A. Markūnas: kol kas sprendimo dėl koalicijos nėra

Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad naujosios kadencijos rajono savivaldybės tarybos posėdyje  mūsų partijai atstovaujantys du rajono savivaldybės tarybos nariai prisijungė prie valdančiosios koalicijos ir balsavo už vicemero Audriaus Klėjaus kandidatūrą.
Dėl to vyko slaptas balsavimas, kiekvienas balsavo taip, kaip apsisprendė. Na, matematiškai tai panašu... Mes neturime išankstinės nuostatos, kas blogi, o kas geri, jei darbas konstruktyvus, galime sutarti su visais. Šio posėdžio metu mūsų liberalų sąjūdžiui atstovaujantys tarybos nariai paskelbė ir įregistravo savarankišką liberalų grupę. Mes tikrai nesame opozicijoje ir viešai išsakėme savo nuostatas. Jeigu naujos rajono valdžios sprendimai bus racionalūs, apgalvoti, pamatuoti, sutaps mūsų požiūriai, mes juos palaikysime, jeigu ne – kritikuosime.
Dėl koalicijos su valdančiaisiais... Pirma, pagal politines tradicijas formuojantieji koaliciją kviečia prie jos jungtis, kol kas tokio kvietimo po rinkimų nesame gavę. O siūlytis nėra solidu, juk nepriimta eiti į svečius, jeigu niekas nekviečia. Antra, yra sakoma, kad 100 dienų reikia stebėti valdančiųjų darbą, analizuoti jų pirmuosius sprendimus ir nekritikuoti. Tik tada atsiveria platesnis politinis vaizdas, daugiau išryškėja pažiūros ir įsitikinimai. Mes visada pasiruošę racionaliam bei konstruktyviam bendravimui ir bendradarbiavimui, manau, tik­rai rastume bendrų požiūrių ir sprendimų variantų.

Arūnas Markūnas, savivaldybės kontrolierius, LR liberalų sąjūdžio Lazdijų skyriaus pirmininkas

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Protingas sprendimas.

Tikrai protingas sprendimas,kad tokių prisiplakėlių nekviečia į koaliciją,o gal ir darbuko Alytui laikas pasiieškoti,nes šitiek metų betvarkės nematė

Mere, būtų pirmas didelis nusivylimas jumis, jei šis tipas, į koalicijas ėjęs visada ir su visais, kad tik poste ilgiau išsėdėtų, liktų dirbti savivaldybėje, o ir liberalai taryboje tikrai nepatikimi partneriai būtų - parduotų mažiau nei už tris auksinius pirmai progai pasitaikius... Nepamirškim, kieno namą taip brangiai margis paskutinėmis valdžios dienomis už savivaldybės pinigus nupirkt taip skubėjo...