B. Vėsaitė: rinkimų kova su razina

Žurnalistės Danauskienės įsitraukimas į kovą dėl mero posto tapo tikra bomba, sujudinusia gana ramią Lazdijų rajono politinę padangę. Ir dar su valstiečiais! Ką gi, varžytuvės dėl mero posto taps daug spalvingesnės ir kupinos intrigos.

Artėjantys savivaldos rinkimai kaitina ir kitų politikų kraują ir galvas. Antai konservatorius Klėjus, a
ktyvus kovotojas dėl Lazdijų ligoninės išlikimo, nesidrovi prisiimti kitų politikų nuopelnų. Tiesa yra ta, kad darbo grupės susitikimą su Seimo Sveikatos reikalų komitetu inicijavo Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė, darbo grupei dėl ligoninės vadovauja socialdemokratas Saulius Petrauskas.

Manau, gerbiamas kolega, kad Jūs ne ta kryptimi dirbate. Būtų prasmingiau, jei įtikintumėte savo konservatorių Vyriausybę atsisakyti buhalterinio optimizavimo požiūrio į regionus, naikinant jų ligonines, uždarinėjant paštus ir paliekant žmones mirti, negavus reikiamos pagalbos. Ilgos laukiančiųjų eilės miestų sveikatos įstaigose jau ne vieną prieš laiką nuvarė į kapus.

Manau, jog laikas būtų pagalvoti apie tam tikras naujoves sveikatos srityje, kurios būtų labai priimtinos Lazdijų rajonui – tai mobilios medikų ambulatorinės komandos, kurios reguliariai pasiektų ir nuošaliausius kaimus. Šitokios komandos daug efektyviau spręstų senstančių gyventojų su ribotu mobilumu sveikatos problemas.

Birutė Vėsaitė,  Lazdijų rajono tarybos narė (,,Lazdijų žvaigždė", 2022-12-09)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Oi tu Birute - tikra razina.

Ta „razina“ duoda primint apie savo egzistenciją.

O tai jau ši ponia jau žino kurioje ministerijoje dirbo?Patylėti vertėjo.

Argi svarbu žinoti kokioj ministerijoj dirbi? Svarbu, kad pastoviai gerą atlyginimą gauni.

Birute man atrodo kad saulių išdurs jo dabartinė komanda, jau matosi iš spaudos. Gal jis tegu pasilieka su Ausma?

Greičiau Birutė išdurs socdemus. Nes jau Ausmos ausŷs kyšo už Birutės

Greičiau Birutė išdurs socdemus. Nes jau Ausmos ausŷs kyšo už Birutės

Ne su razina, o su š... krūva labiau...

Nejaugi ji dar kandidatuos?!

Kanditatuos, o liaudis (avių banda) nubalsuos. Juolab, kad ir nebėra už ką balsuot...

Kad nepasirodyti "aviu banda" reiktu atidžiau paanalizuoti kandidatu sarašus ir balsuoti už jaunima, už išsilavinusį jaunima kuris gyvena ir dirba Lazdijuose ir puikiai žino, supranta ir gaudosi kas vyksta aplinkui, nes tikrai laikas jau užleisti vietas jaunam perspekryviam žmogui, o ne metus iš metu kandidatuoti , ar kandidatuoti nesigaudant kas vyksta ir ko reikia rajonui ir čia gyvenantiems