„Lazdijų reklamoje“: Lazdijų ligoninės kreipimasis į savivaldybės gyventojus

Pasak VšĮ Lazdijų ligoninės vadovo Valdo Vabuolo, nereikėtų išsigąsti, jei po šeimos gydytojo siuntimo gydytojas specialistas paskirs susitikimą Lazdijų ligoninės konsultacijų poliklinikoje. „Šiuo metu visi COVID-19 sirgę gydytojai ir darbuotojai jau yra pasveikę ir paskiepyti vakcina. Be to, jie nuolat testuojami“, – sako ligoninės direktorius pabrėždamas, kad konsultacijų poliklinikos ir ligoninės patalpose nuolat vykdoma paviršių dezinfekcija, patalpos vėdinamos, laikomasi atstumų ir, tikėtina, kad šioje įstaigoje yra saugiau nei bet kurioje kitoje įstaigoje. Taip pat, pasak V. Vabuolo, poliklinikoje vykdoma srautų kontrolė bei atsakingai planuojami konsultacijų laikai, siekiant išvengti nereikalingų kontaktų. Kiekvienam į Lazdijų ligoninę atvykusiam pacientui yra matuojama kūno temperatūra bei paprašoma užpildyti anketą dėl galimų COVID-19 simptomų ir rizikingų kontaktų.
Taip pat naujoje „Lazdijų reklamoje“ (2021-02-02) skaitykite:
1. Lazdijų rajone situacija dėl COVID–19 gerėja ne savaitėmis, o dienomis. Neprisikarksėkime!
2. Antikorupcijos komisija nepritarė valstybės ir savivaldybės įmonių centralizavimui.
3. Kviečiame siūlyti kandidatus apdovanojimams už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei.
4. Švietimo įstaigų vadovų pasitarime – merės padėka už atsakingą darbą karantino metu bei aktualios informacijos aptarimas.
5. Vaduoti kaimus iš sniego gniaužtų pirmieji suskubo ūkininkai.
6. O. Juodkienė: „Neskaudina pasakymas, kad mūsų nėra. Bet gaila, kad žmonės klaidinami“.
7. Apie A. Mikelionį. Nuo vaikystės, Z. Sabaliausko – iki leidinio apie futbolą.
8. Saldžios dovanos vis labiau populiarėja: „Trys viename: ir gražu, ir skanu, ir praktiška“.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Nesupratau, kodėl aš turėčiau išsigąsti? Koks gi man skirtumas kur mane priims tikras specialistas, - Kaune ar Lazdijuose. Jei reiks rimtų tyrimų, tai jis ir išrašys į Kauną ar kitur.

Prie ko čia merės nuotrauka, manau, kad turi būti ligoninės direktoriaus nuotrauka. Ir pastangas darė tikrai ne merė. Nes neturi kompetencijos apie Covid-19, o reklamuotis tai reikia. Gėda.

Va, kur protingas žmogus, tiesiog Proto Bokštas. Prisistatykite ir mes Jus būtinai išrinksime meru.

best places to find work-from-home jobs in the usa<br> <br> passive income for medical students student-friendly <br> <br> jobs to earn money from home<br> <br> therapist freelance opportunities<br> <br> <br> <br> my webpage <a href="https://proweb-hr.com/test/index.php/community/profile/delphiaogden827/">high-paying passive income for doctors</a>

Cheap Actoplus for sale online without prescription to treat diabetes <br> <br> Online pharmacies for diabetes medication<br> <br> Affordable non-prescription generic drugs online <br> <br> Buy insulin without a prescription and save some <br> <br> cash<br> <br> <br> <br> Feel free to surf to my page :: Buy diabetes meds with Bitcoin and make the feds mad - https://www.learnsv.com/blog/index.php?entryid=182

O kur dėt jos nuotrauka. Renginukai su ubuolių pyragais kol kas nevyksta.

Idėkit kirsnoj kur darbo vietos kažkam ir kažkiek sukurtos. :)

Nors sniegą nuo durų nusikastų, darbininkai. Graudu žiūrėt kaip taškomi pinigai.

Kodėl tas darbininkas tik pasirodo pora valandų ir dingsta. Kiek rašė, tai jis turi visą etatą. Gal todėl, kad seniūnės pavaduotojos vyras? Nes darbą gauna tik savi ir draugai, kaip ir anksčiau niekas nesikeičia.

Jus klystat, dirba du žmones iš socialinės darbuotojos aplinkos. Kurie turetu dirbti bet nedirba. Mere pasižiūrėk kas darosi kirsnoje ir kodėl darbuotjai nedirba arba dirba prastai?

jūs apie aštrią kirsna turbūt?

taip

affiliate marketing for pharmacists<br> <br> top pharma affiliate programs<br> <br> health blog monetization<br> <br> affiliate marketing for bloggers<br> <br> <br> <br> my page <a href="https://elearning.rgnconnects.com/blog/index.php?entryid=29562">health blog seo</a>

Kai buvo situacija prasta, tai sedėjo ir tylėjo. O dar kai geryn, tai atgijo, prasidėjo pjaras ir komentavimai ir pan. Jau tyliu spie skurtas darbo vietas. Kai vyko rinkimai, aš balsavau už merę, nes nebuvo už ką daugiau balsuoti, nes likę kandidatai...... Bet iš karto sakiau ka žadėt apie naujas darbo vietas, jus nors išsaugokite esamas. Prisisamdė profų, na ir kas toliau????? Išsiklaidė bezdalai, tai sakykit ką toliau darysit, Lazdijų valdžia. Nereikia girtis Ligoninem ir pan., nelaimės atveju susidūriau, tai niekada taip negalvojau, kad gali būti.

Galėtų ponas V. U. NORS SNIEGĄ NUSIKASTI TAIP SU MERE IR NERGA POZAVO dirbti pamiršo o atlyginima ima.

Turėtų STT pasidomėti , būtų įdomu kaip taškomi savivaldybės pinigai....

Kakadu šauksim i kirsna pasižiūrėti verslų . Galės mere papasakot kas vyksta ? Ir pinigų dar skirt?

Tau arciau tai nukask

Viskas kontroliuojama

O kodėl Kirsnos žmonės visada dejuoja? Tik tam krašte nuolados problemos . Gal mažiausėdėkit prie lango ir žiūrėkit kas ką veikia? Kodėl nedavėt patys prašymo į darbo vietą? Gal tikitės kad dar Jums kažkas ateis ir užpakalį nuvalys?

blogging for profit<br> <br> pharmacy affiliate website promotion<br> <br> best supplement affiliate programs for bloggers<br> <br> Best supplements affiliate programs for beginners<br> <br> <br> <br> Feel free to surf to my site ... <a href="https://shamanikx.com/index.php/community/profile/thaddeussigler/">How to choose the best supplements affiliate program</a>