Konkursą laimėjęs V. Jelisejevas: „Dėmesys sveikatos įstaigos vadybai neišgelbės nuo sveikatos problemų – dažniau apsilankykite pas urologą“

V. Jelisejevas: „Visada nešu gerą žinią apie Lazdijų kraštą, todėl turime tikrai daug žmonių, atvažiuojančių gydytis iš kitų rajonų.“ 

Gydytojas Vladimiras Jelisejevas dalyvavo konkurse dėl viešosios įstaigos Lazdijų rajono savivaldybės sveikatos centro direktoriaus pareigų. Ir konkursą laimėjo. Ta proga „Lazdijų žvaigždė“ pasveikino naująjį įstaigos vadovą ir paprašė atsakyti į keletą klausimų. 

- Ar tai, kad ilgą laiką buvote laikinai pareigas einantis direktorius, Jus kaip nors ribojo? Ar galime tikėtis, kad dabar kai kurių permainų įstaigoje imsitės ryžtingiau? Kaip manote, ar ką nors kardinaliai reikia keisti? Kokių pertvarkų imsitės pirmiausia?

- Dirbu Lazdijuose nuo 2019 metų kaip gydytojas urologas, o nuo 2021 metų ėjau pavaduotojo medicinai ir laikinai vykdžiau direktoriaus pareigas. Stengėmės visi, kad įstaiga teiktų kokybiškas paslaugas, todėl pertvarkos, optimizavimas ir vadyba – tai nepertraukiami procesai, kurie vyksta ir dabar. 

- Gal dabar, kai tapote nuolatiniu įstaigos vadovu, ketinate persikelti gyventi į Lazdijus, nes iki Vilkaviškio, kur gyvenate, kelias tolimas. Kaip į tai reaguotų Jūsų šeima? VšĮ Lazdijų savivaldybės sveikatos centre dirba nemažai naujų gydytojų. Visi jie – atvažiuojantys. Ar tai kaip nors turi įtakos jų darbo kokybei, darbo grafikams ir panašiai? Kodėl jauni (ir ne tik) nenori prisirišti? Gal dėl to, kad netiki gydymo įstaigos perspektyvomis?

Plačiau - naujausioje ,,Lazdijų žvaigždėje" (2024-07-05).
 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.