Vilniaus rotušėje vykusiose iškilmėse sertifikatas įteiktas Lazdijų krašto muziejaus ir klubo „Bitinė“ teiktai vertybei

Vilniaus rotušėje vykusiose Nematerialaus kultūros paveldo sąvado vertybių įteikimo iškilmėse vertybės sertifikatas buvo įteiktas ir Lazdijų krašto muziejaus bei Etninės kultūros ir saviraiškos klubo „Bitinė“ teiktai vertybei - „Bulvinių bandų ant kopūsto lapo kepimo tradicija Lazdijų krašte“. 

Vertybę iškilmėse pristatė šios tradicijos puoselėtojos: Lijana Kubilienė, Alma Kašalynienė, Lina Žukauskienė, Jurgita Sabienė, Albina Jarmalienė, Irena Pyplienė bei paraiškos rengėjos Neringa Rasiulienė ir Ingrida Neverdauskienė. 

Iki Vilniaus atkeliavo ir Jurgitos, Lijanos bei Irenos keptos bandos, kurių kvapo prisipildė visa rotušė. 

Dėkojame Lazdijų rajono savivaldybės merei Ausmai Miškinienei ir administracijos direktorei Šarūnei Dumbliauskienei bei visiems, kurie palaiko ir vertina, kad mums svarbią dieną buvo drauge. 

Didelė ir dzūkiškai nuoširdi padėka visiems tradicijos puoselėtojams mūsų krašte už šios tradicijos gyvybingumą. 

Tegul šis įvertinimas paskatina mūsų krašto šeimininkes puoselėti, o jaunas naujai atrasti krašto kulinarinį paveldą, kuriame telpa ir Lazdijų krašto istorija ir šeimos tradicijos ir bendrystė prie vieno stalo.

Lazdijų krašto muziejaus inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.