R. Šalaševičiūtė: „Ką kiti dar tik svarsto – Lazdijai jau padarė“

Džiaugiuosi tuo, kad globos namus rajono vaikams nupirkote iš sutaupytų socialinėms reikmėms skirtų pinigų, taigi, kad jie panaudoti pagal paskirtį. Džiugu ir tai, kad juose gyvens jūsų rajono vaikai, kurie gyveno vienuose didžiausių Alytaus vaikų namuose arba Marijampolėje.
Pamačiau puikius namus, kuriuos kitos savivaldybės dar tik planuoja. Puiki infrastruktūra, kambarių išdėstymas, didelė teritorija. Net futbolo aikštelę Bajoriškių kaime radome – mano kolega iš Seimo Gediminas Vasiliauskas pažadėjo vaikams atvažiuoti su jais pažaisti futbolą. Žinote, nemačiomis net puodų dangčius virtuvėje pakilnojau, mačiau, kad auklėtinių laukia puikūs pietūs. Prieš dešimt metų tokio vertinimo gal būtų ir pakakę – viskas gražu, vaikai sotūs. Šiandien reikia matyti daugiau.
Aš „Židinyje“ mačiau ir puikų mikroklimatą. Vaikų akys viską išduoda, jei blogai – jos viską parodo. O čia akys žibėjo. Ir darbuotojų geranoriškumas matėsi. Toks pirmas psichologinio klimato įspūdis. Labai noriu, jog būčiau nesuklydusi. Manau, kad taip nenutiks, nes jau daugelį metų dirbu su tokiais vaikais, taigi, moku įvertinti.
Žinau, jog po laidos apie šiuos namus per LRT buvo įvairių vertinimų. Svarbiausia – vertino žmonės, kurie čia nei buvo, nei matė, turintys kažkokių išankstinių nuostatų, pykčio. Tikiu, kad kiekvienas, kuris viešai jau pakalbėjo, savo klaidas įvertins čia apsilankęs, kad padarys teisingas išvadas.

Rimantė Šalaševičiūtė, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

tai kieno ji giminė ??? ai dar paaiškės :-(

suintrigavo :)

kakada jau buvo rodyta per lryto tv kaip idarbino giminaite i kazkure ministerija o ji is musu rajono ...........

Laimutes?

Aš pažystu jos giminaičius , ir ką ji dirba savo darbą jie dirba savo darbus net kai kurių patijos skirtingos.

Stankevičienės?

Senos bobos pliurpalai

Nu ir kieno ji gimine ????/