Aisštoko Čempionų lygos rungtynės 2-ąjį kartą vyko Lazdijuose

Šeštadienį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos sporto salėje vyko dar vienas iš Čempionų lygos etapų ir jame varžėsi Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos komanda su Vokietijos Peting klubo komanda. Rungtynių dalyvius sveikino  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Jis džiaugėsi, kad bavariškojo akmenslydžio–aisštoko tradicijos po truputį augina daigus ir Lazdijuose. Jis dėkojo kaskart rodomu dėmesiu ir parama jaunai Lazdijų rajono komandai, kuri savo sunkiu darbu skinasi kelią į pripažinimą. Meras A. Margelis svečiams iš Vokietijos linkėjo gerų akimirkų Lazdijų krašte ir kiekvienam dalyviui įteikė atminimo dovaną.

 Deja, Lazdijų gimnazijos aisštoko komanda nusileido Vokietijos Peiting klubui Europos Čempionų lygos namų mače. „Žaidimas buvo labai sunkus ir nervingas. Patyrę vokiečiai nedavė, nė mažiausio šanso laimėti bent vieną mačą, bet laimėtų endų buvo ir tai džiugina. Pralaimėjimai stipriausioms Europos aisštoko komandoms tik dar labiau užgrūdina vaikinus ateities mačams“, – sakė Lazdijų aisštoko komandos treneris Žilvinas Eidukaitis.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Ar ir čia pats save pasigyrė? nes jau nabago niekas nepagiria :-( tai pats save pagiria :-(

Del keliu klounu neimanoma i sale uzeit:(((

barzda būtų geras žaidėjas.