Nuomonės

A. Miškinienė: egzaminų rezultatais džiaugiuosi kartu su abiturientais8

Kasmet, kai į savivaldybę pradeda keliauti laiškai, kviečiantys atvykti į abiturientų išleistuvių renginius, apima ypatingi jausmai – džiaugsmo, pasididžiavimo jaunais Lazdijų krašto žmonėmis. Ir jaudulio – kad tik jiems viskas būtų gerai, kad pasisektų pasiekti tai, ko nori.

Skaityti daugiau

S. Lenauskienė: laimė dalyvauti tokios didybės renginyje žmogų gali ištikti tik vieną kartą gyvenime16

Tik nedidelę dalį šimtmečio Dainų šventės žavesio mato tie, kurie gali ją stebėti tik per televiziją. Aš turiu laimę šiomis dieniomis būti čia, Vilniuje, visur dalyvauti, bendrauti su visais mūsų rajonui atstovaujančiais 258 žmonėmis, su 19 kolektyvų, kuriuose jie dalyvauja, kiekvieną dieną.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: ar Prezidentui išties parūpo atokių Lietuvos pakraščių čiabuvių bėdos?

Kai vasara persirita per saulėgrįžą ir dienos ima trumpėti, kasmet pagaunu save beveik išsigandusį, kad taip nepastebimai, vis kažko belaukiant, nespėjus visko išragauti, pamatyti ir patirti, netruks prabėgti visa vasara, o gal ir visas gyvenimas.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: Pasienio fiestoje valdžios savigyra liejosi lyg galingas krioklys1

Lygiai prieš dvi savaites nugriaudėjo svarbiausia ir smagiausia Lazdijų rajono metų šventė – Pasienio fiesta. Turbūt nesuklysiu pasakydamas, kad didžiausią įspūdį paliko meninė programos dalis, ypač legendinių Lietuvos grupių – „Rondo“ ir „Hiperbolės“ – pasirodymas.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: ataskaitos duomenys mūsų, kaip politikų, nepuošia11

Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroro pavedimu Lazdijų rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko auditą dėl vadinamųjų čekiukų lėšų panaudojimo 2019–2023 metų kadencijos tarybos nariams teisėtumo ir tikslingumo.

Skaityti daugiau

A. Riškevičius: direktorius vijo mane iš kabineto – nesiruošiu tylėti18

Mano epopėja dėl Mikniškių vandens tęsiasi, nors seniai įrodžiau, kad vanduo Mikniškiuose tiekiamas nekokybiškas ir nešvarus – tą po daugelio patikrinimų, man kreipiantis, pripažino Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, atsiuntusi tyrimo rezultatus. Tačiau nei rajono valdžia, nei „Lazdijų vanduo“ nesiima priemonių, kad jo kokybė gerėtų.

Skaityti daugiau

R. Sadauskas-Kvietkevičius: tėvo dieną reabilituokime tėčių teisę būti savimi2

Pirmiausia žmogui reikia duonos, o tik paskui – žaidimų. Taip pat ir politinių. Panašiu ūkišku pasaulėvaizdžiu turbūt vadovavosi ir rajono savivaldybės tarybos nariai, Lazdijų garbės piliečiais paskelbę vietos verslininkus Danutę ir Petrą Jurkevičius.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: už gerą darbą R. A. Viniarskui merė atsidėkojo spyriu į užpakalį17

Labai keista vieta darbuotojams ir vadovams yra Lazdijų rajonas. Jeigu esi aukštos kvalifikacijos darbuotojas ar vadovas ir net labai gerai atlieki savo darbą, tai dar toli gražu nėra būtina sąlyga, kad Lazdijų valdžia tave paliks ramybėje ir nemėgins iškrapštyti iš posto.

Skaityti daugiau

D. Palačionis: nestebina, kad Lazdijai balsavo kitaip prezidento rinkimuose25

Praėjusį sekmadienį vykusių Lietuvos prezidento rinkimų rezultatai buvo tokie, kaip ir prognozavo politologai: daugiausiai balsų gavo Gitanas Nausėda, antra – Ingrida Šimonytė.

Skaityti daugiau

K. Sukackas: neprileisti prie mikrofono per šventes?10

Yra žmonių, kuriems nepatinka politikos atspalviais atskiestos šventės, kai politikai lipa į sceną pasisakyti, pasipuikuoti, pasireklamuoti, parodyti save. Tai tarsi liga, nuo kurios pagyti negalime, tai per giliai įsišakniję mumyse.    

Skaityti daugiau