Šildymo sąskaita privertė galvoti apie išvykimą iš rajono

Veisiejiškė R. Apolskaitė: „Gavusi sąskaitą už gruodį vos nenualpau.“ „Lazdijų šilumos“ gaminamos šilumos energijos kaina – viena didžiausių šalyje.

„Kodėl provincijoje mokame už šildymą vos ne keturis kartus daugiau nei didmiesčio žmonės?“ – klausia veisiejiškė Ramunė Apolskaitė, už gruodžio mėnesio dviejų kambarių buto šildymą gavusi tokią sąskaitą, kad, jos manymu, nelieka nieko kito, kaip tik galvoti išvykti iš Lazdijų rajono.

Ji teigia nesuprantanti, kaip vienas kubas karšto vandens Veisiejuose gali kainuoti beveik trylika eurų, kai šilumos įmonė iš vandentiekio įmonės jį perka už kiek daugiau nei tris eurus.

„Gruodžio mėnesio sąskaitoje kubinis metras karšto vandens kainuoja 12,82 euro. Vandentiekininkai jį šaltą parduoda po 3,18 euro už kubinį metrą. Ar tai reiškia, kad pašildymas vandens atsieina keturis kartus jo šalto kainos?“ – klausia moteris.

Ji sako pasikalbanti su kituose miestuose gyvenančiais pažįstamais, ten situacija nėra tokia drastiška.

Plačiau – naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2023-01-20).

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Saskaitos visoj Lietuvoj didelės ir Lazdijai neprieko.

Saskaitos visoj Lietuvoj didelės ir Lazdijai neprieko.

Niekur nėra tokiu kainų nešnekėkit?

Esu pensininkė tad gaunu kompens. Lieka dar eurukų nuo šildzymo tai Kaplius pastvarkau. Jei ne kompensac. bųtų man pyz-a.

Kodėl Vidzgailų kaime dega elektra per visą naktį, prašome taupyti mūsų pinigus.

uo fainuolis

Čia socdemai virina rinkimams sau įkapius.

Kaune gruodžio mėn. karštas vanduo kainavo 6,71 eur/m3. + dar ten tas mėnesinis skaitiklio aptarnavimo mokestis 1,21 eur/mėn. Kalbu apie Eigulių mikrorajoną. Kituose nesidomėjau. Nepaslaptis, kad centralizuotai tiekiamo karšto vandens galima atsisakyti. Galima pačiam pasišildyti el.boileriu arba dujomis. Kadangi Veisiejuose gamtinių dujų nėra, tai lieka tik elektra. Balionų ten nebepritampysi.