Už miegamojo durų: kokios klaidos gali nužudyti aistrą?

Miegamasis – ypatinga erdvė: tai vieta, kur pamirštate jus supantį pasaulį. Tačiau svarbu atminti, kad tam tikri dalykai ar elgesys gali turėti neigiamos įtakos jūsų aistrai, elgesiui miegamajame. Tad ko reikėtų vengti ir ko nedaryti, kad aistra liepsnotų karšta ugnimi?

Daug elektroninių įrenginių bei prietaisų Jūsų miegamajame

Televizorius gali būti iš tiesų puikus pasirinkimas šiai namų erdvei – juk vakarai būna įdomesni, jei žiūrime savo mėgstamą serialą ar laidą. Tačiau, jei miegamasis taps ta vieta, kurioje taip pat stovės ir bent keli kompiuteriai, spausdintuvas, planšetės, tokiu atveju tai labiau primins biurą ar darbo kambarį, o ne meilės lizdelį. Neleiskite, kad išmanieji įrenginiai atitrauktų dėmesį nuo Jūsų antrosios pusės.

Neišbandomos naujovės

Aistrą pakurstyti bus kur kas lengviau ir tuo atveju, jei nebijosite naujovių. Na, o rinktis tikrai yra iš ko – nuo teminių seksualių kostiumų iki įvairiausių žaisliukų, kurie laiką už miegamojo durų pavers kur kas pikantiškesniu. Daugiau apie tai sužinosite čia

Ankstesnių mylimųjų dovanoti daiktai 

Dar vienas dalykas, kuris taip pat gali turėti neigiamos įtakos tam, kaip Jūs ir Jūsų antroji pusė jausitės už miegamojo durų, yra jūsų ankstesnių mylimųjų dovanoti daiktai. Jei esate išsaugoję šias dovanas, atminkite, kad jūsų miegamajame joms ne vieta – jų laikymas rodytų, kad vis dar negalite pamiršti savo buvusio mylimojo ar mylimosios. 

Subtilumas apšvietimas

Apšvietimas – dar vienas svarbus akcentas. Nuo jo nemaža dalimi priklausys tai, kaip miegamajame jausitės Jūs ir Jūsų antroji pusė. Itin ryškus, intensyvus apšvietimas tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas – vietoje to, rinkitės jaukią ir intymią atmosferą galinčius sukurti apšvietimo sprendimus. 

Dekoratyvūs akcentai

Kad miegamajame būtų lengva atsipalaiduoti ir malonu jame leisti laiką, nepamirškite ir įvairių dekoratyvinių akcentų. Skoningas paveikslas ant sienos, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta patalynė bei lovatiesė, subtilios pagalvėlės, įmantri vaza ir joje esančios gėlės, Jūsų miegamajam suteiks jaukumo, ypatingo žavesio ir užtikrins, kad šioje erdvėje norėsite laiką leisti kuo ilgiau.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.