S. Pučinskienė: partijos skyrius – ne kažkieno uab‘as

Skaitau naujienas žiniasklaidoje ir šiurpstu. Esu ilgametė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokatų partijos Lazdijų skyriaus narė. Viena pirmųjų šiose gretose, į politiką atėjusi Sąjūdžio metais, prieš daugiau nei du dešimtmečius.
Būčiau tylėjusi, tačiau negaliu. Nes žinau, kad lygiai taip pat skaitydami šiurpsta ir kiti mano partiečiai, tie Lazdijų rajono konservatoriai, kurie nesivaikė postų, nesigiminiavo su merais, nepadlaižiavo ir nenuėjo konformizmo keliu. Tie, kurie yra tikrieji šitos partijos nariai, idėjiniai.
O tokių yra. Ir ne vienas. Todėl sakau garsiai, drąsiai ir viešai: partijos skyrius – ne mero uab‘as, ne „išrinktųjų“ klubas, kur galima „chebroje“ nuspręsti – reikia mums visuotinio susirinkimo ar ne, turime mes rinkti kandidatus į partijos pirmininkus ar ne.
Mane, ilgametę ir ne visai eilinę partijos narę, pribloškė toks nesiskaitymas ne tik su partiečiais, jų nuomone, bet ir su partijos įstatais.
Žinau, kad taip galvoju ne aš viena, tik ne kiekvienas, ypač sėdintys valdiškuose darbuose, turi drąsos pasakyti tai garsiai. Aš sakau. Nes tikiu šia partija, tikiu Lietuva ir tikiu tais partijos bendražygiais, kurie stovėjome kartu Sąjūdyje, Baltijos kelyje ir prie parlamento.
Ne margelių, brazauskų, uspaskichų Lietuvą žmonės gynė tą Sausio 13-ąją. Gynė Laisvę ir Lietuvą. Atėjo laikas jas apginti dar kartą. Nebijokime!

Sidona Pučinskienė, ilgametė TS-LKD Lazdijų skyriaus narė.

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Smagu kad ir Lazdiju konservatoriu tarpe yra padoriu zmoniu ir tikrai ne vienas.Sekmes jums

Bravo ponia Sidonija! Dauguma partijos nariu taip mano!

reikėjo ponia Sidona tai pasakyt kai pati su vyru sedejote valdiškuose darbuose.

sildesi prie lovio dabar jau patriote baisi pasidare

Lazdiju savivaldybeje dirba daug susireikšminusių poniučių ,kurios valdiškoje įstaigoje jaučiasi tarsi savo nuosavoje firmoje.geria kavutę ,pletkavoja ir laksto po turgų ir skudurynus darbo metu,reikėtų savivaldybės vadovybei atkreipti dėmesį į darbo drausmę ir aptarnavimo kultūrą,ne kurioms personoms reikėtų pasimokyti bendravimo kultūros ,nes jei ko paklausi pradeda klykti kaip isterikės,eidamos į darbą galėtų išgerti valerijono ,kad nestaugtų ant interesantų

Ačiū už tiesų ir tvirtą žodį. Priminėte Sąjūdžio laikus kalbėti atvirai ką galvojam.

Visai šutvei lauk iš Lazdijų rajono!

Šaunuolė Sidona didelė pagarba

Šaunuolė!!! pries daug metu zinojau tavo nuomone apie ta irstva

Abejoju Sidona, nes neradau landsbergių Lietuvos. Gal ji už juos? Tada šakės.

Ateis galas ir šitiem "ponam"!

Džiaukitės, kad jie nepaklūta centriniam skyriui. O šiai poniai Sidonai noriu pasakyti, kad ji pasijautė atstumta. Jos straipsnis - nuo lovio atstumto paršelio klyksmas. Visos partijos - nusikaltėlių gaujos. Ir eina į partijas, nes tikisi geresnio kąsnio.

na ir suviduriavai tu cia :DDDD jeigu ji jaustusi atstumta,tai elgtusi kaip jie ir butu neatstumta. Bet jai ,matomai, to lizdo ir nereikia. Saunuole.

pritariu

Maladec Sidona kad iskelei I viesuma konservatorius, nes ten pas juos bardakas.

nera čia ko tų koncervatorių keikti juk pati sedejo koncervatoriu partijoj ir užeme šilta vieta oo va kai jos netek pradejo keikti, negrazu.

Nieks konservatoriu nekeikia, lazdiju skyriaus vadovus keist reikia, nes tik sau naudos iesko, daugiau niekuo neuzsiimineja.

Žinau, kad poniai Sidonai ne kartą siūlyta užimti šiltą vietą tam uabe. Šaunuolė, kad nepamini savo principų ir netyli

nemalk š.....

Linkėjimai Sidutei...