B. Rūtelionis: kuopti rajone yra ką

Dėkingas esu žurnalistams, kurie parūpino, kad laisvalaikio paskutinėmis savaitėmis beveik neturiu. Kai buvo paskelbta, kad Seimo narė mane paskyrė savo atstovu Lazdijų rajone, o žurnalistai parašė kontaktinį numerį, mano telefonas netyla.
Žmonės skambina, pasakoja, bėdoja. Negražu apkalbėti, bet sulaukiau ir tokių, kurie sako, kad kreipėsi ir į mūsų rajone išrinktą Seimo narį, jo atstovą, bet jau tris mėnesius bergždžiai laukia kokio nors atsakymo. Net ne problemos sprendimo, o atsakymo – kur nukeliavo jų bėda ir kaip bus toliau.
Tie, kas mane pažįsta, žino, kad esu paprastas kaip penkių centų moneta. Jei man žmogus skambina, aš sėdu į mašiną ir važiuoju į vietą – žiūrėti ir aiškintis. Tada sprendžiu, kaip daryti toliau. Ne viena problema jau pajudėjo, o dar kelių žmonių skundai jau guli Seime.
Ką noriu pasakyti? Tie, kurie plakate liežuviais, kad Rūtelionis gavo šiltą vietą, tai susigėsti turėtumėte. Nei šilta ta vieta, nei ką, o ir atlyginimas – nepilni trys šimtai eurų. Neskaičiuoju telefono, kuro išlaidų: yra bėda, kreipėsi žmogus – sėdu ir važiuoju.
Taip aš suprantu Seimo nario atstovo rajone darbą. Tai šiek tiek skiriasi nuo sėdėjimo valdiškame šiltame kabinete prie kompiuterio ir elektroninių laiškų rašinėjimo.
Kita vertus, pavažinėjęs per žmones matau – kuopti rajone yra ką. Daug mėšlo primynėme, kitą sykį gal ir pats esu kaltas, kad savivaldybės taryboje nepareikalaudavau griežčiau, nepasigilindavau. Bet kviečiu visus ne spjaudytis tulžimi, o susivienyti ir stoti kovon už geresnę mūsų rajono ateitį.
Benius Rūtelionis, Seimo narės Virginijos Vingrienės padėjėjas – sekretorius

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Važiuotojas.................nejuokink Beniau

Padejejas atsirado,nejuokink...kai pritruksta kruminukes,tai greit sedi ir pavaziuoji.

O kodel taip piktai ir negraziai.Kas cia tokio kad pritruko nam...... ir vazioja,bet daug ka mato ir isgirsta.Saunuolis.

Gerbiami Lazdiju zmones. Benius teisus. Lauk is Lazdiju norincius savivaldybeje pasedeti ir musu visu pinigais pasinaudoti. Ka lauk jus turite suprasti. Skaudu, grizus i Laxdijus, matyti neklestati miesteli. REikia daryti.

Manau, Beniau, Tau nereikia teisintis. Tegul teisinasi tie, kurie is baudziamuju bylu sugeba vos islipti. Tu sazinigas, bet kam Lietuvai tokiu reikia. Nepaslaptis, kad Lazdijai okupuoti Visi zinome ko. Greiciau juos kas isvarytu.

MAnau tu nusipelnei buti vietoj to Druskininku pakaliko seimo nariu. Kita karta kovok iki galo ir neleisk, kad tavo darbu kas nors pasinaudotu.