„Lazdijų reklamoje“: ieško avarijos kaltininko

Lazdijų rajono policijos komisariato vadovas V. Kondrackis kreipiasi į gyventojus: jeigu jie praėjusią savaitę, trečiadienį, važiavo keliu Lazdijai – Seirijai ir matė minėtą eismo įvykį arba turi žinių, kas automobilį vairavo ar paskutiniu metu naudojosi, prašo pranešti Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Lazdijų rajono policijos pareigūnai bando nustatyti, kas vairavo automobilį „Audi“, kuriuo buvo įvykdytas kelių eismo įvykis.

Apie šalikelėje Straigių kaimo ribose esančiame miškelyje, už medžių, gulintį apvirtusį automobilį policijai pranešė pravažiuojantys asmenys.

„Vaizdas buvo toks, tarsi kažkas po avarijos tą automobilį norėjo paslėpti toliau nuo važiuojamosios dalies, miške už medžių“, - sakė įvykio vietą matę asmenys.

Sidabro spalvos automobilis, spėjama, rėžėsi į pakelėje augantį medį, o vėliau nuvirto į pakelės griovį.

Iš pro įvykio vietą važiavusių liudininkų pasakojimo, automobilis buvo...

Plačiau – naujausioje „Lazdijų reklamoje“ (2023-01-24).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Rašote apie bibliotekas , parašykite o ką veikia mobilios biblioteks darbuotojos. Kaimuose jau metai nesilanko.Gal jau pradėtų dirbti direktorė nes dabar išvis bibliotekos nedirba žmonėms. Ateis Margelis gal pravaikys , gal pradės dirbti? Ausma visai nusigręžė nuo kaimo, gaila.....

Mere pasižiūrėk ką dirba tavo kuruojamos Stebulių, šeštokų, Verstaminų, N. Kirsnos bibliotekos. Gaila ogi nieko.

O nebandėt rašyti į savivaldybę, ten merė greičiau pamatys

Dabar pas mus bibliotekininkė užsiima tik rinkimais, dzin jai tas darbas. Merus renka ir taip metai iš metų rinkimai.

O šitie "atsilupę" etatiniai komentatoriai bent straipsnį perskaitė, ar svarbu tik lieti pamazgas ant merės ir bibliotekų? Toks jausmas, kad rašo pasamdyti loti etatiniai, kurie komentuoja bele kur ir po bele kokiu postu ar straipsniu. Pamatė nuotrauką ir varom komentarus.

Pirmyn labai jau viską dovanoja. Kažin prieš rinkimus taip galima?

https://www.teisevisiems.lt/baudziamoji-teise/atsakomybe-uz-smeiziancius-komentarus-socialineje-ziniasklaidoje/

Siūlyčiau, kad minėtų bibliotekų darbuotojos kreiptųsi į policiją dėl šmeižto

O gal tu pasižiūrėk kur lankėsi mobili biblioteka, žmones nori skaityti išeiti . Politika mums dzin. Mes tik prašom ponios dirbkit savo darbą. O jūs politikai , būsimi politikai negazdinkit bet pasižiūrėkite kaip bibliotekos bei kultūros namai dirba. Kur renginiai jaunimui, kur žmones kaimuose laukia mobilios bibliotekos.?

Renginių žmones nori ,kaip sak duonos ir žaidimų.

Reikia džiaugtis kad žmones nori renginių o ne politikos. Ir policija negasdinkit o darykit.

Tiek Ausmai tiek Artūrui žmones nori kultūrinių renginių kurie buvo anksčiau, ir prašome mažiau politikos o daugiau darbo. Dirbkite visi savo darbus bibliotekos, kultūros namai bei politikai..

Jei tokie protingi vasario 26 kultūriniai renginiai Leipalingio. Juoktis nesinori verkti irgi. Gal Pribuskit..