A. Mikelionis: už gerą darbą R. A. Viniarskui merė atsidėkojo spyriu į užpakalį

Labai keista vieta darbuotojams ir vadovams yra Lazdijų rajonas. Jeigu esi aukštos kvalifikacijos darbuotojas ar vadovas ir net labai gerai atlieki savo darbą, tai dar toli gražu nėra būtina sąlyga, kad Lazdijų valdžia tave paliks ramybėje ir nemėgins iškrapštyti iš posto.

UAB „Lazdijų šiluma“ sėkmingai vadovavo R. A. Viniarskas. Jis ištraukė šią įmonę iš finansinių nuostolių dugno ir galėjo toliau dirbti, bet kažkuo ėmė ir neįtiko mylimai merei. Tikriausiai dėl to, kad buvo ne Lazdijų rajono valdžioje esančių Demokratų sąjungos narys. Jeigu ponas R. A. Viniarskas būtų įstojęs į „teisingą“ merės partiją, galima garantuoti, kad būtų paliktas ramybėje ir galėjęs dirbti ilgai ir laimingai. Bet, kaip gerai žinome, Lazdijuose visi žmonės yra lygūs, bet valdančiajai chebrai priklausantys žmonės, jų giminės, artimieji ir t. t. yra lygesni už kitus. Pastarieji laimingai vartosi mėšle prie lovio ir čepsi pilna burna.

Merė seniai norėjo atsikratyti R. A. Viniarsku, bet ne viskas sėkmingai pavykdavo. Dar palyginti neseniai Lazdijų rajono taryba svarstė UAB „Lazdijų šiluma“ vadovo ataskaitą. Čia ponia Ausma vylėsi, kad jos partijai su dviem konservatoriais pavyks nepatvirtinti R. A. Viniarsko ataskaitos ir tuomet jau bus laisvos rankos išspirti jį iš darbo. Deja, merės planas neišdegė. Tam pasipriešino valdančiosios partijos narys B. Rūtelionis. Pono Beniaus dėka trumpam laikui UAB „Lazdijų šiluma“ vadovas liko darbo vietoje. Atrodė, kad viskas kuriam laikui nurims. Bet juk mūsų merė karinga ir ryžtinga, tad vis tiek pasiekė savo tikslą. R. A. Viniarską iš darbo atleido UAB „Lazdijų šiluma“ valdyba. Šiuo atveju merė nusiplovė rankas ir lyg niekuo dėta dėl klausimų apie R. A. Viniarsko atleidimą rodo į valdybą. Bet tokie triukai gal dar įtikintų vaikus, kurie tiki Kalėdų Senelio egzistavimu. Pabandytų koks Lazdijų rajono savivaldybės darbuotojas, esantis UAB „Lazdijų šiluma“ valdyboje, turėti kitą nuomonę nei merė... Tuomet patirtų visą Lazdijų rajono merės rūstybę.

Labai liūdna žiūrėti į du konservatorių narius Lazdijų rajono taryboje. Kažkaip ir liežuvis neapsiverčia juos vadinti šios partijos nariais. Net ponas B. Rūtelionis juos pranoksta savo valia ir ryžtu, dažnokai pasipriešina merės ar savo partijos sprendimams. Kadangi šioje taryboje valdančiųjų persvara nėra didelė ir ji nėra stipri, konservatorių duetas, esantis taryboje, galėtų žymiai aktyviau ir stipriau spausti Demokratų sąjungą. O dabar susidaro stiprus įspūdis, kad konservatorių partijos duetas Lazdijų rajono taryboje yra labiau pavaldūs merei ir jos žymiai nuolankiau klauso nei ponas B. Rūtelionis.

Algimantas Mikelionis, rašytojas, „Lazdijų žvaigždė“ (2024-05-24)

Autoriaus nuotrauka: 

Komentarai

Nieko ateis rinkimai .

Jei merė taip elgsis su žmonėmis daugelis nepalaikys jos ir jos sigutos per rinkimus.

Pasvarstau ar ponaitis valukonis priklauso merės politinei partijai ar tik šiaip jos šešėliu dangstosi?

Mūs merei raikia mobingu kvepenčių vadovų, kad ėst darbuotojus, nes paci tokia yr. O jei geras žmogus, raikia atlaist.

Bet tie vadovai tuoj patys prieš rinkimus merei špigas rodys, prie kito kandidato durų stovės pirmi. Kaip buvo pirmai.

Labai taiklus straipsnis!

Pasidomėkite apie ta vadovą daugiau, paklauskite buvusių darboviečių darbdavių. Didesnį demagogą sunku surasti.

Ir anksčiau, kai dirbo "Litesko", ir pastaraisiais metais, jau dirbant "Lazdijų šilumoje", visai atsitiktinai teko išgirsti keleto R. A. Viniarsko vadovaujamų darbuotojų nuomonę. Visi minėjo tik geru žodžiu.

Ten vienas neseniai įkištas turbūt sužaidė, nes tep reikėjo?

Palaukim kuo baigsis mūsu pasipūtėlei čekučiū skandalas,laukia Jonavos variantas.

O aš galvoju kad merė Sigitos rankom susidoroja su nepatinkančiu žmogumi , jau daugelis tą pastebėjo ir perprato Sigitą, bet toks gyvenimas ateis rinkimai va tada žmones prabalsuos ir parodys ką apie jas mano. O konservatoriai tikrai jų nepalaikys jie turi savų už kuriuos reiks balsuot.

Kęstai, čia tu komentuoji

Žmonės kalba, kad ši vieta A. Klėjui pažadėta.

Tai kad jo žmona ten sėdi.

Kalba žmonės, kad Brusokui čia vieta pažadėta

Klėjus neis jis turi neblogą darbą tai sako Brusokas bus.

O aš girdėjau kad Šventežerio seniūnu lygtais bus?