Savivaldybę baugina iš įkalinimo vietos grįžęs vyriškis: reikalauja būsto net Lazdijų centre
Savivaldybės pirmajame aukšte šią savaitę ir ne vieną kartą siautėjo iš įkalinimo vietos sugrįžęs buvęs Šventežerio seniūnijos gyventojas A. B. Vyriškis triukšmo nekėlė, tačiau elgėsi įžūliai – patalpose rūkė, gėrė neaiškios paskirties tabletes. Atėjo prašyti, kad jam būtų suteiktas gyvenamasis būstas, nes žino įstatymus ir jau ne pirmą kartą jais pasinaudoja. Žino, kad grįžusiems iš įkalinimo vietų žmonėms savivaldybės būstą privalo suteikti.
Tuo tarpu savivaldybės darbuotojai, matydami A. B. akivaizdžias sveikatos problemas, jam tegalėjo pasiūlyti viena – pagalbą išvažiuojant...
Plačiau – naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2025-11-14).
Autorius:
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai
Tai kad savivaldybės ponai
Tuoj viena ponia nesedes,nes
Gal tikrai teisiama merė ,
Niekas jos neišmes iš
Taip šiandienai jai gali
Ne į temą !
ขอบคุณสำหรับข้อมูลเกี่ยวกับดอ
21 blackjack online<br>
mask https:/
Nenukrypk nuo temos.
ขอบคุณสำหรับข้อมูลเกี่ยวกับดอ