Nuomonės

A. Riškevičius: direktorius vijo mane iš kabineto – nesiruošiu tylėti14

Mano epopėja dėl Mikniškių vandens tęsiasi, nors seniai įrodžiau, kad vanduo Mikniškiuose tiekiamas nekokybiškas ir nešvarus – tą po daugelio patikrinimų, man kreipiantis, pripažino Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, atsiuntusi tyrimo rezultatus. Tačiau nei rajono valdžia, nei „Lazdijų vanduo“ nesiima priemonių, kad jo kokybė gerėtų.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: tėvo dieną reabilituokime tėčių teisę būti savimi2

Pirmiausia žmogui reikia duonos, o tik paskui – žaidimų. Taip pat ir politinių. Panašiu ūkišku pasaulėvaizdžiu turbūt vadovavosi ir rajono savivaldybės tarybos nariai, Lazdijų garbės piliečiais paskelbę vietos verslininkus Danutę ir Petrą Jurkevičius.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: už gerą darbą R. A. Viniarskui merė atsidėkojo spyriu į užpakalį17

Labai keista vieta darbuotojams ir vadovams yra Lazdijų rajonas. Jeigu esi aukštos kvalifikacijos darbuotojas ar vadovas ir net labai gerai atlieki savo darbą, tai dar toli gražu nėra būtina sąlyga, kad Lazdijų valdžia tave paliks ramybėje ir nemėgins iškrapštyti iš posto.

Skaityti daugiau

D. Palačionis: nestebina, kad Lazdijai balsavo kitaip prezidento rinkimuose25

Praėjusį sekmadienį vykusių Lietuvos prezidento rinkimų rezultatai buvo tokie, kaip ir prognozavo politologai: daugiausiai balsų gavo Gitanas Nausėda, antra – Ingrida Šimonytė.

Skaityti daugiau

K. Sukackas: neprileisti prie mikrofono per šventes?10

Yra žmonių, kuriems nepatinka politikos atspalviais atskiestos šventės, kai politikai lipa į sceną pasisakyti, pasipuikuoti, pasireklamuoti, parodyti save. Tai tarsi liga, nuo kurios pagyti negalime, tai per giliai įsišakniję mumyse.    

Skaityti daugiau

O. Černiauskienė: naujas daugiabutis neįgaliesiems – dovana, apie kurią nė nesvajojome5

Nors šiuo metu nedirbu dėl ligos, tačiau žinią apie tai, kad Lazdijuose bus statomas daugiabutis su keletu specialiai įrengtų butų žmonėms su negalia, sutikau labai patenkinta.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: Pirmosios vagos šventė galėtų garsinti mūsų kraštą gerokai plačiau5

Jau visai netoli tie laikai, kai pavasarį laukus vagos robotai, o jų šeimininkas tik stebės darbo rezultatus ekrane ir nė nebandys kaitalioti dirbtinio intelekto parinkto pagal dirvos savybes vagų gylio.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: „Dirbame partijai, dirbame liaudžiai, esam laimingi kaip niekada!“

Žmonės, kuriems teko gyventi sovietiniais laikais, turbūt dar neblogai prisimena vadinamąsias leninines talkas, kai sutartą dieną visi kolektyvai mesdavo savo tikrus darbus, pasklisdavo po miestus ar miestelius ir kiekvienas tvarkydavo jiems priskirtas teritorijas. Šios talkos baigdavosi girtavimu darbo vietose.

Skaityti daugiau

J. Kurauskienė: pagalbos durys yra, reikia tik noro jas atidaryti11

Jei netekote artimo žmogaus, su kuriuo jus siejo stiprus emocinis ryšys, žinote, kaip sunku būna ir kokios juodos mintys užplūsta, kai baigiasi laidotuvės, išsiskirsto giminės ir draugai, o tu lieki vienas su savo skausmu ir nežinia, kaip gyventi toliau. Ne visi nusiraminimą randa bendraudami su kaimynais ar bažnyčioje, maldoje.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: vis dar esame nepotizmo šešėlyje?13

Kažkada Specialiųjų tyrimų tarnyba buvo atlikusi tokią nemažą studiją, kurioje išnagrinėjo savivaldybių politinį ir personalijų nepotizmą. Tai toks reiškinys, kada į valdiškus postus paskiriami giminės, draugai, partijos bičiuliai ir pan.

Skaityti daugiau