A. Margelis: priedai prie atlyginimų. Ir ne tik mokytojams

Skubu pranešti gerą žinią, kurią vakar apsvarstėme rajono vadovybės ir Finansų skyriaus pasitarime – gruodžio mėnesį visų rajono ugdymo įstaigų mokytojai  gaus ne tik atlyginimus už šį mėnesį, bet ir 30 proc. priedus prie atlyginimų. Jie yra numatyti ne tik mokytojams, bet ir visiems mokyklų darbuotojams: valytojoms, sargams, vairuotojams. Išmokėti 30 proc. priedus prie atlyginimų suradome galimybę ir kitų rajono savivaldybės įstaigų darbuotojams.
Visi šie skaičiavimai yra padaryti rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto pakeitime, kurį rajono savivaldybės tarybai svarstyti pateiksime kitą savaitę vysiančiame tarybos posėdyje. Rajono gyventojams gali kilti klausimas: iš kur tokie pinigai? Į šį klausimą galiu atsakyti paprastai – sutaupėme. Gyvenome taupiai, taupėme transporto išlaidas, jau nebe pirmi metai visų savivaldybės įstaigų darbuotojai, vykstantys tą pačią dieną į komandiruotes Kaune ar Vilniuje, važiuoja vienu savivaldybės automobiliu, taip pat atsisakėme savivaldybei nereikalingų patalpų – jas pardavėme arba išnuomojome. Nemažai lėšų sutaupome ir savivaldybės darbe įdiegę pažangias informacines technologijas, todėl daugelį problemų su rangovais, tiekėjais, bendradarbiavimo parneriais išsprendžiame nuotoliniu būdu. Prie gebėjimo gyventi taupiai prisidėjo visų savivaldybės įstaigų darbuotojai, todėl prieššventinis priedas prie jų atlyginimų bus pelnytas atlygis.
Artūras Margelis, rajono savivaldybės meras

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

O tai ligoninė jau ne saviladybės įstaiga???????? Ar medikai margiui nulio vietoje??????

ALE UŽTAT LIGONINĖJE DIRBA DU PATARĖJAI JAU. TAI IŠ KUR TŲ PINIGĖLIŲ BUS? VA TAIP VA CARO KARALYSTĖJE.

ALE UŽTAT LIGONINĖJE DIRBA DU PATARĖJAI JAU. TAI IŠ KUR TŲ PINIGĖLIŲ BUS? VA TAIP VA CARO KARALYSTĖJE.

Priedai prieš rinkimus :) komikas

Ale tikrai, kodel iki rinkimu sitas ponas taip priedu neskirste ir sitaip nelakste po kiekviena rengini ir tiek dovanu nedovanojo bile kam???? Bet zmones juokiasi is sito musu rajona nuvariusio balvono.

Aš tai nesuprantu. Nejaugi nėra STT ir kitų tarnybų kontrolės tarnybų. Pinigus rajono tratina ir niekas nieko. Tik po rinkimų ne vienas išsižios kaip pamatys kokios sumos ištratintos ( dovanėlėms, baliams ir t.t)

Mūsų MERAS pats ŠAUNIAUSIAS

Na tikrai antras nuo galo Lietuvoje. Cha cha cha.

ne tik meras, o ir savivaldybė gale, tai matosi, kad "geriausias" meras vadovauja pats įrodė. Gėda būtų ir tas nuotraukas tiražuoti visur.

Politinis lavonas

Politinis lavonas

Aš už MERA

o kiek ir ko is knygynelio nupirkta metu gale? Manau greitu metu suzinosim.

Veisiejai už ARTŪRA

nė velnio... ir veisiejuose yra žmonių ir daug jau laukiančių, kad rajonas keistūsi.