G. Salatka: Beniau, nemeluok

Užpraėjusią savaitę man paskambino Benius Rūtelionis ir pakvietė dalyvauti jo organizuojamame Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovų ir Vyriausybės atstovų susitikime su rajono gyventojais, kuris buvo numatytas kavinėje „Pušelė“. Taip pat jis užsiminė, kad nei biblioteka, nei Kultūros centras nesuteikė šiam susitikimui patalpų, todėl jis ir organizuojamas kavinėje.
Po šio telefoninio pokalbio iš karto paskambinau šių įstaigų direktoriams, norėdamas išsiaiškinti, kodėl taip nutiko, kad nė vienoje įstaigoje neatsirado vietos Seimo narių susitikimui su rajono gyventojais. Man buvo neįtikėtina, nes Seimo nariams patalpos susitikimui su gyventojais privalo būti suteiktos ir tai įteisinta teisės aktuose. Ir ką jūs manote? Mano nuostabai, nei Kultūros centro, nei bibliotekos direktoriai nebuvo gavę jokio prašymo nei žodžiu, nei raštu dėl patalpų suteikimo. Taip pat jokio raštiško ar žodinio prašymo suteikti patalpas negavo nei meras, nei aš.
Patikinu visus, kad patalpos Seimo ar Vyriausybės atstovams susitikimui su gyventojais bus suteiktos, jeigu jų bus paprašyta. Net jeigu dalis salių bus užimta tuo metu, tikrai rasime tinkamas patalpas priimti aukštus svečius tinkamu lygiu. Mes džiaugiamės kiekviena proga susitikti su mūsų tautos išrinktaisiais, nepriklausomai nuo to, kokiai partijai ar frakcijai jie priklauso, padiskutuoti, pasidžiaugti ar išsakyti savo bėdas, prašymus. Taip mes gauname progą būti išgirsti, atkreipti dėmesį į mūsų savivaldybės gyventojų poreikius. Į šį susitikimą nėjau, nes pasijaučiau organizatoriaus įžeistas dėl mano atstovaujamos įstaigos viešo melagingo apjuodinimo. Organizuojant tokius susitikimus egzistuoja nusistovėjusi politinė kultūra ir elementarus etiketas. Kai kas, matyt, to nežino.

Gintautas Salatka, rajono savivaldybės administracijos direktorius

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Salatka teisus, meluoti negražu.

tai gal Salatka galėtų pasakyti kiek pasienio fiesta kainavo, o paskui gal kas pasitikslintų? kiek kas kainavo...

Kur galėtumėm šiuos pirkimus matyti, kur jie paskelbti?

Tai kas meluoja???? ar geriau nieko nepasakyti kaip šiandieninėje žvaigždėje t.y. nieko napasakyti. Tai kiek kainavo pasienie fiiesta???? nes iš atsakymo laikraštyje šiandien nieko nesupratau. Manau, kad atsakytų atitinkamos įstaigos! Nes tik maikutes manau kainavo trečdalį tos sumos. Ir gana kabint makaronus, nes rinkėjai nėra kvaili!!!!!!

Kodėl Lazdijuose, už visų mūsų mokesčių mokėtojų pinigus pastatytose bibliotekose, suremontuotuose kultūros namuose ir menėse nėra vietos miesto gyventojams? Nu čia jau viršūnė, taip ilgai tęstis negali.

o čia Caro viskas!

Bibliotekų durys atviros tik eikit , bet kažkodėl niekur neinat o pro kampus tik žiūrit ir rėkiat.

Benius visa laika moka surengti scenas ,, nuskriaustu,, veidu, bet yra pats nesventas, kaip ir visi valstieciai.

tai kaip Lazdijuose į biblioteką eiti jei renginiai vyksta darbo metu. Tai ir sėdi bibliotekų darbuotojai ir savivaldybės darbuotojai.

Labai daug šaunių renginių rajono bibliotekose vyksta ir po darbo valandų ir savaitgaliais jūs tik eikite, bet manau nei jūs dirbat nei jūs kur einat tik ant direktorės stumiat.

Turbūt norite direktorės vietos ?

Kaži ar mokės kas taip televizorių nupirkt?

Daugiausia rekia tie kurie patys sedi šiltose kėdėse, sukišti per pažystamus ar gimines bet nieko nebaigę . Bet berėkdami gali likti prie suskilusios geldos. Biblioteka dirba gerai gal perdaug pačioj bibliotekoj darbuotojų o kaimuose reikėtų pagalvoti kažką apie bibliotekų plėtimą.Dabar bibliotekos uždaromos o viešojoj sėdi labai daug darbuotojų tai nenormalu. Televizoriai gerai bet juos reikia supirkti visom bibliotekom.

televizorius gerai tokiom kainom??? taigi už vieną būtų du išėję ir antras būtų ir buvęs kaimui...

Kodėl Lazdijų kultūros centro puslapyje nėra nurodyta nei vieno renginio birželio mėnesiui, nejaugi niekas nevyks rajono kultūros namuose ar nenorima kad kas nors dalyvautų . Fiesta praėjo o kas toliau ?

Aš nekalbu apie kainas nes apie jas nežinau.

perskaičiau lazdijų kultūros cetro rengiių planą birželio mėnesiui ir labai nustebau nėra nei vieno rengiio skirto tremtiių dieos paminėjimui, kas tai klaida? Ar visiškas nužmonėjimas? Mere, Salatka pribuskit negalima tokių datų pamiršti, prižadikit kultūros darbuotojus jie tubūt perkaito. Nonsesas..........

Tai gal per fiestą pergėrė ir dabar po lašialinėm paipaliojasi?

Margelis net su Sąjūdžio 30 - mečiu pamiršo pasveikint'

Sakai benius melagis, o kaip pats ponuli žadėjai kad vytauto gatvė bus sutvarkyta po vandentekio vedžiojimo? Pamiršai jau? Kiek metų praėjo, o žmonės toliau mašinas laužo, tai kas čia melagis salatka?

Gerai, o kada bus suženklintos savivaldybės mašinos? Na yra pvz. du džipai. Ar jiems nereikia?

Tai direktoriau kaip su tais bibliotekininkais?

Vilma pasidomės.