Lazdijų rajone siekia įsitvirtinti privatus socialinių paslaugų teikėjas

„Darbą mūsų rajone be galo sunku surasti. Išklausiau socialinio darbuotojo padėjėjo kursus nuotoliniu būdu ir visai nesitikėjau, kad man bus pasiūlytas darbas. Kai paskambino iš „Senjoro“ ir pasakė, kad priims mane į darbą, iš pradžių negalėjau tuo patikėti. Maniau, kad sapnuoju“, – pasakoja N. Knyzienė, pirmoji mūsų rajone „Senjoro“ darbuotoja, ilgametė „Carito“ savanorė.
„Reforma, įvykusi socialinių paslaugų teikime, – tai galimybė organizacijoms siūlyti paslaugas savivaldybėms ir jų gyventojams“, – sako Modestas Bastys, privačios pelno nesiekiančios nevyriausybinės organizacijos „Senjoro“ paslaugų plėtros vadovas.
„Senjoro“ teikia kokybiškas socialines paslaugas visoje Lietuvoje už prieinamą kainą. Didžiąją dalį už tokias paslaugas kompensuoja savivaldybė, pačiam senjorui tenka šiek tiek primokėti. Kiek? Tai priklauso nuo pajamų dydžio“, – paaiškina vadovas.
„Naujos patirtys mūsų organizacijai – įdomios. Lazdijų miesto bei kaimo vietovių gyventojams socialines paslaugas jau teikiame. Norinčiųjų yra, tai džiugina“, – neslepia pašnekovas. Kol kas tokių, kurie nori gauti šias paslaugas mūsų rajone, kurie kreipėsi į „Senjoro“, – 10. „Dirbame jau antras mėnesis, pradėjome nuo dviejų senjorų. Dabar vis daugėja norinčiųjų gauti tokias paslaugas. Tikimės, kad jų atsiras dar daugiau“, – viliasi vadovas.
Džiaugiasi, kad Lazdijų rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyrius sutiko draugiškai.
Lazdijų rajone kol kas darbuojasi dvi darbuotojos, pirmoji – Nijolė Knyzienė. „Kiek darbuotojų dirbs Lazdijų rajone, priklausys nuo to, kiek klientų turėsime. Vienas darbuotojas paprastai aplanko 4–5 senjorus. Tai priklauso ir nuo valandų, kiek skiriame žmogui, nes vieniems užtenka mažiau, kitiems daugiau pagalbos reikia“, – paaiškina M. Bastys.
Plačiau – D. Babarskienė naujausioje „Lazdijų reklamoje“ (2022-05-31).
Komentarai
Daugelis žmonių dirba visą
O kas jiums neleidže lyst y
Nera kuo didžiuotis.
Howdy! I know this is
That is a good tip especially
continuously i used to read
Ar ši ponia Knyzienė ar
O koks jums skirtumas,kokia
nu jusu ir kultura.Matosi kad
Viena ponia prižiūrėdama
O koks jium skirtumas kas
O visdelto kokia jos pavardė?
O kas Jums i tai? Pavydite?
No matter if some one
Žiūrėkit ką pasirenkate
Darbas žmogų puošia, tai
I'm not sure where you are
I was recommended this blog
I was recommended this blog
Dineta parašyk kur moterys
Aš tikrai rinkčiausi
Nu gi Pasienio fiesta be
Taigi Margelis su Benium buvo
Neprofesionalu be
Paskaitant komentarus, matosi
Socialinio darbo reikia
Nu žinot darbo birža pasiūlė
Gerai kad apolskienė giminė