L. Lazauskas: nekelkite panikos, nedarykite gėdos

Trūksta pinigų. Per ketvirtį amžiaus ši frazė nedingsta iš politikų ir valdininkų lūpų. Susidaro įspūdis, kad pasakymas „trūksta pinigų” – privalomas jiems. Motyvuodami lėšų trūkumu, jie tarsi nusiplauna rankas. Kas kaltas, kad trūksta pinigų? Kaimyninėje Rusijoje viskas aišku – dėl visko kalti Vakarai ir JAV. Mūsų gi politikai konkretaus priešo neįvardija. Gal neužtenka fantazijos ar išradingumo. O gal drąsos.
Pinigų visada trūko, trūksta ir trūks, kitaip turbūt negali būti.
Pastebėjimas štai koks. Į pareigas niekas jūsų nevaro, jos gaunamos dalyvaujant konkursuose, yra nemažai reikalavimų... Tad atėję dirbti savo noru, nekelkite panikos, nekalbėkite žmonėms, kad esame biedni, nedarykite gėdos valstybei. Jei atėjote, dirbkite su turimais ištekliais. O jei ne, tai ne.
Linas Lazauskas, lazdijietis

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Puikiai pasakyta, bet ne dievo ausin.

GERI ŽODŽIAI, TAIP PINIGAI IŠ DANGAUS NEKAM NEKRENTA. KAS IEŠKO VISA ATRANDA.JEI NEMOKI PATS PASITEIRAUK TU KURIU JUOS ATRANDA PER ĮVAIRIAUSIUS ES FONDUS. TAI IR SEIMO NARYS TURI PATARTI NET IR PADĖTI PINIGUS SURASTI , TAI JO PAREIGA TIESIOGINĖ, REIKIA TIK NORO IR IŠMANYTI TĄ KĄ DARAI. JEIGU YRA ŠITIE DU VEIKSNIAI DARBAS PASISTŪMĖS Į PRIEKĮ O JEI TIK KALBĖSI NEKO GERO IŠ TO NEBUS. TAI NEBUKIM VISI ABEJINGI IR PAMIRŠKIM TA LOZUNGĄ "PINIGŲ NĖRA". AKTYVIAI PRAŠYKIM SEIMO NARIO Z. STREIKAUS PADĖTI MŪSŲ KRAŠTUI.

Lengviausias budas pateisinti savo neveikluma ir abejinguma -truksta pinigu...