J. Stankevičius: iš aplaidaus darbo daro reklamą

Viešojoje erdvėje pasirodė kaltinimai rajono savivaldybės administracijai dėl pašalinto reklamos stendo nuo Vilniaus gatvės 7 namo Lazdijuose sienos.
Siekdamas, kad šiuo faktu nebūtų manipuliuojama ir kad kandidatai į rajono savivaldybės tarybą nenaudotų jo savo rinkimų reklamos tikslais, noriu rajono gyventojams paaiškinti. Minėtą reklaminį stendą buvo pakabinusi reklamos įmonė  „LT Advert“. Kaip reikalauja teisės aktai, jai buvo išduotas leidimas dėti išorinę reklamą rajono savivaldybės teritorijoje. Tačiau šio leidimo galiojimas yra pasibaigęs dar praėjusių metų lapkričio mėnesį. Nuo to laiko bendrovė dėl jo pratęsimo nesikreipė, nustatytų mokesčių nemokėjo. Sausio mėnesio viduryje rajono savivaldybės administracija reklamos bendrovę „LT Advert“ raštu informavo, kad būtina arba pratęsti leidimo galiojimą ir susimokėti mokesčius, arba reklamą pašalinti. Tačiau bendrovė į savivaldybės raginimą nereagavo. Todėl buvome priversti patys reklamą nukabinti. Darbus atliko UAB „Lazdijų vanduo“, turinti specialią įrangą ir pasiūliusi pigiausią kainą. Pasielgėme teisėtai. Pinigus už stendo nukabinimo darbus „LT Advert“ rajono savivaldybei turės grąžinti.
Jonas Stankevičius, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Vyruti ką veikei nuo tada kai baigėsi leidimas, kažką skiedi. Juk gavai paliepimą, daugiau negu akivaizdu. Akivaizdu, kad neilgai šios nesąmonės tęsis...

Būtų juokinga jei nebūtų graudu. Jau nors būtumėt patyleję.Gėda tokiai valdziai.

Beniukui su "chebryte" pagaspadoriaut 4 metukus. Ausma kontoroj prie kompo pabudės, Valdukas aludėj mašinas pareguliuos. Rajonas suklestės. Tai sėkmės.

"Is aplaidaus darbo" cia jus apie savo aplaidu darba kalbat? pasiskaitykit politines reklamos istatymus, o tada ir nukabinekit reklamas

manu, kad nesvarbu, kad šio ponulio darbas aplaidus, bet jis gi varo pirmyn rankas ištiesęs nes tik jiems rajone viskas galima.

STT dar dirba?

manau kur kur. o šitam rajone STT ar FNTT turėtų darbo pakankamai

Skirk komercines ir politines reklamas

Jus neprisidarykite kakucio gasdindami tarnybomis, bet apsidairykite apie savo veikimo principus,nes vienos pretendentes savo gimines protegavimu gauti Es parama jau turetu atliekami patikrinimai.Gana vieniems viskas,kitiems baranka.

Geriau sitas ponas patyletu. Visiems zinoma jo biografija ir kokiais keliais atejo i savivaldybe.... ne tau berneli "teisybe skleisti" ;-)

Tai čia kažkur skaičiau, kad jau vieną stiprų valstietį už teistumo nuslėpimą išmetė iš sarašų.

Ausma,Audriau pabuciuokit man I rura, as balsuosiu uz Artura.

Valioni, pribusk

Ale jūs judėtojai, jau visai pablūdot. Margelio plakatas net šarvojimo salės lange. Jau žinot nenudarot.

Aha, rura ir arturas labai tinka ..... :-))))))))Tiesiog poezijos sedevras!

Mano nuomone, du kartus teistas kontrabandininkas neturi jokios moralinės teisės moralizuoti ir aiškinti kas ką turi daryti arba nedaryti.

Esu konservatorius iki gilių kaulų, bet man jau pradeda nepatikti vienos iš kandidatų į mero postą Ausmos Skirkevičiūtės - Miškinienės viešas reiškimasis ir kitų žmonių juodinimas. Ausma , jeigu turi ,,ŠVARIOS" sąžinės pasakyki Lazdijų rajono ūkininkams kiek gavo paramos iš ES IR LR biudžeto tavo brolis R. Skirkevičius, jo žmona E. Skirkevičienė, svainis ir svainio tėvas Visockiai, tėvas ir mama -Skirkevičiai? Mano tėvukai , net paramos stogo ( šiferinio) pakeitimui negavo . Teisybės niekaip negaliu surasti apie jūsų gautas paramas, nes kai klausiau žemės ūkio skyriuje apie gautas Skirkevičių ir jų giminaičių gautas paramas- atsakymas, kreipkitės į NMA, nes tai konfidenciali informacija.Noriu paklausti tavęs ir FNTT, arba STT ar jie ką nors geriau žino, kaip skiriama parama savo artimiems.

Komentatoriau, nors prisistatyk kuo esi, kad iki gyvo kaulo esi judėtojas, margio fanas. Ne joks tu konservatorius.

Stankeviciai pabuskite! Direktorius su meru bailiai, pasinaudojo jaunuoliu, ismete i viesuma su nesamonem.

Pagal komentarus, Jus turite atsakyti tautai kiek gavo paramos Jusu brolis, tevai ir giminaiciai. Nejuodinkite kitu, o apsidairykite apie save. Tikrai prasysiu ir kreipsiuosi i STT ,gana siai ,,nekaltuolei,, pudrinti tautai prota.

Išsilavinę ir mokantys naudotis kompiuteriu žmonės turėtų žinoti, jog informacija apie paramas yra vieša ir lengvai randama NMA internetiniame puslapyje, o ne Žemės ūkio skyriuje, todėl niekam net nereikia sakyti kiek, kas ir kada gavo paramos. O ankstesnio anonimo seneliai tikriausiai tiesiog pamiršo užsipildyti paraišką ir laukia rezultatų.

"Pirmyn" plakatus buvo užsikabinę Seirijuose ant šarvojimo salės langų. Įdomu kaip jautėsi tie 50 kandidatų?

tai gal jie jau atsisveikina ir išvaro "pirmyn"?

tai gal jie jau atsisveikina ir išvaro "pirmyn"?

Alio!!! o kada karantiną atšauksit??? kovo 3d. ???!!!

Alio!!! o kada karantiną atšauksit??? kovo 3d. ???!!!