R. Kazlauskienė: šventės baigėsi – kartėlis liko

Praūžė kalėdinės šventės, praėjo ir Naujųjų metų sutikimas, o nuoskaudos ir kartėlis širdyje liko. Ne tik man vienai, bet ir nemažai daliai Šeštokų miestelio gyventojų.
Kai visi miestai ir miesteliai, net mažiausios gyvenvietės ir kaimų bendruomenės kėlė į socialinius tinklus nuotraukas prie savo miestų papuoštų eglučių, mes, šeštokiečiai, žiūrėjome su pavydu ir ilgesiu. Kai kurie, neslėpsiu, ir su pykčio gaidele.
Reikalas tas, jog jau trečius metus miestelis likome be naujametinės miesto puošmenos. Miestelio eglutės Šeštokuose tiesiog nėra. Jau trečius metus.
Nors puikiai prisimenu vietos gyventojų iniciatyvą, kai prieš keletą metų buvo rinkti pinigai ir žaisliukams, ir girliandoms seniūnijoje ir bendruomenėje, bet iki šiol neturime ką puošti.
O juk visur tuo rūpinasi seniūnija, mes, gyventojai, aišku, prisidėtume, čia be kalbų, tik kad atsirastų organizatorius kaip kitur. Juk neisime ant pečių eglės į miestelio aikštę tempti.
Gaila, kad mūsų seniūnė žiūri tik savo gimtųjų Mikniškių – čia ir eglė buvo suorganizuota, ir šventinis pasibuvimas. O mes seniūnijos centre – tarsi kokie antrarūšiai. Skaudu, nors ir šventės buvo...
Renata Kazlauskienė, Šeštokų miestelio gyventoja

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Renata,kaip dantys tavo? Šūdui malt netrukdo?

nėr ko šaipytis iš žmogaus dantų, juolab, kad jos pastaba yra labai teisinga. Ir man netyčia teko apsilankyti Šeštokų miestelyje švenčių metu. Pastebėjau, kad gyventojai savo aplinką buvo gražiai pasipuošę. Na, o administracinis pastatas stovėjo kaip vaiduoklis, aplink jį nesijautė jokios šventinės nuotaikos. Įdomu, kuo taip užsiėmę visi ten dirbantys, o ypač seniūnijos darbuotojai, kad net paprasčiausios šventinės atributikos nepajėgė suorganizuoti.

Jeigu ką kultūros namuose 4 darbuotojai dirba jie ir puošė eglutę ir programą ruošė. tu turbut "filmavaisi" kad nematei.....

nėr ko šaipytis iš žmogaus dantų, juolab, kad jos pastaba yra labai teisinga. Ir man netyčia teko apsilankyti Šeštokų miestelyje švenčių metu. Pastebėjau, kad gyventojai savo aplinką buvo gražiai pasipuošę. Na, o administracinis pastatas stovėjo kaip vaiduoklis, aplink jį nesijautė jokios šventinės nuotaikos. Įdomu, kuo taip užsiėmę visi ten dirbantys, o ypač seniūnijos darbuotojai, kad net paprasčiausios šventinės atributikos nepajėgė suorganizuoti.

Laikas mociutei dirbti pradeti , pagalvoti apie artejancia pensija o ne šau daryti. Renata tavo metų jau visi šeimas turi gyvenimus susitvarkę o tu tik pigius šau organizuoji , turbūt nebeturi ka veikt. Teisingai pastebejai šventinės nuotaikos pasiilgai susikurt pati gali pasipuošt eglutę savo apleistame kieme.Labai gaila kad taves turbut nei viena bendruomene nepriima todel jautiesi vienisa.

Renata bent plaukus susitvarkyk kuodas apšepęs dar nuo praeito šimtmečio laikų , dabar tai nemadinga. Moterys kerpasi madingai. Nuvažiuok i rajono centra pasižiūrėk kaip žmones vaikšto. Labai gaila kad metų turi o proto trukumas.

Renata tu šaunuolė, nekreipk dėmesio į apkalbas, ir toliau kelk visas negeroves į viešumą, tai ką veikia seniūnija, turbūt tik kavutę geria ir aplink nieko daugiau nemato,

Renata,jau nesifilmuoji serialuose? :)

renata Buvusi emigrante - komedija , kam meluoti mes juk zinom kiek ji ten padirbo ..

Renata nepasiduok, pirmyn jie tau visi pavydi. kad tu esi drąsi nebijaI rašyti tiesą, sekmės tau.

hahaha yra ko pavydet jo tau visi pavydi haaaaaaaaaaaaa, televizijos ???????????

Darba geriau susirask ,nejaugi meras nepasirupino visa vasara prie duru stovejo lyg ir dirbo bet kazkodel ??????

Meras darbina tik savo giminaičius kad dar iki rinkimų suspėtų,nes kai neišrinks tai bus vėlu.

Bet tave kazkaip idarbino ir sodyboj ir ligoninej ?norint kazka dirbt reikia kazka baigt.

Renatuke nestum ant mero nes prie o durų pusė vasaros praleidai, lyg ir jo drauge dėjaisi. Turbūt iš kur vėjas papučia ten ir linksti?

reata menesi padirbo ir jau žino kiek ligoninėj žmonių atleis, geležinkelį irgi skaičiuoja ką atleis . labai gaila galejo apie save papasakot šeštokiniai netiek žino.

KONKURSAI Į LAISVAS PAREIGAS Lazdijų rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Krosnos seniūnijos seniūno (karjeros valstybės tarnautojas) pareigoms užimti Lazdijų rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvai Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos direktoriaus pareigybei užimti Lazdijų rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą viešosios įstaigos „Lazdijų ligoninė“ direktoriaus pareigoms užimti

Renata,balotiruokis į Seimą! Su tavo intelektu,energija ,grožiu ir didele širdimi tik ten būdama galėsi mums visiems padėti !!!

O kodėl gi ne, jūs manot kad ten Seime sėdi geresni, pažiūrėkit kiek ten asilų sėdi,

tas pats kur ir kam ant kaklo sėdėti seime ar visą gyvenimą iš pašalpų gyventi.

Jeigu jau būtų turėjusi smegenų, būtų bent kažką padoraus gyvenime veikusi. Ši 2savaičių emigrantė seime tik paskui kk2 kameras lakstytų:D o Kalbant apie šventes, būk gera, pradėk nuo savo kiemo.