A. Margelis: ačiū, Gabrieliau, už dėmesį

Negaliu nereaguoti ir nepasidžiaugti, kai vienos didžiausių šalyje politinės partijos pirmininkas užsako man skirtą straipsnį vietinėje spaudoje. Ačiū, Gabrieliau, už man parodytą dėmesį, nors, kaip pats tikinate, manęs su Jūsų vadovaujama partija niekas nebesieja.
Ir žmonėms mero sąsajos su partija tikrai nėra pačios svarbiausios. Jiems daug svarbiau, kokiu keliu namo ar į darbą važiuoja, rūpi tą darbą turėti, saugiai vaikus į sutvarkytas mokyklas išleisti.
Žinoma, iš sostinės aukštumų žiūrint, Lazdijų krašto žmonių gyvenimas ir jų rūpesčiai sunkiai yra suprantami, bet tų žmonių bent jau nereikėtų klaidinti, viešai aptarinėjant jų išrinkto mero reikalus ir politines perspektyvas.
Kokios jos bus, gyvenimas parodys. O šiandienės realijos yra tokios, kad kartu su A. Margeliu, kurio pavardė Jūsų užsakytame straipsnyje paminėta 18 kartų, o partijos iškelto kandidato į Lazdijų rajono merus – vos vieną, iš TS-LKD skyriaus pasitraukė daugiau kaip 300 jo narių. O tai yra daugiau kaip pusė.
Šiuo metu mūsų įkurtas judėjimas „Pirmyn! Kartu mes galime“ vienija daugiau kaip 500 narių. Jo gretos nuolat plečiasi. Tam įtakos, ko gero, turi ir tai, kad mes su žmonėmis kalbame apie rajono reikalus, sprendžiame jų problemas, ieškome naujų galimybių gyvenimo kokybei gerinti, o ne skęstame svarstymuose apie kitų politinių jėgų užkulisius.
Patikėkite, Gabrieliau, žmonėms jie mažiausiai įdomūs. Ir mano bendravimas su kaimyninių savivaldybių merais jiems taip pat nekliūva, juk nuo seno žinoma, kad su kaimynais būtina gražiai sutarti. Va tai, ką Jūs, Gabrieliau, aptarinėjote susitikimų su garsiausios Lietuvoje korupcijos bylos vienu pagrindinių veikėjų, jau sėdusių į teisiamųjų suolą, metu, žmonėms tikrai būtų įdomiau. Bet nepasakėte.
Iš Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos, kurią pats kažkada kūriau, auginau ir kartu su ja augau pats, aš pasitraukiau, o ne buvau pašalintas, kaip Jūs teigiate. Ir ne dėl kažkokių pažeidimų, kurie buvo įvardinti tik žiniasklaidos straipsnių antraštėse, bet kurių nepatvirtino nė viena institucija, o suvokęs, kad mums ne pakeliui. Ne su partija, o su Jumis, Gabrieliau.
Noriu priminti, kad kol tapau vieno iš TS-LKD skyriaus pirmininku, nuėjau ilgą kelią: nuo Sąjūdžio, vėliau partijos kūrimo, skyriaus steigimo, naujų narių pritraukimo, komandos formavimo...
Juk ne visiems yra lemta tapti generolu nepabuvus kareiviu. Ir ne visiems, iš karto „įšokusiems“ į generolus, pavyksta deramai priimti žmonių valią, kad ir tokią, kaip partijos pirmininko rinkimuose TS-LKD Lazdijų skyriaus išreikštą palaikymą ne dabartiniam jos lyderiui, o jo tuometei konkurentei.
Kaip ten bebūtų, aš džiaugiuosi, sulaukdamas vis daugiau man rodomo išskirtinio dėmesio. Tik matydamas vis stiprėjantį polinkį nuolat aptarinėti svetimus reikalus, pamiršus savuosius, noriu Jums, kaip partijos, kuri išpažįsta arba bent jau turėtų išpažinti krikščioniškąsias vertybes, priminti kiekvienos Eucharistijos metu skambančius žodžius: „Žiūrėk tad ne mūsų nuodėmių, o savosios Bažnyčios tikėjimo...“
Artūras Margelis, Lazdijų rajono meras

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Margelis teisus , Gabrieliau žiūrėk kas partijoj pasiliko. Prisiplakėliai tie kurie anksčiau su margeliu alų gėrė per šventes apsikabinę vaikščiojo , šiltus sostus gavo. Išdavė Margelį išduos ir tave Gabrieliau ???

