Lazdijų aisštoko komanda sulaukė išskirtinio dėmesio

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Rytų Europos aisštoko vadovas Udo Reichenecker  ir Lietuvos aisštoko rinktinės treneris Žilvinas Eidukaitis.  Svečiai atvyko su puikia žinia. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko komanda yra pakviesta į Europos čempionų lygą. Merui Artūrui Margeliui  svečiai pristatė Čempionų lygos renginį ir kvietė palaikyti Lazdijų komandą.

Rytų Europos aisštoko vadovas Udo Reichenecker Lazdijų komandai parodė išskirtinį dėmesį.  Iš Vokietijos atgabeno ir padovanojo dirbtinio ledo takelį,   taip pat atvežti keturi skirtingų svorių rutuliai, reikalingi žaidimui ir tinkamam  pasiruošimui Čempionų lygai.  Udo Reichenecker  teigia, kad Lazdijų komandos šansai yra labai geri, jis prognozuoja trečiąją vietą grupės varžybose, o  komandos treneris,  papildydamas vadovą,  sakė, kad stengsis atstovauti savo kraštui iš visų jėgų.   

Lazdijų aisštoko komandos treneris Ž. Eidukaitis padėkojo rajono merui A. Margeliui už nuolatinę paramą ir pagalbą komandai.  Dėka palaikymo, komanda per trejus metus pasiekė gana aukštų rezultatų, o dėl šių pasiekimų kitais metais Kaune vyks aisštoko suaugusiųjų Europos čempionatas.

Čempionų lygos renginys prasidėjo 2017-aisiais.   Jame dalyvauja pačios ryškiausios sportinės komandos iš Austrijos, Šveicarijos, Italijos, Lenkijos ir kitų šalių. Šiais metais kviečiama prisijungti ir Lietuvos komanda. Renginys padalintas į keturias grupes, o  burtams nulėmus, paaiškėjo, kad  su lietuvių aisštoko komanda kovos Vokiečių, Šveicarijos, Italijos komandos.  Rungtynės vyks keliuose miestuose, o rugpjūčio 18, rugsėjo 1 dienomis ir Lazdijuose.  Dvi pirmąsias ir trečiąsias  vietas užėmusios komandos, turės teisę vykti į Šveicariją ir kovos pusfinalyje bei finale.  

Per trejus darbo metus aisštoko komanda pasiekė įspūdingų rezultatų. Europos jaunių aisštoko čempionate Šveicarijoje, vykusiame 2017 metų vasario mėnesį, užėmė 6 komandinę vietą iš 12 valstybių. Europos suaugusių aisštoko čempionate Čekijoje 2017 metais kovo mėnesį užėmė 3 komandinę vietą B grupėje iš 10 dalyvavusių valstybių. Tarptautiniame aisštoko turnyre Lenkijoje 2017 m.  balandžio mėnesį užėmė pirmąją komandinę vietą iš 15 komandų.

 Lazdijų r. sav. inf. 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Lietuvos rinktines treneris :))))))))