Nuomonės

T. Miškinis: nepretendavau ir neketinu pretenduoti į jokias pareigas nei Lazdijų, nei kituose rajonuose5

Jau daugiau kaip metai laiko netiesiogiai, bet esu Lazdijų rajone vykstančių politinių ir kitokio pobūdžio įvykių sūkuryje. Taip, tikrai taip, esu Lazdijų rajono merės Ausmos Miškinienės sutuoktinis, tačiau tai nesuteikia man jokių privilegijų, priešingai – užkrauna papildomas atsakomybes ir pareigas.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: konservatorių vadovybė Lazdijų pavyzdžiu griauna Palangos skyrių30

Sakoma, kad istorija mėgsta kartotis. Būna, kad apima vadinamasis deja vu jausmas, kai matydamas kokį nors dabarties įvykį niekaip negali atsikratyti pojūčio, kad kažką panašaus ar net identiško praeityje jau teko stebėti ar matyti.

Skaityti daugiau

V. Dambrauskas: pamąstymai apie patriotizmą

Taip jau nutiko, kad vieną dieną sulaukiau dviejų panašių telefono skambučių.
Pirmu atveju skambino prisistatydami Lietuvos patriotais, kurie piktinosi, kad Gedulo ir vilties dieną nuvykę į riboto laidojimo Paveisininkų kapines rado buvusių tremtinių kapus neapšienautus.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: visuomenės nuomonė – ne paskutinėje vietoje1

Aš, Vilma Danauskienė, Lazdijų rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoja, komisijos narė, kaip asmuo, einantis šias nurodomas pareigas, 2020 m. birželio 8 d.

Skaityti daugiau

G. Salatka: per lėtai3

Praėjusiam tarybos posėdžiui savivaldybė pateikė veiksmų planą pandemijos sukeltų padarinių poveikiui mažinti.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: Lazdijų valdžia visas profesijas gerbia labiau už žurnalisto18

Svarbiausias šaltinis, iš kurio ne tik žurnalistai, bet ir eiliniai Lazdijų rajono gyventojai gali sužinoti apie Lazdijų valdžios veiklą ir kitas svarbias ir aktualias mūsų rajonui naujienas, yra Lazdijų rajono savivaldybės administracijos internetinis puslapis ir feisbuko paskyra.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: reikalausime atlyginti paukščių padarytą žalą22

Sulaukiu nemažai rajono ūkininkų skundų, kad laukiniai paukščiai – žąsys, gervės ir kiti – naikina ne tik ūkininkų pasėlių plotus, bet ir žolę, kuri reikalinga ganiavai ir pašarams gaminti.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: žemė turi būti dirbama, o išmokos dalijamos sąžiningai1

Vyriausybei priėmus nutarimą ir leidus Lenkijos ūkininkams atvykti be karantininio izoliavimosi į Lietuvą turint tikslą dirbti čia jų teisėtai naudojamas žemės ūkio naudmenas, mes, kaip savivaldybė, turime informaciją apie 44 ūkininkus, kurie išreiškė norą atvykti.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: Streikus elgiasi apgailėtinai3

Seimo narys „valstietis“ Zenonas Streikus elgiasi apgailėtinai, kai besibaigiant kadencijai tarsi kaulą šunims numeta vieną patarėjo Seime etatą lazdijiečiams.

Skaityti daugiau

K. Sukackas: juk karantinas visų neišlygino? Kodėl „Maximai“ galima, o „Laurigai“ ne?1

Sako, kad per karantiną visi lygūs ir visiems vienodos taisyklės galioja. Tiek mažas, tiek pagyvenęs, tiek senukas turi saugotis baisios ligos, būti namuose. Visi turi dėvėti kaukes, plauti rankas, visi laikytis atstumo, visi...

Skaityti daugiau