Priklausau konservatoriams ir judėjimui "Pirmyn, kartu mes galime" nemanau kad tai nusikaltimas. Dabar kai kurie koncervatoriai labai nekenčia Margelio judėjimo žmonių tai nenormalu.

tai jau viena subine dvejose kėdėse ...arba subinė didelė arba tai prostitucija ...

Tik toks, kad Gabrielius sumokėjo iš partijos lėšų, o už šitą Margelio nuomonę /užsakymą sumokėjom visi mes, mokesčių mokėtojai. O š**** tai tas pats...

Šaunuolis, Gabrieliau. Užteks, kad margis Lazdijus šokdina, elgiasi kaip savo darže. O dar ne vienas pirkimas išaiškės tik reikia laiko manau.

Tik dabar supratau kodėl Margelio konservatoriai ėjo į koaliciją su liberalais.

Žinai Margeli, galėtum kokioje Klaipėdoje ar Akmenėje tokias pievas rašyt. O mes tave žinom kaip nuluptą.

Labai teisingai Gabrieliaus parašyta, Lazdijams verkiant reikia permainų, ir aš pilnai tikiu kad po rinkimų jos bus jei bus išrinktas naujas meras, užtenka jau tos savivalės ir mulkinti rinkėjus.

Augo su Sąjūdžiu ir TS-LKD, o nuėjo su Malinausku. Ar jums kas aišku? man tai ne. Kažkoks pasiklydęs :-(

Kiek galima tyciotis Margeliui is savo rajono gyventoju, kiek gali i ora pyskinti tokias petardas is mokesciu moketoju kisenes.... gana lebauti jam si rajona, zmones, skubekite i permainas, nes toliau - dar bus graziau....Tik tokie randa bendra kalba, kaip Malinauskas, druskininkuose, taip Margelis- Lazdijuose... kiek rajono gyventoju kencia- kad jus zinotumete...Neleiskite būti kankinami, isgirskite ir kuo greiciau...

kenčia tiginiai ir pijokai, noritys dirbti darbus randa o jei ka emigruoja. Malinauska keik kiek nori o pasižiūrėk kaip Druskininkuose gyvena,darbo vietu pila ,butai brangus, turistu pilna tai gal ir mum kokį geresni projekta prastums.

Anonime...druskininkai labai gražiai žiūrisi, tik į žmonių uždarbius graudu žiūrėt:(

Mere, pasakykit kiek išleidote pinigų fiestai. Nes sklando gandai, kad už tuos pinigus buvo galima nupirkti du namus. O kada buvo skiriami pinigai mokytojų algoms, tai jūs buvote prieš ir sakėte, kad galima pingus pravalgyti, bet galima ir daiktą įsigyti. Tai kaip čia yra? prieštaraujat patys sau? Ar čia rinkimai artėja tai nuomonė keičiasi?

Mokytojai baikit verkt del tu savo algu nusibodo. Atrodo kad jie vieni lietuvoje dirba.

Čia manau, kad buvo kalba ne apie mokytojų algas, o apie požiūrį į pinigus. Kad su jais galiu daryti ką tik noriu! Noriu į orą paleidžiu -fejerverkais, o noriu televizorių iš dzūkų žinių perku!

Aš vis dar galvoju kad visus kutūrinius reikalus sprendžia kultūros skyrius, socialiius - socialinis skyrius, mokyklų reikalus - švietimo skyrius, bibliotekų - viešoji biblioteka. Ir vistiek nesupratu tai kam tiek galvų ir vadovų jei viską nusprendžia meras , o kur dar savivaldybės taryba juk ir jie kažkiek pinigelių už savo darbą gaua ?

Aš labai laukiu kaip ateis į valdžią jaunimas, tokie kaip Gabrielius ir jaunesni. Tai tada gal kažkas pasakeis Lietuvoje. Nes pas juos nėra to mąstymo "tu man aš tau". Pvz. tu man darbuką aš tau balsuką. Arba aš tau darbuką, o tu iš mano parduotuvukės popieriuką tonomis.

mane šokiravo margelio įžūlus melas rinkėjams, kad jis pats išėjo iš TS LKD partijos. Na reikia sakyti tiesą ponas mere, kad tave išmetė kaip musę iš barščių

argi ne tep?

