Lazdijų M. Gustaičio gimnazijoje – darbų įkarštis

Darbai Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos valgykloje bei senajame pastate sparčiai juda link pabaigos: atnaujinamos lubos, sienos, grindys, kvepia dažais. Vasaros paskutinėmis dienomis pasirašytoje sutartyje numatytus remonto darbus planuojama pabaigti gruodžio mėnesį.

„Malonu buvo šią savaitę matyti jau akivaizdžias permainas. Jau kvepia dažais, neatpažįstamai keičiasi erdvės, dar savaitė kita ir atkeliaus įranga bei baldai. Tikiuosi nieko netikėto nenutiks ir gimnazijos moksleiviai, mokytojai ir visi kiti darbuotojai dar šiais metais galės džiaugtis ilgai lauktais pokyčiais. Žinau, kad nepatogu kuomet vyksta statybų darbai, dėl to visai švietimo bendruomenei sakau ačiū už kantrybę, supratimą ir palaikymą! Ačiū taip pat tariu kadenciją baigiančiai LR Vyriausybei už skirtą 1 mln. 13 tūkst. eurų mūsų rajono didžiausios gimnazijos bendruomenės svajonės išpildymui“, – sakė savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Iki šių metų pabaigos senajame gimnazijos pastate bus pakeista visa elektros instaliacija ir įrengta priešgaisrinė signalizacija, sutvarkyta vandentiekio ir nuotekų tinklai, šildymo sistema, atlikti vidaus patalpų apdailos darbai, pakeisti šviestuvai, atnaujinti sanitariniai mazgai ir sanitarinės patalpos, pakeistos visos durys, laiptų turėklai ir palangės. Po atlikto remonto modernia taps ir gimnazijos valgykla. Iš viso Lietuvos Respublikos Vyriausybė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ugdymo aplinkos kokybės skyrė 1mln. 13 tūkst. eurų.  

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
"Lazdijų žvaigždės" inf.