Krosnoje muitininkai sulaikė mikroautobusą, pilną nelegalių cigarečių

Praėjusį penktadienį Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai Krosnoje sulaikė didelį nelegalių rūkalų krovinį. Pareigūnams čia įkliuvo mikroautobusas (mašinoje rasta daugiau nei 80 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių) ir jį lydėjęs lengvasis automobilis, taip pat buvo sulaikyti mašinas vairavę du Kauno rajono gyventojai.

Gegužės 19 d., apie 6 val. ryto, Kalvarijos apylinkėse patruliavę muitinės kriminalistai, kelyje Kalvarija – Krosna pastebėjo du įtartinus automobilius: krovininį mikroautobusą „Peugeot Boxer“ ir jį lydėjusį „Volkswagen Passat“.

Mašinas MKT pareigūnai sustabdė jau pačiame Krosnos miestelyje, o mikroautobuse aptiko į juodą polietileną supakuotas dėžes su 82 250 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“. Preliminari tokio kiekio cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 332 tūkst. eurų.

Buvo sulaikyti abiejų automobilių vairuotojai, kaip netrukus paaiškėjo – Kauno rajono gyventojai.

MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėlė neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Vairuotojai po apklausos buvo paleisti, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Pranešimas spaudai

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.