Nuomonės

A. Klėjus: nuoširdžiai atsiprašau visų rajono gyventojų4

Neklysta tas, kas nedirba. Deja, taip nutiko ir man.

Skaityti daugiau

J. Pankauskas: kad Ančios ežero dalis nevirstų bala1

Jau gerą dešimtmetį tenka kasmet stebėti vis senkančią Ančios ežero jungtį po Veisiejų tiltu.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: gėda už tokį jų elgesį, atsiprašau23

Aš, Benius Rūtelionis, valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos Lazdijų skyriaus pirmininkas, politikas, noriu viešai atsiprašyti Kalniškės mūšio didvyrio, čia nužudyto Vaclovo Brazaičio-Stirnos artimųjų.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: Pasienio fiestos prekeiviams – jokių papildomų mokesčių18

Jau po savaitės Lazdijuose šurmuliuos tradicinė, ne tik lazdijiečių, bet ir miesto svečių pamėgta šventė – Pasienio fiesta. Neatskiriama jos dalis – tautodailininkai, amatininkai, ūkininkai, maitinimo ir pramogų paslaugas teikiančios firmos. Be jų išradingumo, prekių ir paslaugų įvairovės sunku įsivaizduoti bet kokio miesto šventę.

Skaityti daugiau

G. Gražulevičius: linkėjimas 25 suaugusiems žmonėms10

Mūsų valstybės himnas baigiasi žodžiais „vienybė težydi“. Bet paskaitęs rajoninę spaudą pasigendu to iš Lazdijų rajono politikų. Atrodo, kad jie nedirba mūsų labui, kaip žadėjo, o nori vienas kitam įkąsti ieškodami menkiausių kabliukų.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: labai tikiu, kad man padėsite Lazdijus paversti laimingais24

Liūdna tiesa... Bet panašu, kad iki šiol vieni Lazdijų r. savivaldybėje ir jos įstaigose dirbo, o kiti uždirbo.

Skaityti daugiau

S. Šeduikis: amžius – ne kliūtis gyventi prasmingai

Kodėl taip plėšausi, važiuoju net į tolimas ir brangiai kainuojančias varžybas?  Toks yra mano gyvenimo būdas – nepasiduoti, kovoti, siekti tikslo tol, kol gali. Imtynėmis aš tiesiog susirgau, negaliu be jų, jos traukia kaip magnetas.

Skaityti daugiau

A. Markūnas: kol kas sprendimo dėl koalicijos nėra 3

Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad naujosios kadencijos rajono savivaldybės tarybos posėdyje  mūsų partijai atstovaujantys du rajono savivaldybės tarybos nariai prisijungė prie valdančiosios koalicijos ir balsavo už vicemero Audriaus Klėjaus kandidatūrą.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: išmokti būti valdžia13

Vis paskaitau viešoje erdvėje apie vienos ar kitos savivaldybės būsimas naujos valdžios „įšventinimo“ ceremonijas. Joniškis bažnyčioj koncertą rengia miestiečiams, Vilniuje – tas, kitur – anas. Regalijos, iškilmės, priesaikos.

Skaityti daugiau

V. Kazlauskas: siūlau premiją1

Keliolika metų aiškinuosi su žemėtvarkininkais ir rajono savivaldybe, kaip yra su mano gyvenamojo namo Sodų gatvėje namų valdos sklypu ir jo ribomis. Apėjau ir apvažiavau daugybę institucijų – nuo Seimo, ministerijų iki rajono savivaldybės administracijos ir matininkų.

Skaityti daugiau