M. Tradišauskas: dveji metai – be intrigų ir išdavysčių

Pirmosiomis gruodžio dienomis sueis dveji metai nuo garsiojo politinio skilimo, kai tuometiniai „valstiečiai“ su Lazdijų mere Ausma Miškiniene ir tuomet dar skyriui vadovavusiu Beniumi Rūtelioniu išdavė mūsų partijos idėjas ir perbėgo paskui kitą išdaviką – Saulių Skvernelį.

Kaip šiandien prisimenu tuometinį susirinkimą, kai tarsi kokiame turguj buvo dalijamasi: „Nori, Mindaugėli, likt? Tai lik! Turėsime du skyrius, cha cha cha!“

Taip, būtent tokia retorika yra tų vadinamųjų politikų, kurie ir šiandien priiminėja sprendimus visų rajono gyventojų vardu.

Tik ar matote, žmonės mielieji, kam tarnauja dabartinių demokratų ir konservatorių priimami sprendimai? Ar jie bent kiek atliepia paprasto rajono žmogaus interesus? Ar vakarykščiai „valstiečiai“, šiandienos demokratai, bent parėmė kokį žemdirbiams naudingą siūlymą? Nieko panašaus! Biudžetas tratinamas merės nuotraukoms laikraščiuose ir filmukams feisbuke!

Šiandien, žvelgdamas iš dvejų metų perspektyvos, noriu tikrai be ironijos padėkoti tiems buvusiems mūsų skyriaus nariams, kurie tuomet išėjote. Ačiū, laikas parodė, kas buvo teisus.

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra viena pirmaujančių politinių partijų visuomenės nuomonės apklausose.

O kur Skvernelio demokratai? Net savo partijos atstovo rinkimams nerado, pasamdė kandidatą „iš gatvės“. Kur perbėgėlė merė su Beniaus svita? Murkdosi čekiukų skandale.

Per šiuos dvejus metus LVŽS Lazdijų skyrius sustiprėjo kaip niekada anksčiau. Į partiją stoja nauji nariai, turime ir jaunimo atstovų, kuriems ne tas pats, kokioms politinėms idėjoms bus atstovaujama valdžioje.

Beniaus nurašytas skyrius sugebėjo ne tik dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose, bet ir mūsų išrinkta tarybos narė Vilma Danauskienė šiandien taryboje atstoja darbais daugiau nei visi išdavikai ir perbėgėliai demokratai.

Skyriaus nariai dažnai renkamės, bendraujame, vykstame į išvykas tiek Lietuvoje, tiek ir į Europos Parlamentą. Esame visi tarsi viena šeima – ir džiaugsme, ir nelaimėje. Taip kad ačiū, jog išdavėte – tai mums buvo šansas atgimti ir suklestėti.

Mindaugas Tradišauskas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyriaus pirmininkas (,,Lazdijų žvaigždė", 2023-12-01)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Pritariu autoriui.

Pritariu autoriui.

Nieko nėra blogiau, kaip išdavikas!

kvailelis

Pritariu Mindaugui ir sėkmės. Išdavikai lieka išdavikais

Mindaugėli, prisimink kaip lakstei su Ausma, Ilone po kiemus ir agitavai prieš Margelį balsuoti bei jo partiečius, o dabar jau praregėjai-geras ir tu kaip dabar vadini kitus išdavikais.Geriau parinki čekučių iš šiukšlinių tai vėl gal priglaus eisma.Gėda ir baisu- likai prie suskilusios geldos.

Ar nors vienas iškėlėt klausimą dėl tris-keturis kartus pabrangusio žemės mokesčio,nei p.Vilma nei, p.Benius,nei p.Mindaugas.

Jo vieta gydymo įstaigose kap ir Bronės ar broniuko........