Lazdijų rajono sporto apdovanojimai – padėka tiems, kurie kuria mūsų sporto istoriją

Lazdijų sporto centre vyko sporto apdovanojimai, subūrę sportininkus, trenerius, sporto bendruomenės narius ir visus, kuriems sportas daugiau nei tik varžybos. Šis vakaras buvo skirtas pagerbti žmones, kurie kuria Lazdijų rajono sporto istoriją,  jų pasiekimus, atkaklų darbą ir kasdienines pastangas.

Šventėje dalyvavo vicemeras Dalius Mockevičius, LR Seimo narys Linas Urmanavičius, taip pat savivaldybės tarybos nariai, įstaigų vadovai ir kiti garbūs svečiai.

„Susirinkome tam, kad pagerbtume ir padėkotume tiems, kurie praėjusiais metais įdėjo daugiausia darbo ir pastangų, kad pasiektų rezultatus, apie kuriuos šiandien išgirsime. Sportas nėra tik medaliai ar laimėtos vietos – sportas visada yra apie kūrybą, bendrystę ir vienybę. Nuoširdžiai dėkojame jums už tai, kad garsinate Lazdijų rajoną Lietuvoje ir už jos ribų. Sportininkams noriu padėkoti už jūsų ryžtą, valią ir įdėtą darbą, treneriams – už kantrybę ir atsidavimą. Ačiū tėveliams ir artimiesiems, kurie palaikote sportininkus jų kelyje. Vertiname kiekvieną iš jūsų, didžiuojamės jumis, palaikėme, palaikome ir palaikysime“, – sveikindamas susirinkusius sakė vicemeras Dalius Mockevičius.

Šį vakarą buvo apdovanoti geriausi rajono sportininkai, komandos ir treneriai, kurių pergalės bei ryžtas garsina Lazdijų vardą. Šventėje netrūko padėkos žodžių, bendrystės, pasididžiavimo ir šiltų akimirkų. 

Susirinkusiuosius savo pasirodymais džiugino Šakių cirkas, dovanojęs emocijas, staigmenas ir šypsenas žiūrovams. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės Lazdijų sporto bendruomenės pasiekimais ir rezultatais!  

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Nesuprantu ką čia apdovanoja mockevičių? Nejaugi taip sunku išvardinti pavardėmis. Nusivažiavo jau visai merės išvis nėra, nepagarba žmonėm.

Kaip nepaminėti valdžiažmogiams savęs

Mockevičiau geriau eik su ausma kelią N.Kirsna Šeštokai pabarstyk. Sliduma atsitiks nelaimė žmones jus prakeiks.

kol rašinėji komentarus gali eit ir pabarstyt ar net liežuviu pletkorkos nulaižyt

Galėsi eit ir laižyti kai neduok dieve nelaimė atsitiks. O kelias N. Kirsna Šeštokai nebarstomas ,vienas žingsnis iki nelaimės. Gėda apsileidėliams.

Tai yra Lazdijų sporto centro apdovanojimai, visa kita kas egzistuoja ne sporto centre jiems neįdomu...

O į sporto centrą jeigu ką irgi vaikai važinėja tuo keliu.

N.kirsna Šeštokai keliu mokyklinis vaikus ir į mokyklą veža, kur saugumas? Keliai apledėję jokios priežiūros, gal ponas savukas pervažiuotų ir pasižiūrėtų kelių ,jokios priežiūros nei kontrolės.

Kur dingus auzma kad nematyt ir negirdėt.

Kaip suprantu, Arūnas Noselis šioje ceremonijoje vaidina "MECENATO" vaidmenį, tad ką už šį vaidmenį duoda Lazdijų rajono savivaldybė jam. Juk nemokamų pietų šiais laikais nebūna... Kas gali pakomentuoti ....