J. Ražukienė: kad netrūktų vieno lašo

Niekas merui netrukdė pakeisti darbo grupės laisvės kovoms įamžinti sudėtį. Nepakeičiamų nebūna – visi tai žinome. Tačiau, norint kažką keisti, reikia ir pačiam keistis, išklausyti, ką žmonės sako, nesigriebti keršto net tada, jeigu jums ir labai nepriimtinos kitokios žmonių nuomonės. Nėra tokių žmonių, kurie padaro viską tik gerai. Svarbiausia žinokime – Lietuvą, savo kraštą ir jo žmones reikia mylėti vienodai, priklausai tu kam ar nepriklausai. Pyktis, baimė, gąsdinimai artėjant Lietuvos šimtmečiui garbės nedaro, netgi gali nepavykti prasmingiau įamžinti atminimą tų žmonių, kurie kovojo už Lietuvos laisvę mūsų krašte.
Džiaugiuosi, kad nors maža dalele kartu su Lazdijų krašto patriotais – šauliais, politiniais kaliniais ir tremtiniais, laisvės kovų dalyviais – prisidėjome prie jaunimo patriotinio auklėjimo.
Džiaugiuosi ir tuo, kad su Dievo pagalba buvome ten ir laiku, kai mūsų labai reikėjo. Apie nuveiktus darbus, įamžinant laisvės kovas mūsų rajone, tegul vertina žmonės – ne tik tie, kurie dalyvavo, bet ir tie, kurie skaitė spaudoje, vieni iš kitų sužinojo.
Noriu padėkoti visiems ir pasakyti, kad visa tai, ką padarėme – visų Jūsų nuopelnas. Mes buvome, esame ir būsime kartu. Šiandien kaip niekad reikia būti budriems, parodyti daugiau meilės ir pagarbos vienas kitam, kad išsaugotume taip sunkiai iškovotą laisvę Lietuvai.
Kiekvienam iš mūsų gyvenime skirtas išbandymų kelias, jis bus lengvesnis, jeigu juo eisime be baimės ir su malda, be susipriešinimo ir su atsakomybe.
Tai, ką mes darome, yra tik lašas vandenyne, tačiau jeigu nedarytume, vandenynui trūktų to vieno lašo. Tai Motinos Teresės žodžiai.
Pasitikdami Lietuvos šimtmečio šventę, būkime kartu, kad nepritrūktų to vieno lašo.

Janina Ražukienė, rajono tarybos narė

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Gerbiu, Jus Janina! Džiaugiuosi, kad už Jus balsavau per rinkimus.

eik tu moterie į pensija seniai laikas nieko nedirbi nei Veisiejių ,nei Lazdijų naudai nei labui tik orą gadini

Taip, teisingai pastebėjai, kad buvote ten ir laiku kai labai reikėjo, bet taip jau būna ,kad tie kurie ten nebuvo ateina dabar pasisavinti kitų atlikto darbo ir užsidėti sau garbės vainiko.

Šaunuolė - Janina. O carą pastatys į vietą rinkėjai 2019m.

PENCININKAI NAMO NAMO NAMO

namo, namo, ir iš vienos seniūnijos kur jau oi oi oi kadu pencininkė, bet matomai parankinė merui tai sėdi niekam nekliūna.

Excellent web site. A lot of helpful info here.<br> <br> I'm sending it to several friends ans additionally sharing in delicious.<br> <br> <br> <br> And obviously, thanks in your sweat!<br> <br> <br> <br> my homepage: <a href="http://www.dsm.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=535748">Guadalupe</a>

eikit ponia namo

kuriai čia poniai namo? gi ne viena valdiškam krėsle pesininkė, o gal cik neparankiem merui namo, o kitos ponios pensininkės linguot galva reikalingos.

susirietusi senute kaip jums negėda, užleisit vieta jaunesniems ir eikit į pencija

Brsngioji ka darysit kai susirgs.ar nepas ta senute kreipsiesi.

močiute mestaves pasilgom

Jei ne Janina tai Margelis būtų meras kaip aš balerina

tas tai tiesa, bet kokia jo padėka už tai ... kokiam visdėlto reikia būti supuvusiu vidum. kad spjaudytumei tuos kurie tave gynė ir rėmė.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı,<br> <br> 1.5 mg'dır, hastanın yan etkileri tolere etmesine göre 2- 4 haf-.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my web site; <a href="http://theheeb.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=stromectol4pro.top%2Fen%2F903zw">Cialis costco</a>

create passive income<br> <br> health product recommendation blogging<br> <br> PharmEmpire referral registration<br> <br> affiliate marketing beginner mistakes to avoid<br> <br> <br> <br> Here is my web-site - <a href="http://jiketiyou.com/blog/index.php?entryid=129">Joining supplements affiliate programs</a>

Thanks for finally talking about > Komentuoti | Lazdijų žvaigždė < Loved it!<br> <br> <br> <br> Visit my blog post; <a href="https://krbda.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=855">donde encontrar emb en farmacia</a>