Padėkos vakare – kompiuteris daugiavaikei šeimai

Prasminga ir gražu kiekvienų metų pabaigoje prisiminti aktyviausius savo bendruomenės žmones, su jais kartu praleisti bent vieną advento vakarą – pabendrauti, išklausyti jų nuomonę, jiems padėkoti.Tokia tradicija gyvuoja ir Teizų laisvalaikio salėje, kurios darbuotojai kasmet sukviečia aktyviausius meno saviveiklos dalyvius, visus Šventežerio seniūnijos žmones, kurie per ištisus metus aktyviai dalyvavo įvairiuose kultūriniuose renginiuose, padėjo juos surengti, rėmė savo asmeninėmis lėšomis.
Šiemet dėkingumo vakaras „Gerumo liepsnelė“ vyko itin iškilmingoje aplinkoje, nes į svečius atvyko ir rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Dėkodamas Teizų laisvalaikio salės darbuotojams už nuoširdų darbą, meno saviveiklininkams - už Lazdijų krašto garsinimą, jis šį kartą padėkojo ir tiems, kurie augina gausiais šeimas ir taip stiprina rajono savivaldybės bendruomenę, gerina jos demografinę situaciją. Todėl savo dovaną – kompiuterį jis įteikė penkis vaikus auginančiai Eglės ir Deivydo Žagarinskų iš Prygos kaimo šeimai, kuris jauniesiems šios šeimos nariams pravers siekiant mokslo aukštumų bei padės labiau pažinti gimtąjį kraštą.
Tą vakarą dar ne vienas Šventežerio seniūnijos žmogus kilo į sceną norėdamas padėkoti savo kaimo, seniūnijos ar meno saviveiklos kolektyvo žmonėms už bendruomeniškumą, už aktyvumą, už nuoširdžią pagalbą bei gerą žodį.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Kiek supratau komiuteris - iš Margelio algos? Ar iš savivaldybės lėšų ir pirktas iš knygynėlio...?

Na tikrai meras neis savo pinigines nupirko, mokesciu moketoju pinigais svaistosi

Bus kap Galdikui. Tas visur lakstė su kašiku, tai kur dabar jis?