Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas ir Lazdijų ligoninės vadovas Vladimiras Jelisejev pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Kauno kolegija naujuosius metus pasitinka plėsdama partnerių ratą. Džiugios žinios – vasario 7 dieną Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas ir VšĮ Lazdijų ligoninės direktoriaus pareigas einantis Vladimiras Jelisejev pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama stiprinti ir plėtoti tarpinstitucinę partnerystę.

Bendradarbiavimo sutartis užtikrins, kad Kauno kolegijos medicinos srities studijas pasirinkę studentai turės galimybę įsitraukti į praktines veiklas Lazdijų ligoninėje.

Susitikime dalyvavę kraštietis Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedros vedėjas dr. Vaidas Jotautis ir savivaldybės merė Ausma Miškinienė džiaugėsi, kad kraštas, kuriame gimė, augo ir mokėsi yra pats svarbiausias, kad gali prisidėti prie jo kūrimo, padėti žmonėms.

Primename, kad stiprinant kolegines studijas Alytaus regione, Alytaus kolegija jungiama prie Kauno kolegijos. Planuojama, kad nuo naujų mokslo metų pradžios atsiras daugiau populiarių studijų krypčių Alytuje. Daugiau informacijos šia tema - artimiausiu metu.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.