Vicemeras pasiryžęs dirbti vardan savo krašto žmonių gerovės

Šiandien rajono savivaldybėje pradėjo dirbti rajono merės A. Miškinienės pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis. Pirmąją darbo dieną optimistiškai nusiteikęs vicemeras juokavo, kad trečias kartas nemeluoja (antrąjį  kartą atsisveikino su mero patarėjo postu bei tapo vicemeru irgi savivaldybės tarybos kadencijai įpusėjus).

P. Mikelionis, trečią kartą užimdamas šias pareigas, sakė esantis pasiruošęs kasdieniniams darbams, kurių yra tikrai nemažai. Daug dėmesio teks skirti rajono savivaldybės viešiesiems pirkimams spartinti – seniūnijoms skirtų automobilių pirkimui bei kitiems darbams.

Patirties nestokojantis politikas teigė, kad ypač atsakingas momentas jo darbe bus ir rūpinimasis pabėgėliais. Reikės spręsti su nelegaliais migrantais susijusius klausimus. Vienas iš opiausių bus maitinimo organizavimas.

Vicemeras džiaugėsi rajonui svarbių objektų renovacija. Veisiejiečiai galės pasigirti atnaujintu dviračių ir pėsčiųjų taku, sukurtu turizmo maršrutu su pasienio partneriais. Penktadienį Lazdijų krašto muziejaus lauko erdvėse vyks tarptautinis Raidžių festivalis, skirtas pasienio poetams ir poezijai. Jame smagiai leis laiką rajono šeimos, jaunimas, senjorai.

Ateityje laukia ir daugelio naujų strateginių projektų įgyvendinimas. Bus nugriautas senasis Lazdijų sporto centro pastatas ir pradėtas policijos komisariate patalpų pritaikymas sporto veikloms organizuoti.

Taigi veiklos barai – išties platūs. Jėgų ir entuziazmo naujai išrinktam vicemerui tikrai nestinga. V.P. Mikelionis pasiryžęs dirbti su atsidavimu vardan savo krašto žmonių gerovės.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Ir girdėjome jus kalbant, kad ir Lazdijų vandenyse blogai. Gal ir ten tvarką padarysite, nes merė jau nesugeba.

Lazdijų vanduo daudelį metų renka pinigus už laiptines ir nieko neremontuoja.Senai staybinių medžiagų kainos pasikeitė,viskas brangsta,pinigus renka o darbų nieko nepradėta.Tai sutvarkykit ar sienas,ar lubas,ar laiptus.Baisus bardakas visur.Tik mokesčius už orą mokėk.

pirma pradėkite nuo kulturos centro darbuotojų atlyginimai maži, daugelis turi vos po pusę etato. Nu ir direktorius perdaug pasikeles.

Gaila, bet direktoriaus jau niekas nepakeis. O kultūros darbuotojų gaila.

Kaip sekasi dirbti naujam socialinių paslaugų centro direktoriui?

Tai kad atsisakė pareigų paslaugų centre. Ten reikia vadovauti tas kas išmano plačiai apie socialinę srity. Grąžinkite jolantą ir viskas bus išspręsta. Jolanta mes Jūsų laukiame

Jolanta be klaidų rašyt nemoka,kaip ji iš vis galėjo ten dirbti.

Ale kas čia tokia vis raštingumą tikrina?Gal ta pati kur daug kalba ir rašo,bet aukšojo iki dabar nebaigusi .Čia gal ne nacionalinis diktantas!

vienas sakinys - septynios klaidos

Gaila, bet pasireikšt jam darbuose neteks. Rajone valdžia uzurpuota Staidarų agronomo. Susidorojimas su kitaminčiais ir savų sodinimas, tai Lzd. dabartis. Tam pasiekti naudojami ciniški viduramžių metodai. Nuoširdžiai apgailėtina.

O prie Margelio ar kitaip buvo?

O kur direktorius gyvena? Mikyčiai.(kaimas) todel ir pasikėles.

Kažin kaip sekasi paslaptigai grįžusiam veterinoriui? Kolektyvas šoke! Kaip toliau ir vėl reikės dirbti su šitu veikėju.

Tai,kad jis nieko nedirba tik sėdi ir nosį krapšto,įdomu už ką atlyginimą gauna.Iki vėdėjo pareigų jam kaip iki mėnulio,bet konservai visagaliai... taip išeina

kol kas jis net nesedi,jis atostogosia.Pareis po atostogu ir prades dirbti,kad tik gandragalviai netrukdytu.

