Savivaldybės gydytoja Lina Džiaukštienė: „Atėjo metas man daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems“

Noras pažinti kiekvieną sveikatos priežiūros įstaigoje dirbantį žmogų, siekis įsigilinti į kiekvieną sveikatos srityje kylančią problemą bei ją išspręsti. Nuolatinis bendravimas, bendradarbiavimas ir tobulėjimas tam, kad rajono žmonės būtų sveiki. Būtent tai Liną Džiaukštienę kasdien lydėjo darbe. Dabar atėjo kitas – laiko sau ir savo pomėgiams laikas.  

Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybės vadovai Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyr. specialistei – savivaldybės gydytojai Linai Džiaukštienei palinkėjo nepristigti entuziazmo kitame gyvenimo etape.

„Dėkoju už galimybę dirbti kartu ir mokytis iš Jūsų“, – su šypsena atsisveikindama kalbėjo Lina Džiaukštienė.

Kuo geriausios kloties, turiningo poilsio, laiko sau, artimiesiems bei savo pomėgiams, stiprios sveikatos bei neblėstančios energijos L. Džiaukštienei linkėjo bei už nuoširdų darbą dėkojo merė Ausma Miškinienė, jos pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis, administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė, jos pavaduotojas Saulius Petrauskas bei savivaldybės kontrolierius Arūnas Markūnas.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Durnesnio žmogaus nebuvo .

Nejuokins Lazdijų su savo vyru. Nu savotiškas žmogus. Kai į viešumą išlindo šeimyniniai santykiai jos dėka. Ačiū dievui dar viena gėda Lazdijų išeina. Pagaliau.

Tau iki jos vyro kaip iki Maskvos rakom. Tamsuoli

jus abu komentatoriai tai Lazdiju proto bostai ir sviesuoliai....lojat kaip kaimo lenciuginiai ant kiekvieno praeinancio

Pritariu,jie gimę loti. ŠUNIAI

Kur Klėjus?