Nuomonės

R. Sadauskas-Kvietkevičius: Lazdijų mero rinkimų „Eurovizija“: senos dainos ir naujos suknelės1

Ar kada pagalvojote, kuo mero rinkimai mūsų rajone skiriasi nuo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos? Žinau, kad pats svarbiausio vietinės politikos įvykio lyginimas su popkultūros renginiu iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti banalus, bet įsibėgėjanti rinkimų kampanija vis labiau į jį panašėja.

Skaityti daugiau

V. Gazdziauskienė: nepritariu, kad seniūnijos taptų savarankiškomis įstaigomis4

Naujajame Vietos savivaldos įstatyme numatyta, kad po rinkimų seniūnijos galės būti kaip atskiros įstaigos arba, kaip yra dabar, administracijos padaliniai.

Skaityti daugiau

J. Ražukienė: reformos visuomet skausmingos22

Šiuo metu esame pastatyti prieš faktą, kad nuo liepos pirmosios šalyje startuos greitosios medicinos pagalbos reforma. Jei formaliai kur ir vyko kokios diskusijos iki to, tai mes, tie, kuriuos palies ši reforma regionuose, pabuvome mandagių statistų vaidmenyje.

Skaityti daugiau

E. Kaminskas: „Ačiū partijai, tėvynei už taloną patalynei...“

Nors ir tikėjausi, kad po neseniai atliktos chirurginės operacijos nedarbingumo išmoką gausiu mažesnę nei darbo užmokesčio dydis, tačiau nesitikėjau, kad ji bus mažesnė, nei oficialiai Vyriausybės nustatyta absoliutaus skurdo riba.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: sveiki sulaukę beprasmiškiausios metų šventės!15

Sveiki jau beveik sulaukę metų pabaigos. Beliko ištverti naujametę naktį ir gyvenimas grįš į įprastinį ritmą, kai Lazdijų krašte keičiasi tik orai ir valdžia, bet ne mūsų santykis su ja.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: viens, du, trys, Vilmos būgnai skamba! Ji atskrieja lyg atominė bomba!13

Dar visai neseniai atrodė, kad kitais metais Lazdijų mero rinkimai yra lengvai prognozuojami ir nuobodūs ta prasme, kad iš anksto buvo galima prognozuoti, jog finale susigrums dabartinė merė A. Miškinienė ir buvęs meras A. Margelis.

Skaityti daugiau

R. Kazlauskienė: Smetona išsaugojo, Miškinienė palaidojo10

Kol visi Lietuvos influenceriai krykštauja, kaip čia iš Vilniaus į Krokuvą tarptautinis traukinys važiuoja, mes, pro kuriuos tas traukinys pravažiuoja, ašaras liejame.

Skaityti daugiau

B. Vėsaitė: rinkimų kova su razina11

Žurnalistės Danauskienės įsitraukimas į kovą dėl mero posto tapo tikra bomba, sujudinusia gana ramią Lazdijų rajono politinę padangę. Ir dar su valstiečiais! Ką gi, varžytuvės dėl mero posto taps daug spalvingesnės ir kupinos intrigos.

Skaityti daugiau

A. Klėjus: mūsų frakcijos pastangos duoda vaisius11

Džiaugiuosi, kad mūsų TS-LKD frakcijos rajono savivaldybės taryboje iniciatyva pagaliau imtasi iš esmės spręsti klausimas dėl sveikatos priežiūros įstaigų tinklo reformos.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: kalėdinės nuolaidos pernykščiam sniegui – vakar gimusiems pirkėjams

Šią savaitę jau nėjau grybauti, nes po sniegu baravykų nesimato. Virtualūs draugai, šaipydamiesi iš mano aistros erzinti juos grybų nuotraukomis, patarė neštis į mišką benzininį lapų pūstuvą – gal grybingiausiose vietose nupūtus sniegą dar pasimatys koks šaldytas šilbaravykis.

Skaityti daugiau