V. Danauskienė: politikai pasirodė blankiai

Lazdijuose pirmą kartą surengti vieši vienmandatininkų kandidatų į Seimą debatai, kuriuos moderavo kolega žurnalistas Paulius Gritėnas. Iš devynių kandidatų atvyko penki: Liberalų sąjūdžiui atstovaujantis Romas Sadauskas, socialdemokratė Kristina Miškinienė, konservatorius Juozas Galdikas, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Zenonas Streikus ir save išsikėlęs Valdas Vasiliauskas.
Partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Albinas Žymančius, Centro partijos kandidatas Edvardas Michaliovas, „darbietis“ Renaldas Maziukas ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos koalicijos atstovas Rokas Dailydė į debatus neatvyko.
Bendrai vertinant debatų rezultatus, politikai pasirodė blankiai. Nors turėjo unikalią progą išsakyti savo programines nuostatas ir pilną salę klausytojų, kandidatai į parlamentą apsiribojo bendromis frazėmis ir koncentravosi kiekvienas į sritį, kurią geriausiai išmano.
K. Miškinienė kalbėjo apie socialinę apsaugą, žurnalistas R. Sadauskas negailėjo kritikos dabartinei Seimo valdančiajai koalicijai, J. Galdikas pasakojo, ką reiktų keisti sveikatos apsaugos srityje, V. Vasiliauskas teigė visąlaik ginsiantis Druskininkų valdžią nuo „nepagrįsto puolimo“, o psichologas pagal profesiją Z. Streikus bandė įtikinti, kiek svarbu politikoje gera psichoemocinė būklė ir kandidatams, ir rinkėjams.
Pasigedau regionui būdingų temų: kaip palengvinti pradedantiesiems verslą, parama jam, būsto įsigijimas jaunoms šeimoms lengvatinėmis paskolomis, jaunimą įdarbinančių verslininkų rėmimas ir kt.
Buvo apsiribojama bendromis frazėmis apie mokesčių mažinimą, darbo vietų kūrimą, regionų atskirties mažinimą. Tačiau paprastiems rinkėjams tokie samprotavimai buvo nepakankamai įtikinantys. 
Po debatų kalbėdamasi su lazdijiečiais išgirdau padėkas debatų organizatoriams už naują idėją, tačiau pačių politikų pasirodymą eiliniai miestiečiai vertino atsargiai. Pasak jų, norėjosi daugiau dinamikos ir konkretumo.

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

<p>Kokie politikai, tokie ir debatai :)</p>

Hey this is kind of of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.<br> <br> I'm starting a blog soon but have no coding skills so I wanted to get advice <br> <br> from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!<br> <br> <br> <br> <br> <br> My web site ... den tha chieu sang (<a href="http://networking.drbarbara.pl/index.php?action=profile;u=380370">Gilda</a>)