Nelaimė Vilniuje, kai sprogo ir užsiliepsnojo daugiabutis, palietė ir mūsų kraštiečius

Aranauskų šeima liko be nieko.

Tai, ko gero, pats  skaudžiausias įvykis, kurį teko kada nors patirti žmonėms Vilniuje, Viršuliškėse, per įvykusią nelaimę, kai sprogo ir užsiliepsnojo daugiabutis: žuvo du žmonės, tarp jų – ir nepilnametis. Pasirodo, tame name gyveno ir mūsų kraštiečių Rimanto ir Jurgitos Aranauskų šeima. Laimei, jie sveiki ir gyvi.

Aranauskų šeima šiuo metu glaudžiasi pas gimines, draugai ir giminaičiai parūpino drabužių ir būtiniausių daiktų. Iki šiol nėra aišku, ar name apskritai dar galės gyventi žmonės. „Iš buto daiktų pasiimti negalime, nes jis yra penktame aukšte, o namo konstrukcijos pažeistos. Ekspertai sakė, kad per daug pavojinga“, – sakė Emilija Aranauskaitė.

Po šios skaudžios nelaimės pagalbos prašymas pasirodė ir Rolių kaimo bendruomenės feisbuko puslapyje.

Pakalbinta Rolių kaimo bendruomenės narė Audronė Piličiauskienė sakė, kad Rimantas užaugęs Roliuose, čia jo gimtinė. „Pažįstu. Gyveno prie mūsų, buvome kaimynai. Ir dabar, kai atvyksta į Lazdijus, nes jo žmona taip pat mūsų kraštietė, mes ir susitinkame, ir pasikalbame. Tai labai kultūringi, taktiški, inteligentiški žmonės“, – tik geru žodžiu atsiliepia apie Aranauskų šeimą Audronė.

Plačiau – D. Babarskienė naujausioje „Lazdijų reklamoje“ (2024-01-09).

ELTOS/Ž. Gedvilos nuotr.
Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.