Merė atsiprašo dėl nutrūkusio geriamojo vandens tiekimo

UAB ,,Lazdijų vanduo".

Naktį Lazdijų vandenvietėje įvyko siurblio gedimas, dėl kurio nutrūko šalto geriamojo vandens tiekimas. Taip pat galimai įvyko ir vandentiekio trasos gedimas, šiuo metu yra aiškinamasi tikslios gedimo priežastys ir stengiamasi greičiau viską sutvarkyti, pranešė UAB "Lazdijų vanduo".

Apie tai informavo ir Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė: ,,Šalto geriamojo vandens tiekimas sustabdytas dėl reikšmingų gedimų/techninių priežasčių UAB “Lazdijų vanduo” Lazdijų vandenvietėje ir, manoma, vandens trasoje. Jau žinoma, kad Lazdijų vandenvietėje įvyko elektros prietaisų gedimai (jie jau identifikuoti ir taisomi), taip pat, pirminiais duomenimis, trūkusi viena iš pagrindinių vandens trasų (tikslią trūkimo vietą tikimasi identifikuoti nedelsiant)".

Pasak jos,  UAB “Lazdijų vanduo” darbuotojai nuo pat ryto susitelkę visais pajėgumais dirba, kad gedimai kuo greičiau būtų pašalinti ir šalto geriamojo vandens tiekimas Lazdijų miesto gyventojams būtų atstatytas.

,,Atsiprašau už nepatogumus, informuosiu, kai tik bus žinoma, kada vandens tiekimas bus atstatytas. Labai prašau kantrybės ir supratingumo. Ačiū", - sakė merė.

Po poros valandų merė jau informavo, kad vanduo tuoj bėgs, esą nuogąstavimai dėl trasos trūkimo nepasitvirtino. ,,Geros naujienos Lazdijų miesto gyventojams - šalto geriamojo vandens tiekimas gyventojams jau atstatomas ir tuojau bėgs iš visų vandens maišytuvų (kranų, čiaupų) - gedimai rasti ir pašalinti! Nuogąstavimai dėl vandens trasos trūkimo nepasitvirtino. Problemas sukėlė tik reikšmingi elektros prietaisų ir jų neveikimo pasėkoje sąlygoti kitų valdymo sistemų gedimai. Galimi laikini šalto geriamojo vandens kokybės pablogėjimai", - teigė ji pridurdama, kad ir įprastai dėl vandens kokybės UAB „Lazdijų vanduo” atstovai ir savivaldybės administracija sulaukia nemažai nusiskundimų.

,,Didžioji dalis skundų pagrįsti ir įpareigoja investuoti į Lazdijų miesto vandens kokybę, tinklų atnaujinimą ir plėtrą jau artimiausiais metais. Tai jau suplanuota, artimiausiu metu informuosiu plačiau. Šiandien galiu atsakingai pasakyti, kad sprendimai jau priimti, reikšmingos investicijos ir darbai numatomi 2024 ir 2025 m.", - žadėjo Lazdijų rajono merė A. Miškinienė.

"Lazdijų žvaigždės" inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.