Draudimas nuo vėžio – kodėl tai reikalinga?

Šiais laikais yra galimybė apsidrausti nuo pačių įvairiausių dalykų. O žmonės vis dažniau yra linkę investuoti ir į savo sveikatą. Šių dienų pasaulyje ir Lietuvoje ir sveikatą draustis galima labai įvairiai. Pavyzdžiui, draudimo bendrovė „Compensa Life“ visai neseniai pristatė specialų draudimą nuo onkologinių susirgimų – „Oncodrop“.

Būtent apie šį draudimą kiek plačiau ir pakalbėsime šiame tekste. Aptarsime, kodėl toks draudimas gali būti aktualus kiekvienam iš mūsų.

Liga užklumpa netikėtai

Vienaip ar kitaip, niekas tikrai nenorime, jog į mūsų duris pasibelstų vėžys ar pasireikštų vėžio simptomai. Tačiau dažnai taip tiesiog nutinka ir nuo to neapsaugo nei sveika mityba, nei sveika gyvensena. Liga dažniausiai mus užklumpa netikėtai, todėl gyvenime yra pravartu būti pasiruošus ir ne patiems maloniausiems laukiantiems scenarijams.

Jeigu būsite apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, tuomet, nutikus blogiausiam galimam scenarijui, bent jau turėsite papildomą finansinę apsaugą. Patikėkite, ji gali tikrai labai praversti.

Gautumėte ekspertų vertinimą

Tuomet, kai susergame, visuomet norime, kad mus apžiūrėtų patys geriausi specialistai. Juk net eidami pas odontologą visuomet ieškome pačių geriausių rekomendacijų, tad ką jau kalbėti apie žymiai rimtesnes ligas.

Tokiu atveju „Oncodrop“ draudimas tikrai labai pasitarnauja, kadangi apsidraudę šiuo draudimu, ligos atveju, jūs gaunate antrąją medicininę nuomonę – profesionalų konkretaus atvejo vertinimą iš žymiausių pasaulio onkologų, dirbančių geriausiuose gydymo centruose ir institutuose.

Draudimas galioja ir vaikams

Tiesiogiai apdrausti nepilnamečių šiuo draudimu negalima, tačiau jeigu apsidraudžiate jūs, tuomet draudimas galioja ir jūsų vaikams. Keli zuikiai vienu šūviu ar ne? Pats draudimas jiems galiotų iki tol, kol jie sulauks pilnametytės.

Taigi, jeigu jūsų draudimo sutartis dar nesibaigė, tačiau jūsų vaikas jau yra pilnametis, tuomet jam nuo vėžio derėtų apsidrausti tiesiogiai.

Lengva procedūra

Kalbant apie pačią draudimo procedūrą, ji yra daugiau nei paprasta. Jums tinklalapyje oncodrop.lt reikia tiesiog atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę. Tuomet, jei į visus klausimus atsakysite neigiamai, internetu iškart galėsite sudaryti draudimo sutartį.

Po to, kai atliksite pirmąją įmoką, jūsų draudimas pradės galioti jau kitą darbo dieną. 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.