Marijampolės bėgime triumfavo ir lazdijetis

Penktąkart Marijampolėje, per miesto dienas rengtame bėgime savo jėgas išbandė daugiau nei tūkstantis dalyvių. Tarp jų ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevičius, puikiai atstovavęs Lazdijų kraštui. 5 km distancijoje savo amžiaus grupėje jis tapo nugalėtoju.

Bėgime savo jėgas išbandė ir vaikų bėgimo dalyviai - mažųjų bėgo beveik keturi šimtai. Konfeti fanfaromis, linksmų personažų išlydėti, kiekvienas tapo nugalėtoju ir buvo apdovanoti. Bėgime už Marijampolę buvo galima išvysti gaisrininkų atstovų – apsirengusių darbo kostiumais, NATO karių, svečių iš Lietuvos ir užsienio. Bėgimo distancijose puikius rezultatus demonstravo ir miesto svečiai, kurie atvyko iš Kelmės, Vilniaus, Kauno, kitų pasaulio valstybių.

Kasmet vykstantis bėgimas pritraukia įvairias organizacijas, bendruomenes, vaikus, dalyvius iš užsienio. Šiais metais bėgimo dalis buvo ir šiaurietiško ėjimo žygis, kuris tęsėsi 22 km. Žygeiviai aplankė Marijampolės apylinkes ir susipažino su jų istorija.

Lazdijų r. sav. inf. Nuotraukos iš „Bėgu – gyvenu“ (Lietuvos bėgimo taurė).

Autorius: 
"Lazdijų žvaigždės" inf.

Komentarai

Sveikinu teveli.

iš kur jūs žinot kad atstovavo Lazdijų kraštui? Galėjo atstovauti ir Marijampolės kraštui...