Jau prieš 4 metus ekspertai rekomendavo Lazdijų sporto centrą griauti. Kas kaltas?

Griaunama sporto salė galėjo būti didelės tragedijos vieta. Ekspertai tai prognozavo jau prieš ketverius metus.
 

Ne tiek siaubingi vėjai pastarąsias savaites blaško mūsų rajono padangę, kiek įsibėgėjančios rinkimų audros. Kaip liaudyje sakoma, kare ir meilėje visos priemonės yra pateisinamos. Rinkimuose – taip pat.  

Paskutiniu metu rajono spaudos puslapius drebina viena tokių tariamų audrų – Lazdijų sporto centro istorija. Tiksliau – jo likvidavimo istorija. Mat prieš keletą dienų, jau dvejus metus stovėjęs tuščias, užrakintomis durimis ir niekieno nenaudojamas, sporto centro pastatas buvo pradėtas griauti. 

Kad Lazdijų sporto centras kelia grėsmę čia dirbančiųjų ir sportuojančiųjų saugumui, buvo kalbama vos ne nuo pirmųjų pastato eksploatacijos metų. Rajono spaudoje vis pasirodydavo straipsniai, kurie vertė abejoti pastato patikimumu. Visą statybos istoriją puikiai prisimena tuometinis Lazdijų sporto  centro direktorius Anatolijus Mikutovskis, kuris savo įžvalgomis, kaip ir prieš daugelį metų, sutiko pasidalinti su „Lazdijų žvaigždės“ redakcija. 

Plačiau - ,,Lazdijų žvaigždėje" (2022-02-04).

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Matomai, kad reikės griaut ir partkomo pastatas.

Tiesa. Tik ten ir gerų žmonių dirba. Tikėkimės, kad Malvina su lūpdažių nešiotojom greit dings iš šio rajono. Skvernas išsives į seimą. Balsuosime už Malvina ir rinksime į seimą. O kaip kitaip atsikratyti tuštutėm.

Na nejaugi Jūs balsuosit už politines išrūgas?Šitas politinis darinys yra sukurtas visai ne ideologiniu pagrindu.Pasidomėkit kaip jie balsuoja.Jie nori ,tik lovio ,lovio ir dar kartą lovio,nors ir taip įsibridę iki kelių.

visad kaltu nera....... jau nuo pat statybos pradzios visiems buvo aisku kad sita skarbonke nestoves... ikale kelis polius kur kolonos ir jau stato pelkej...

panašiai dabar kuria Gerovės valstybę...Jaučiu:kaltų irgi nebus...

Kalti tie, kas statė, o ne tie kuriems reikia nugriauti

Kaltas tas kas atkatą pasiėmė...

Čia tai tiesa. O kas tais laikais buvo caras?

Nerodysim pirštais...

Nekalbėk ponas kaimo žmonių vardu , tai gėda nes jau tave visi pažįsta. Kreipkis pagalbos i medikus gal dar padės?