Jeigu ne tie gandragakviai kaip tu sakai,tai būtai senai labai senai ištrenktas ir ištrintas iš veterinarijos,būtai likęs be jokių pareigų. Taip,kad nevaryk ant gandra.... Turėtai būti jiems labai dėkingas.

skystiems į rudąją sulyst ???

Manau, kad tau reikia jau psichiatro. O ne psichologo. Ne kolektyvas šoke. O tu pats matyt prisidirbęs, kad yra šoke. Męs tiiek metų dirbę su Auridu ir viskas buvo gerai. Džiaugiamės kad sugrįžti.

skaityk - ką rašai ....

Lazdijų šilumos tinkluose reikėtų tvarką padaryti.Kodel sodų 10 ir Seinų 5 namai moka neaiškius mokesčius šildymo metų.Kedel Seinų 5 namas privalo motėti šildymo metu mokesčius už Žukausko patalpas.Konkrečiai sąskaitoje 5 eilutė.Ačiū.

Sodų 10 tikrai save apgins ir neleis Lazdijų šilumai dėlioti nesuvokiamų dalykų. Kodėl Seinų 5 nesugeba susitvarkyti- sunku pasakyti. Gal reikia kurti bendriją ir vienytis su kitais bendraminčiais?

Taip išeina,kad reikia duoti į teismą norint,kad šilumos tinklai išrašytų teisingas sąskaitas už šilumą.Sodų 10 jau buvo padavę į teismą.Žodžiu bardakas manote bus ir toliau Lazdijų šilumos tinkluose.

Kas iš tos bendrijos jei bendrijos pirmininkui sodų 10 buvo atsakyta(kovok už savo butą o ne už visą namą)Darosi nejuokinga ,kad iš visų Lazdijų, dviems namams pridėta šidymo 5 eilutė ir neaišku už ką mokėjo eilę metų šių namų gyventojai.Tik sudėjus mėnesio sumas galima išlaikyti 5 butus.Merės A.Miškinienės ir P.Mikelionio žiniai.Šių namų gyventojai apvaginėjami šilumos tinklų.

Gerovė bus kai tinginiai nebus išlaikomi. Nes gerovę daro daro bet niekas nepadaro

Ką jūs laikote tinginiais?

Mielieji, nieko čia niekas jau nebepakeis: vienas pabuvo, gerą algą gavo, dabar kitam mažiau teks traktoriuje sėdėti, pabus kabinete ir tiek.

pritariu nes Lazdijuose jau seniai madinga mero vienvaldystė.

Marcinkai ,išomokite komentarus rašyti be klaidų.Labai būtų gražu.

Tai ,kad ir tamstos komentaras su klaida

taiklus komentaras. Bet diktanto jau jie nerašys......

Kodel niekur nerašoma apie šiendien vykusiu konkursus?

O kokie buvo? Kur skelbta?

Šitą reikalą Benius tvarko.

Ar Benius jau momykloms,gimnazijoms vadovauja?

Šiandien vyko konkursas Į mokyklų,darželių direktorių vietas.Tyla,kodel?

Benius viskam vadovauja. O merė tik tarp kitko.

Būtų geriau buvę, jei likusius du metus ta vieta tuščia būtų pabuvus, nors biudžeto būtų sutaupyta, nes darbo rezultatų nesimatė per visas kadencijas, nesimatys ir dabar. Atlyginimas didelis, o darbų rezultatas nulinis. Tik įrankis partijų reikalams tvarkyti.

laukiam konkurso į naujos įmonės ,,Lazdijų paslaugos'' vadovo vietą , pažiūrėsim pagal kokius kriterijus bus išrinktas.

Tai, kad yra jau išrinktas. Sakė Beniaus kaimynas iš Staidarių. Jaunas ir gražus. Jau rašė laikraščiai.

O kodel po Klėjaus nebuvo išrinktas kitas iš konservatorių partijos?Labai tiko ir Leščinskas.Pagal tvarką tai turėjo būti renkamamas konservatorius. Lazdijuose plačiai apie tai kalbama.

Nes manau, kad su Beniaus chebra jiems nepakeliui

Seinų 5 namas 5 eilutės mokestį moka nuo 2016 metų. O o o kiek sumokėjom per visus metus

Susirinksim visas namas ir susumuosim kiek sumokėjom visi ir kiekvienas butas atsirai.Matau skaito daugiau gyventojų.Kur kažin tie pinigai ėjo.Ar vėl dalinasi kaip Valytė su Tulaba dalinosi kol nepasidalino .

Televiziją reikia iškviesti šilumos tinklams ir vandenims nes nuo rašinėjimų nieks nepasikeis.