Nuomonės

A. Markūnas: kol kas sprendimo dėl koalicijos nėra 2

Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad naujosios kadencijos rajono savivaldybės tarybos posėdyje  mūsų partijai atstovaujantys du rajono savivaldybės tarybos nariai prisijungė prie valdančiosios koalicijos ir balsavo už vicemero Audriaus Klėjaus kandidatūrą.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: išmokti būti valdžia11

Vis paskaitau viešoje erdvėje apie vienos ar kitos savivaldybės būsimas naujos valdžios „įšventinimo“ ceremonijas. Joniškis bažnyčioj koncertą rengia miestiečiams, Vilniuje – tas, kitur – anas. Regalijos, iškilmės, priesaikos.

Skaityti daugiau

V. Kazlauskas: siūlau premiją1

Keliolika metų aiškinuosi su žemėtvarkininkais ir rajono savivaldybe, kaip yra su mano gyvenamojo namo Sodų gatvėje namų valdos sklypu ir jo ribomis. Apėjau ir apvažiavau daugybę institucijų – nuo Seimo, ministerijų iki rajono savivaldybės administracijos ir matininkų.

Skaityti daugiau

A. Margelis: gal vaikų globa sudarkys prestižinės gatvės įvaizdį?22

Suinteresuoti trikdyti rajono savivaldybės darbą asmenys oficialiuose sluoksniuose, rajono spaudoje ir Lazdijų miesto visuomenėje bando kelti triukšmą dėl to, kad savivaldybė vykdo savo įsipareigojimus ir perka iš rajono gyventojų namus bendruomeniniams namams steigti. Primenu, jog tokie namai yra skirti be tėvų globos likusiems vaikams.  

Skaityti daugiau

L. Džiaukštienė: ant rajono slenksčio – mirtį nešanti liga3

Metų pabaigoje Lietuvoje vėl suskambo pavojaus varpai dėl klastingos ir sveikatai itin pavojingos ligos – tymų. Gruodžio pabaigoje, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuvoje buvo užfiksuota 17 šios ligos atvejų, o kovo 12-ąją – jau 120. Iš jų maždaug pusė – Kaune, t. y. vos 100 kilometrų atstumu nuo Lazdijų.

Skaityti daugiau

D. Babarskienė: Lazdijų rinkimų nakties džiaugsmas ir skausmas14

Visada savo nuomonę pasilaikydavau sau. Kartais taip geriau... Šįkart kitaip.
Kovo 18-ąją išėjome į gatves, į darbus, sveikinomės, šypsojomės: vieni labiau, kiti mažiau... Vienur tvyrojo absoliuti tyla, lyg nieko neįvykę, kitur – pašnekesiai apie rinkimų vakaro, vėliau nakties, peripetijas. Neslėpsiu, įdomu...

Skaityti daugiau

K. Jasiulevičius: dėl valdžios formavimo interpretacijų nėra14

Į dažnai šiuo metu rajono gyventojų keliamą klausimą, kaip formuojama valdžia savivaldybės lygmeniu pasibaigus rinkimams į savivaldybės tarybą, interpretacijų nėra. Atsakymas – Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo nuostatų įgyvendinimas.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: saulė patekės ir pirmadienio rytą22

Net ir sunkiausiose sąlygose galima išlikti žmogumi ir neiti į kompromisą su savo sąžine. Šiuos Palaimintojo Teofiliaus Matulionio žodžius vis prisimenu, kai matau socialiniuose tinkluose kilusį šišą dėl rinkimų.

Skaityti daugiau

V. Blažauskas: dėl Topolių gatvės – raštas R. Karobliui

Šią savaitę komisija, atliekanti užbaigtų statybos darbų patikrinimą, pasirašė dokumentus, leidžiančius eksploatuoti Šeštokų viaduką.

Skaityti daugiau

S. Austrotas: Veisiejai keičiasi – tampa dar patrauklesniu miestu10

Labai džiaugiuosi, kad gimiau ir užaugau Veisiejuose, pragyvenau čia 44 metus, nepalikau gimtinės. Nepasimesdamas sakau, kad man šiame mieste, kuris ne tik gražus, bet ir patogus gyventi, yra gera. Esu patenkintas ir tuo, kaip sprendžiamos mano, kaip Veisiejų miesto gyventojo, problemos.

Skaityti daugiau