiminis šūkis, kad savivaldybės biudžete palikta didelė skylė, buvo tik skambus pareiškimas, tinkamai neįsigilinus į savivaldybės biudžetą.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: aštuoni naujos Lazdijų valdžios mėnesiai netapo gera pradžia15

Skaityti daugiau

R. Sadauskas: apie atmosferą Lazdijų muziejuje3

Jau garbingo amžiaus esu, o ir sveikata kiek paskutiniu metu šlubčioja, tai ne visuomet spėju sekti savo gimtojo rajono įvykius, ypatingai, kad šaltajam sezonui jau palikome savo namelius Demeniškiuose iki pavasario žiemot. 

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: priimti dovanojamą emociją – sunkus menas (atsakymas A. Mikelioniui)14

Šarlis Pero, prancūzų vaikų rašytojas, savo sukurtoje pasakoje apie burtininkę rašo, kaip pamotės su dukra engiama podukra Elenytė, ujama prie juodžiausių darbų, kartą prie šulinio pasėmė ir padavė atsigerti vandens senai moteriškei, kuri pasirodė esanti burtininkė.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: šiais metais Lazdijų rajono mažiausieji liks be saldžių Kalėdų20

Vieną niūrią ir gūdžią lapkričio dieną susitikau pažįstamą moterį. Pasisveikinęs iš karto paklausiau, kas naujo. Ji liūdnai atsakė, kad šiemet vaikai per šventes liks be saldainių. Netikėdamas pakračiau galvą ir atsakiau, kad taip negali būti.

Skaityti daugiau

E. Sušinskas: balsavau už tai, kad visuomenė jaustųsi saugiau, o jaunimas elgtųsi atsakingiau25

Kadangi esu išviešintas kaip Saugaus eismo komisijos, kuri uždraudė jaunimui Lazdijuose linksmintis, narys, pabandysiu pasiaiškinti, kadangi pasijutau kaip tas Theodor Geisel’s Seuss knygos personažas Grinčas, kuris pavogė Kalėdas.

Skaityti daugiau