Festivalyje „Metelys in Rock“ - nauji vardai bei gerai pažįstamos grupės

„Contra 98“.

Pernai savo 5-metį pažymėjęs Dzūkijos festivalis „Metelys in Rock“ šiemet švęs dar vieną nedidelį jubiliejų. 2022 m. rugpjūčio 6 d. įvyksiantis koncertas bus penktasis, kai renginys persikėlė į dabartinę lankytojams jau gerai pažįstamą vietą - tarp Ežero gatvės bei Metelių paplūdimio. Ta proga asociacija „Sunkiosios muzikos klubas“ vėl kviečia roko bei metalo muzikos mėgėjus į Lazdijų rajoną, kur ant scenos žengs tiek čia jau matyti bei mėgiami kolektyvai, tiek visiškai nauji vardai.

Vilniečiai „Rattlesnake“ jau yra groję dukart festivalio lankytojams, tačiau publika turėtų būti ypač išsiilgusi muzikantų - rokeriai paskutinį kartą koncertavo dar 2020-ųjų vasaros pabaigoje. Tuomet iš Šiaulių festivalio „Rumshk“ su prizu grįžusi grupė repeticijose šlifavo naujus bei senus pamėgtus kūrinius, o po beveik 2 metų pertraukos gyvai juos išgirsti pirmieji galės būtent į Metelius atvykę žiūrovai.  

Nors streetpunk, hardcore ir oi! stilius maišančiam tarptautiniam kolektyvui „Contra 98“ tai bus vos antrasis gyvas pasirodymas prieš publiką, dalis ant scenos lipsiančių žmonių dzūkams turėtų būti pažįstami iš sporto varžybų, nes kai kurie grupės nariai vadovauja Vilniaus „Ryto“ komandos aistruolių būriui. Muzikantai neabejotinai dalį savo repertuaro dedikuos sostinės krepšinio klubui.

Lengvesnę roko šaką festivalyje atstovaus grupė „Frizz“ iš Dzūkijos sostinės. Jaunieji alytiškiai iki šiol spėjo pasižymėti gimtajame mieste, kai dalyvavo Gatvės muzikos dienoje, vietinėse scenose ar tokiuose festivaliuose, kaip „Gardas Summer Fest“.

Renginį vainikuos „Metelys in Rock“ organizatorių jungtinės grupės „S.M.K.“ pasirodymas. Tikėtina, kad ir vėl sulauksime daug gerai žinomų sunkiosios muzikos hitų perdirbinių bei siurprizų.

Festivalis yra nemokamas, o koncertinė programa prasidės 18 val.

Organizatorių inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.