Brangesnės šiukšlės – jau nuo kovo. V. Danauskienė: ,,Savivaldybė - kaip plėšikas"

Savivaldybės tarybos narė V. Danauskienė sakė, kad savivaldybė elgiasi tarsi plėšikas, nes pakeitusi atskaitos skaičiavimo konstantą, savivaldybė padarė taip, jog didelių plotų namus turintys gyventojai dabar mokės mažiau nei tie, kurie gyvena mažesniuose būstuose.
 

Jau nuo kovo 1 d. rajone mokėsime stipriai brangiau už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Tokį sprendimą priėmė rajono savivaldybės tarybos dauguma.

Už drastišką šiukšlių mokesčio brangimą balsavo: demokratai Mantas Valukonis, Jurgita Kurauskienė, Nijolė Jurčiukonienė, Evaldas Brusokas, Česlova Šmulkštienė, Ilona Šaparauskienė, Benius Rūtelionis, Rimantas Pileckas, Rimas Kauzonas, socialdemokratas Arūnas Vaišnoras, konservatoriai Jūratė Juodzevičienė ir Audrius Klėjus. Susilaikė Regionų partijos atstovas Albinas Žymančius ir Krikščionių sąjungos nariai Artūras Margelis, Jonas Stankevičius, Odeta Lenkauskienė, Gintautas Salatka bei Ričardas Dulskas. Prieš balsavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Vilma Danauskienė, nuo balsavimo nusišalino ir jame nedalyvavo „krikščionis“ Deivydas Palačionis, nes dirba Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre. Socialdemokratas Saulius Petrauskas nedalyvavo savivaldybės tarybos posėdyje. 

Į opozicijos lyderio, Krikščionių sąjungos atstovo Artūro Margelio klausimą posėdžio metu, kiek didėja rinkliava, klausimą pristačiusi savivaldybės administracijos darbuotoja Indrė Adomynienė atsakė, kad 50-60 procentų. 

Tačiau atskirose rinkliavos skaičiavimo kategorijose, kaip matyti iš viešai paskelbtos klausimo medžiagos, rinkliava didėja net iki 80 procentų buvusio dydžio. 

Plačiau - naujausioje ,,Lazdijų reklamoje" (2024-02-20).

A. Ufarto / DELFI nuotr.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Pigi populiste...

pigus komentatorius

Tai rūšiuos patys.

teisybe kad Kaimo reikalu komteto pirmininkas ne ukininkas ir net kitam rajone gyvena?? Dzyvu dzyvai Lazdijuose :DDDDDDDD

Teisybe, kad nesupranci ku rasai ir siknon smegenu ieskai

Teisybe, kad nesupranci ku rasai ir siknon smegenu ieskai

bet kam reikia plika pirminyko galva sikna vadint??..

Jurgita Soliunaite kur dingus gal kas girdejot ?

paskutine kadencija daugiau jusu nerinks

o dar į Seimą svajoja... be šansų!

I kalejima,visus !!

Pakele mokescius ,kad daugiau i savo kisenes prisidetu ! Vagiu smotai ! Paprastiems zmonems kelnes numaus su savo mokesciai!

Tai ką be populistinio rėkavimo: naikinam mokesčius, keliam išmokas, ginam vargšus, ši politikierė dar gali? Absoliučiai nieko! Laukiu, kad kandidatuotų į Seimą ir dar kartą parodytų savo nulinį potencialą.