Mere, visokeriopai "išsiprausei" pats ir tavo šeima globojamas Kubiliaus.Tą pripažink, nemeluok.Dabar nelikus "Globėjo' pili pamazgas ant kitų.Turėjai reikalų su teisėsauga, kiek laiko tampeisi po teismus,buvai "savų" išteisintas, o kai savi jau pakeisti kitais - neliko "stogo", nes atėjo nauja karta, naujai mąstantys, išsilavinę žmonės.Laikas susitaikyti su tuo.Atmink, nepakeičiamų nėra, yra tik nepakeisti.

Kol nebuvau susidūrusi su mokytojų "darbu" ir uždarbiu !!!!! (gink dieve nenoriu kalbėti apie visus mokytojus, bet būtent apie kai kurią jų grupę ), maniau,kad jie iš tiesų yra verti streikuose reikalaujamų sąlygų. Deje, kai kurie "mokytojai" , tikrai verti, kad rašytumėm juos kabutėse. Mere, pasidomėkite kai kurių švietimo istaigų darbu.

Daug netiesos tame straipsnyje, o ir girtis nelabai yra kuo. Prisiminkime metų mero rinkimus. 57 vieta iš 60 savivaldybių. Neigiamai vertino 77,71 procentas, o teigiamai vertino tik 22,29 procentai.

Kiek fiestoje Seimo narių matėt aš nei vieno. Jau Margeliui matyt ir tų gerų neliko. Jis vienas pats "geriausias"

o labiausia pletkus myli tai pats caras, net verda kaip ką sužino...

Negi manote,kad Margelis pats parašė? Baikit juokus.Kai buvo metų mero rinkimai,tai vienintelis nesugebėjo nė poros sakinių suregzt.Neigiamas vertinimas net 77,71%. Kuo čia girtis?Gali nebent pasidžiaugti ,kad laiku kulnus išnešei iš konservų,kaip Šalaševičiūtė iš ministrų.

O Šalavičiūtė, pasirodo irgi iš tos pačios "margeliados" statinės - ne veltui "Židinyje" viskas gerai:)

Taigi giminė

O visdėlto čia Margelis teisus. Anei Gabrieliai, anei dar ten visokie škaradnykai Lazdijams gero nieko per tiek metų nedavė ir nepadarė, tad savo įtakų zonų lai ieškosi savo kaimuose ir nėra čia ko kišt savo snarglio pas mus ir kiršint liaudį. Apsieisim ir be jo patarimų. Kas dėl mero - na taip, savivaldybė pilna specialistų ir dar ten visokiausios velniavos, beje, kurie nieko nedirba (nekalbu apie eilinius, kurie ir neša visą sunkią naštą už viršinkaujančius veltėdžius) o tik vaizduojasi panelėm cielkauskaitėm su arogantiškai užriestais šnipais į viršų. Meras, tipo, aria už visus. Galbūt, tačiau gal vertėtų pakratyt gerai visą šitą jovalą ir vieną sykį padaryti tvarką komandoje, nes kitokiu atveju, kaip matome, atpirkimo ožiu už visų savivaldybės skyrių bardaką gali tekti vienam asmeniui - merui!

O kiek puikių specialistų jau pabėgo. Margiui gi gerų ir protingų specialistų nereikia!

Artūrai nustok pezalus skiest!

Manau po rinkimų su nauju meru ir bus padaryta savivaldybėje tvarka ir sutvarkytas šitas jovalas, o dabar dar teks kentėti nuo caro patyčių.

Margeli, giriesi kad gatves asfaltuoji. O kaip su Kauno gatve? cia tokia pagarba rajono anaplin isejusiems zmonems?

Kauno gatve dar visai nieko ir nereikia jos asfaltuot yra kur labiau reikia...

nu kur gi caras nepasigirs kiek jo pavarde pamineta!!!

Laikykitės Mere, anūkutis pradeda priešrinkiminius viešųjų ryšių žaidimus. Bus dar visko...šiaip gerai, kad Klėjus savivaldybėj biskį padirbo, tai dabar visas rajonas žino kas jis per specialistas :)

Laikykis mere in lovį insikirtis ba be jo bus bėda...

bėda tai konservams, kad taip puolasi į valdžią, užsimanė manai vadovaut rajonui, ale ir būk tokiems durniems

ALE JUDĖTOJAI, tai visai nesipuola į valdžią tiktai jų meras nieko nedirba tik gaudo vietas kur galėtų nusifotografuoti ir ko gero dėl to , kad nenori į valdžią. Prajuokinot.