Nuomonės

R. Sadauskas-Kvietkevičius: atsisakantis skiepytis mokytojas yra tarsi kunigas, kuris netiki Dievu12

Būkite atsargūs, Lazdijų krašto pirminės sveikatos priežiūros įstaigos jau surašinėja 65 metų sulaukusius asmenis, norinčius pasiskiepyti nuo COVID-19 viruso.

Skaityti daugiau

J. V. Janulevičius: Lietuvoje aptiktas naujo tipo virusas15

Kaip pranešė Lietuvos informacijos šaltinis ELTA, šalyje diagnozuotas naujas virusas, kurio paplitimo teritorija – Lazdijų rajonas, Krikštonių kaimas.

Skaityti daugiau

S. Petrauskas: viskas apie rajoną užvertusį sniegą: nuo pinigų iki padėkų16

Kai Lietuvą nuklojo balto sniego sluoksnis, džiaugėmės visi. Smagu buvo stebėti socialinius tinklus su gražiomis gamtos nuotraukomis. Jaunimas džiaugėsi nematyta žiema, vyresni priminė vaikystę, kai pusnys siekdavo langus ir į mokyklą tekdavo klampoti per pusnynus.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: Lazdijų konservatoriams dar reikia labai daug ko išmokti iš kolegų6

Prisimenu vieną diskusiją su pažįstamu artėjant 2020 metų Seimo rinkimams. Jis teigė, kad nežino, už ką juose balsuoti. Kaip užkietėjęs dešinysis pats siūliau jam rinktis tarp konservatorių ir liberalių jėgų. Pažįstamas teigė, kad už ką, už ką, bet už konservatorius tikrai nebalsuosiąs, nes jie padarė daug blogo Lietuvai.

Skaityti daugiau

I. Šaparauskienė: atsakymas G. Salatkai40

Dėkojame gerbiamam kolegai Gintautui už pastebėjimus ir pasidalintas įžvalgas (G. Salatka, „Apie ąsotį“, „Lazdijų žvaigždė“, 2021-01-08). Suprantame, kad opozicija turi stebėti valdančiųjų sprendimus ir teikti pasiūlymus, vertiname konstruktyvius siūlymus, įžvalgas, taip pat ir kritiką.

Skaityti daugiau

A. Bražinskienė: ką rūko A. Mikelionis?33

MAN ŠOKAS! Tikrąja to žodžio prasme. Skaitant A. Mikelionio straipsnį „Naujųjų 2021-ųjų Jaučio metų Lazdijų valdžios horoskopas“ kūnas šiurpo.

Skaityti daugiau

A. Mikelionis: naujųjų 2021-ųjų Jaučio metų Lazdijų valdžios horoskopas30

Laikrodžiai skaičiuoja paskutines metų valandas, minutes ir sekundes. Jau greitai susėsime su artimaisiais prie šventinio stalo ir laikrodžiams mušant dvyliktą nakties pakelsime taures putojančio vyno, o kai kas gal net tikro šampano ir su naujomis viltimis bei lūkesčiais pasitiksime Naujuosius 2021-uosius metus.

Skaityti daugiau

S. Petrauskas: kad apsaugotume miestą ir rajoną12

Šv. Kalėdos – ramybės ir susitaikymo metas, kai namuose įsivyrauja šventinė nuotaika, o šeimos nariai daugiau laiko praleidžia kartu.

Skaityti daugiau

K. Sukackas: naujai valdžiai teks traukti įklimpusį apytuštį vežimą 2

Kai ateina krizė, tai į valdžią vėl grįžta konservatoriai. Gal taip susiklostė ar taip lemta, ar realybė padiktavo, jog jie tapo gelbėtojais.

Skaityti daugiau

A. Klėjus: buvusi Vyriausybė paliko minas biudžete, kurias nukenksminti turės nauja valdžia 25

Praeitame savivaldybės tarybos posėdyje vienas iš opozicijai atstovaujančių tarybos narių manęs, kaip vicemero ir rajono valdančiosios koalicijos atstovo bei TS-LKD Lazdijų skyriaus vadovo, paklausė, kaip mes elgsimės žinodami, kad dabartiniame valstybės biudžete numatyta sumažinti ir neskirti 670 tūkstančių eurų kitų metų rajono savivaldybės sa

Skaityti daugiau