Savivaldybės darbuotojai patvirtintas susirgimas dėl COVID-19. Lazdijų šilumos tinkluose - protrūkis?

Lazdijų rajono savivaldybės administracija ką tik informavo, kad paaiškėjo žinia apie dar vieną, šiandien jau ketvirtą, susirgimą dėl COVID-19. Liga nustatyta Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai. Ji šią savaitę nebuvo darbe, jai buvo išduotas nedarbingumo pažymėjimas.

Susirgimų kreivė Lazdijų rajone, kaip ir kitur, kyla į viršų: per šią darbo savaitę nuo 10 susirgimų, nustatytų pirmadienį, penktadienį ji pakilo iki 26.

,,Dar kartą raginame Lazdijų rajono gyventojus labai atsakingai laikytis karantinui keliamų reikalavimų", - prašo savivaldybės administracija.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą, lapkričio 12 d., Lietuvoje patvirtinti 2066 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. NVSC paminėjo ir protrūkį Lazdijų šilumos tinkluose. Esą fiksuoti atvejai, susiję su protrūkiais įmonėse AB Klaipėdos energetika, AB Orlen Lietuva, UAB Lazdijų šilumos tinklai, Utenos vandenys, Adakavo socialinės globos namuose, Blinstrubiškių socialinės globos namuose, Dūseikių socialinės globos namuose, Marijampolės ligoninėje, Kaltinėnų parapijos senelių globos namuose, Klaipėdos apygardos prokuratūroje, Mažeikių ligoninėje, Mykolo Marcinkevičiaus ligoninėje, Pasvalio PASPC, Radviliškio r. savivaldybėje, Raseinių socialinių paslaugų centre, Regioninėje Telšių ligoninėje, Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Rietavo senelių globos namai, Skaudvilės  palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, Švenčionių rajono ligoninėje, Tauragės ligoninėje, Veiverių PSPC slaugos skyriuje, Šilutės ligoninėje, LSMU Kauno klinikose, Plungės greitosios pagalbos stotyje.

Šimtui tūkstančių gyventojų Lazdijų rajone tenka 141,8 COVID-19 susirgimo - tai vienas geriausių rodiklių šalyje. Labiausiai nuo koronaviruso kenčia Šilalės rajonas - 1 338,7  susirgimo. Vidurkis Lietuvoje - 645,9.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Tai jeigu vienas žmogus šilumos tinkluose susirgo tai čia jau protrūkis? Ar čia kažkas slepiama ?Kodėl taip rašoma ir respublikos mastu? O tai kaip yra iš tikrųjų?

Tai gi tinklais tinklais ir virusas jau Jūsų namuose. Pamąstykite.

Protrūkis yra, kai suserga mažiausiai du žmonės.