D. Jurkevičienė: dėkoju ir linkiu ramybės bei santarvės

Kaip reagavau, kada „Lazdijų žvaigždės“ paskelbtuose „Lazdijų rajono Metų žmogaus“ rinkimuose tapau nugalėtoja? Labai džiaugsmingai! O kaipgi kitaip? Visuomet yra džiugu, kai kažkas tave pastebi, kažkas tave palaiko, už tave balsuoja. Lygiai taip pat džiaugsmingai jaučiausi ir ankstesniais metais, kai skaitytojų buvau išrinkta įtakingiausia rajono moterimi.
Noriu padėkoti visiems, kurie už mane balsavo, palaikė, ypač savo šeimai, jų draugams, mano kolektyvų darbuotojams ir jų šeimoms.
Kiekviena pergalė praskaidrina pilką darbų rutiną, kai, rodos, tik bėgi, dirbi, leki... Tokie laimėjimai – kartu ir proga stabtelėti, pamatyti savo nuveiktus darbus, pasidžiaugti, kad kiti juos vertina.
Ateinančiais metais visam mūsų rajonui ir jo žmonėms pirmiausia linkiu ramybės, santarvės ir susitaikymo – su savimi pačiais, su aplinkiniais, su Dievu. Dar linkiu sveikatos.
Ir tegul tas susitaikymas, ta ramybė pareina nuo mūsų viršaus – nuo valdžios, nuo aukščiausius postus užimančių iki paprastų kaimo žmonių, iki dirbančiųjų.
O tuomet mes, matydami juos sutariančiai dirbančius rajono labui, irgi lygiuosimės ir dalinsimės ta ramybe bei santarve.
Danutė Jurkevičienė, verslininkė, išrinkta rajono Metų žmogumi.

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Puiki versli moteris, gera rajono mere butu.

Tikrai galėtų kelti kanditatūrą į merus.