V. Vaitulionytė: „Neprarandame vilties... Esu aktyvi vietos gyventoja“

V. Vaitulionytė: „Jaunas žmogus privalo būti užimtas, dirbti...“

Kaip Lazdijų jaunimo gyvenimą pakeitė antrus metus besitęsiantys su koronavirusu susiję ribojimai? 
Vesta Vaitulionytė – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientė. Pripažįsta, pandemija labai pakeitė moksleivių gyvenimus, tačiau, anot jos, jaunoji karta ypatinga tuo, jog gali prisitaikyti prie įvairių gyvenimo, mokymosi ypatybių. „Gimnazistai jau priprato prie mokymosi viename kabinete, prie ištisą dieną dėvimų kaukių ir kitų reikalavimų, tačiau neprarandame vilties, praėjus pandemijai, sugrįžti į senąjį gyvenimo ritmą gimnazijoje“, – sako Vesta. Tačiau, kad ir kokia sudėtinga situacija būtų, jauni žmonės gyvena savo gyvenimą, nešami savų norų, vilčių, tikslų ir svajonių.

Plačiau - naujausioje ,,Lazdijų žvaigždėje" (2021-11-12).
V. Česnulytės nuotr.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Gerb. Mere ar tiesa kad Verstaminuose reikalinga bibliotekininkė? O gal vėl bus priimti žmones be išsilavinimo ir Konkurso?

Ponas Verstaminuose nera bibliotekos

Gebelikte pestisit riski. Tarım ilaçlarının insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerine yönelik tartışmalara <br> <br> yenisi eklendi. Harvard Üniversitesi tarafından doğurganlık tedavisi.<br> <br> <br> <br> <br> <br> my web-site: <a href="http://linokambarys.lt/cl/oey3p4vy31i">Clomiphene bodybuilding</a>

Straipsnis, atrodo, ne apie bibliotekas, ar ką jūs čia komentuojat?

Jei ir bus priimta bibliotekininkė į Verstaminų biblioteką, tai tikrai ne sena pavydi pikta tarka su aukštuoju agronominiu ar zootechniniu išsilavinimu.

Tai, kad puikiai dirba Verstaminų bibliotekininkė, tik eik ir švieskis, Žmogau!

o aplamai kam jos išvis reikia,mokykla uždaryta , kaimas pustuštis,netoliese Stebulių biblioteka ir Teizų , gal vertėtų sujungti visas tris ir aplikti vieną, kaip su mokyklom buvo?

Nesuprantu kodėl jūs taip norite viską sunaikinti? Džiaugtis turetute, kad kaime dar šviesuliukas yra.

Kam tie šviesuliukai nuo 8 šviečia jei vaikai po pamokų grįžta 3 valandą. Pribusk pavaduotoja ir pradėk dirbti jei direktore nori tapti. STEBULIAI, VERSTAMINAI , TEIZAI , BŪDVIETIS, RUDAMINA, KROSNA GAL LAIKAS PRADĖT DIRBTI.

Darykite tiek veiklų kiek daro Verstaminuose, tai labai bus didelė pažanga darbuose.

Nesigirkit, nieko gero ten nevyksta.

Jų nesujungs pavaduotoja ten gyvena:) mere ausma pradėk tvarką nuo bibliotekų.

Užsiimkite savais reikalais. Bibliotekos joms mat užkliūna. Merė lyg tai darbų neturi, kaimų bibliotekomis užsiims. Jei bibliotekos yra Verstaminuoae, Teizuose ir kitur, vadinasi jos ten ir turi būti. Ir ne glušos pavyzdžios kaimų bobos, neturinčios ką veikti, reguliuos bibliotekų tinklą.

Pasakei ir prisnigo! Pradesim daryt tvarką. Ar jau geriau, tamsta, pasidarė?

Pasakei ir prisnigo! Pradesim daryt tvarką. Ar jau geriau, tamsta, pasidarė?

Baisu, kaip žmonės viską savo pykčiu uzdarineja ir pavydu.

Ir dar grįškim prie to pačio Gerb. Mere o kam reikalingos bibliotekos mokyklose, sujungia su miestelių bibliotekoms. Sutaupysite.

Jūs labai viską puikiai išmanote, tad siūlau jums eiti merauti. Daug sutaupysite.