Policininkai ir Lazdijuose persekiojo BMW

Rugsėjo 7 d. apie 18 val. 50 min. kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, netoli Alytaus r., Miroslavo sen., Tolkūnų k., Alytaus apskr. VPK kelių policijos patruliams pastebėjus ir persekiojant automobilį „BMW 330D X-drive" su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis sustojo kelkraštyje, o bandantį pabėgti vairuotoją (g. 1999 m.) sulaikė pareigūnai. Automobilį vairuotojas paliko užvestą, todėl jam nubėgus, automobilis nuriedėjo į griovį ir atsitrenkė į krūmus. Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Neseniai aštuoniolikos sulaukęs jaunuolis susigundė lengvai uždirbamais pinigais ir sutiko sėsti prie vairo, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę. Naujutėliu, 2016 metais pagamintu, „BMW" markės automobiliu, kauniškis skriejo iš Vokietijos. Jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo, už tai gresianti didžiausia bausmė laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Aštuoniolikmečiui paskirtos kardomosios priemonės – dokumentų paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Tą patį vakarą, apie 21 val. 10 min., Lazdijuose Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK patruliams persekiojant automobilį „BMW 530D" su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis važiuodamas dideliu greičiu, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „VW Passat", vairuojamu blaivaus vyro (g. 1990 m.). Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio "BMW" paieška. Automobilio „BMW 530D" vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, o automobilio „VW Passat" vairuotojas dėl kairės blauzdos kaulų lūžių paguldytas į Lazdijų ligoninę.

Alytaus AVPK inf.

Autorius: 
"Lazdijų žvaigždės" inf.