Nuomonės

A. Margelis: kas iš tikro kėsinasi į Lietuvos patriotų lengvatas?13

   Prabilti apie itin jautrų klausimą – žemės mokesčių lengvatą 1939–1990 metais nuo sovietų okupacijos nukentėjusiems asmenims mane paskatino po paskutinio tarybos posėdžio viešojoje erdvėje pasirodę samprotavimai, neva vicemeras Audrius Klėjus yra visai niekuo dėtas dėl siūlymo naikinti šią lengvatą.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: pasakius A, reiktų nebijoti tarti ir B2

Paskutiniame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje vienas iš svarstomų klausimų buvo žemės mokesčio lengvatų taikymo sprendimo projektas. Šis klausimas, kilus ginčams, buvo atidėtas, ir kreiptasi į savivaldybės Antikorupcijos komisiją, kad ši įvertintų sprendimo projektą korupcijos rizikos prasme. 

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: ar iš tiesų Lazdijai laisvi ir laimingi visiems vienodai?21

Šių metų kovo mėnesį po įvykusių savivaldos rinkimų Lazdijuose, kuriuos laimėjo dabartinė valdančioji koalicija, „Lazdijų žvaigždėje“ pasirodė rajono konservatorių pirmininko A. Klėjaus straipsnis pavadinimu „Tikrai laisvi ir laimingi Lazdijai.“ Suprask, kad prieš tai meru būnant A.

Skaityti daugiau

J. Pankauskas: naujojo UAB „Lazdijų vanduo“ direktoriaus laukia rimti iššūkiai7

Ne vienus metus UAB „Lazdijų vanduo“ susiduria su nemenkais iššūkiais. Buvusio mero A. Margelio vadovavimo metu įmonė pergyveno kelis vadovus, buvo įgyvendinta daug investicinių plėtros projektų, gyventojams atsirado galimybė prisijungti prie centrinio vandentiekio ir nuotekų tinklų.

Skaityti daugiau

V. Danauskienė: beverkiantiems dėl „nepakeičiamųjų“32

Paskutiniu metu vietos laikraščiuose ir socialinių tinklų paskyrose vis aptinku paverkavimus, kaip čia blogai, kad iš Lazdijų savivaldybės bėga specialistai. Ir ne bet kokie – nepakeičiami tiesiog, aukščiausios klasės profesionalai.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: darbas neskaičiuojant valandų negarantuoja gero rezultato54

Jau du su puse mėnesio Lazdijų rajono savivaldybei vadovaujanti merė A. Miškinienė išsiskiria itin dideliu aktyvumu. Net pokalbyje su vieno rajono laikraščio žurnalistu gerbiama merė pažymėjo, kad reikia dirbti neskaičiuojant valandų. Kol kas ponia A.

Skaityti daugiau

A. Klėjus: nuoširdžiai atsiprašau visų rajono gyventojų38

Neklysta tas, kas nedirba. Deja, taip nutiko ir man.

Skaityti daugiau

J. Pankauskas: kad Ančios ežero dalis nevirstų bala5

Jau gerą dešimtmetį tenka kasmet stebėti vis senkančią Ančios ežero jungtį po Veisiejų tiltu.

Skaityti daugiau

B. Rūtelionis: gėda už tokį jų elgesį, atsiprašau32

Aš, Benius Rūtelionis, valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos Lazdijų skyriaus pirmininkas, politikas, noriu viešai atsiprašyti Kalniškės mūšio didvyrio, čia nužudyto Vaclovo Brazaičio-Stirnos artimųjų.

Skaityti daugiau

A. Miškinienė: Pasienio fiestos prekeiviams – jokių papildomų mokesčių20

Jau po savaitės Lazdijuose šurmuliuos tradicinė, ne tik lazdijiečių, bet ir miesto svečių pamėgta šventė – Pasienio fiesta. Neatskiriama jos dalis – tautodailininkai, amatininkai, ūkininkai, maitinimo ir pramogų paslaugas teikiančios firmos. Be jų išradingumo, prekių ir paslaugų įvairovės sunku įsivaizduoti bet kokio miesto šventę.

Skaityti daugiau