Nuomonės

K. Sukackas: mažiau puikybės, daugiau supratimo ir atjautos3

Dabar politikuoti, kaltinti vieni kitus, kai pasaulyje kiekvieną minutę vyksta kova už žmonių gyvybes, kai visi sėdime ant parako statinės, o tas virusas vis plačiau sėjasi, užkariauja naujas teritorijas, yra mažų mažiausiai nedovanotina, trumparegiška ir netgi labai kvaila.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: Lazdijai gali tapti sėkmingai su koronavirusu kovojančia savivaldybe11

Dar, atrodo, ne taip ir seniai sutikome Naujuosius metus ir kėlėme taurę už geresnę ir šviesesnę ateitį bei visi tikėjomės, kad mūsų norai išsipildys ir taip bus iš tikrųjų.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: mes laimėsime šį karą3

Mūsų šalies Vyriausybė sutarė su Lenkijos pareigūnais ir paleido krovininių transporto priemonių, kurios šiuo metu laukia pasienyje ties Kalvarijos-Budzisko kontrolės punktu, eismą per Lazdijų-Ogrodnikų pasienio punktą.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: baisi pasaka apie nusikaltėlį Artūrą ir jo raštininką A. Mikelionį (amžiaus cenzas nuo 16 metų)61

2019 metų pavasarį Lietuvoje įvyko savivaldos rinkimai. Lazdijuose triumfavo vadinamoji permainų koalicija su valstiečiais priešakyje. Mere tapo valstiečių atstovė A. Miškinienė.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: koodėl valstiečiai, turėdami visą valdžią rajone, vis dar ieško priešų?46

Netrukus Kovo 11-ąją minėsime atgautos Lietuvos nepriklausomybės trisdešimtmetį. Kai gerai pagalvoji, jau iš tiesų nemažai metų esame laisvi ir nepriklausomi, o mūsų šalyje galioja demokratija. Bene didžiausias demokratijos pasiekimas yra žodžio laisvė. Smagu, kad galime laisvai ir netrukdomai reikšti savo nuomonę, mintis ir svarstymus.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: rajono gyventojus kviečiu praregėti: kas, kodėl ir už kieno pinigus kritikuoja merę?35

Drąsesni žmonės pagaliau pasakė savo nuomonę žurnalistams: ką darot, kur jūsų objektyvumas ir teisybė? Kodėl kiek­viename laikraščio numeryje tik purvą pilate ant dabartinės valdžios, o apie gerus darbus, naujoves rajone, pokyčius, kuriuos ne sau, ne dėl įvaizdžio naujoji rajono valdžia daro, o dėl visų rajono žmonių – nė žodžio?

Skaityti daugiau

A. Tumasonis: susikibkime rankomis ir apginkime merę kaip Laisvę11

Ilgai neradau laiko, drąsos ir ryžto parašyti straipsnį. Pagalvojau, kad merės Ausmos Miškinienės užpuolikai mane ne tik „prašukuos“, bet ir „sutarkuos“. Tačiau straipsnio projektą jau turėjau.
Man galutinės drąsos įkvėpė ponas Jonas Rūškys, išdrįsęs tiesą išrėžti užpraėjusioje „Lazdijų žvaigždėje“. Dėkoju.

Skaityti daugiau

J. Pankauskas: Lazdijuose teismas turi išlikti5

Prieš savaitę Nacionalinė teismų taryba priėmė sprendimą uždaryti Lazdijuose veikiantį teismą.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: rinkėjai pirštu bedė į didžiausias Lazdijų valdžios padarytas klaidas9

Sausio mėnesį Lazdijų savaitraštis „Lazdijų žvaigždė“ savo skaitytojams uždavė klausimą: kokią didžiausią klaidą padarė rajono valdžia per devynis mėnesius? Balsuoti buvo galima šio laikraščio internetiniame puslapyje visą savaitę. Lazdijų rajone nėra nė dvidešimt tūkstančių gyventojų, o į šį klausimą atsakė 2051 žmogus.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: dabartinė Lazdijų valdžia mielai pasisavina buvusios valdžios darbus23

Mūsų merė ponia A. Miškinienė ne tik gražiai atrodo, bet ir moka gražiai pakalbėti. Iš sostinės ji sugrįžo su gerai išmoktu standartiniu „žaliųjų valstiečių“ viešųjų ryšių bagažu, gera iškalba ir pasitikėjimu savimi. Ji moka save pristatyti, moka įtikinti jos besiklausančius.

Skaityti daugiau