B. Rūtelionis: su „čebatais“ baliun nenorėjau eiti

Danauskienė laikrašty („Lazdijų reklamoje“ – red. past.) rašo, ko Benius fiestos baliuje nebuvo. Tai atskirkim fiestą ir balių! Baliavojau aš namie su vaikais, šašlykų pasikepėm šeštadienį. Nedažnai susitinkam, tai pasirinkau būti su šeima.

O penktadienį lankiausi parke – ir vištų lenktynes žiūrėjome, ir kiemelius apėjome. Turėjau svečių iš Lenkijos, giminaičių, tai ir tiems parodėme, kaip mokame šventes švęsti. Patiko aniems labai, gyrė.

Susitikau ir ukrainiečius miesto parke, tai pašnekėjome, apie tarybinę armiją papasakojau, kad jau „anais laikais“ ten jie ant ruskių maskali sakydavo.

Po teisybei, tai tame parke buvo tiek šlapia, kad peršlapau savo batus. Namie jau nekūrenam pečiaus, tai neišdžiūvo, o su čebatais nenorėjau eiti šeštadienį į tą baliuką. Užtenka, jau parašė, kad prieš trisdešimt metų su čebatais į tarybos posėdį atėjau, tai iki dabar žurnalistai dar vis pjauna.

Jokių juodų kačių nėra, kaip čia rašo. Aš partijos vairą Ausmai perdaviau prieš porą mėnesių, mano credo – duok jaunimui kelią.

Tai aš ir pasakiau jai tada, kai po visų rinkimų bučiuotis lindo: atiduodu partiją, dirbkit, o prisidirbsit ar nedirbsit, tai pačios ir kaltos būsit.

Galit ir parašyti, kad taip pasakiau – kaip nuvadovaus, taip turės.

Jau valstiečius sugriovė, tai pasakiau, kad jei ir toliau tokiais tempais, tai ir šitus demokratus sugriausit.

Bet pačios tegu žiūrisi, aš ne vaikų darželio auklėtoju čia pasamdytas.

Benius Rūtelionis, savivaldybės tarybos narys (,,Lazdijų žvaigždė", 2022-06-10)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Beniau labai protingai viską pasakei, tik gaila kad mergaitė sužlugdė valstiečius o dabar žlugdo dar tik besikuriančią partiją. Girdėjau jau daug kas ją paliko.

Buvai, Beniuli, ta auklėtoja, oi buvai. Juk taip per kaimo trobas vedei už rankos ir gyrei visiems. Kokia gabi, kokia sumani, kokia protinga. O ką, negabi, neprotinga? Netiesa. Sumani!!!!!! Išspyrė lauk tave, nebeklausė tavo " pamokymų", ką priimti, ką atleisti. Prašykis atgal pas Mindaugėlį, gal priims, turėsi kur "čebatus" užsidėjęs pasirodyt.

Beniau kurk savo partiją be merės ir direktorės, visi eis su tavim. Matosi kad nusisuko visi buvę ,, draugai , , lieka viena.

Benius su savo guminiais batais liko jau tik istorija, pakeitė partiją, išmestas iš vadovų, atimta lyderystė, sprendimų priėmimas, įtaka.

Nespjauk į vandenį anonime, kad paskui nereikėtų gerti. Benius buvo ir liks protingas žmogus o va mergaitė jei neklausis liks prie suskilusios geldos. Nuotraukose jau matom Margelio ir konservatorių užsimezgusę draugystę kuri jau ruošiasi rinkimams. Neklausys paskui gailėtis.

Na, jau blogiau būti negali. Sutikite, kad Lazdijams nepasisekė su šia mere. Pasižiūrėkite į kitus rajonus. Ir ta pati pandemija ir tie patys pabėgėliai, bet kažkodėl tvarkosi, projektai įgyvendinami, lėšos gautos ir įsisavinamos. Rajonai tvarkomi. O mūsų? Papeckiojo sienas, takelį sukasė, vaikus pasveikino ir jau grožisi pati savimi. Geriau sunaikintų projektų, ir "praknistų" lėšų knygelę tegul išleidžia. O gerti vandens iš šio šulinio, manau, nereiks gerti. Žmonės praregėjo. O Benius kasė duobę Artūrui, įkrito pats.

O kodėl N. Kirsnos projektai kažkaip iš šono labai neskaniai atrodo. Nekalbant apie.kirsnos jaunimo centro veiklą- greičiau išvis nieko neveikimą.

Savo tikslą merė paiskė - eliminavo Benių ir kitus kurie nepatiko. Pats ant savo ir viso rajono galvos atsivedė.

Jei Margelis sugrįš turi pakeisti socialinio skyriaus vadovę ir pavaduotoją. Taip prastai dirbančio skyriaus turbūt nėra Lietuvoje. Žmones bėga iš šio skyriaus turbūt neišgero, nors merė mato bet nesiima jokių priemonių.

Tai tu dar neatidavei čebatu Mindaugeliui.Sake Tauta,kad prie veliavos atiduosi jam ir čebatus..