Dėl V. Šimkonio ir L. Patašienės vietų bus skelbiami konkursai?

V. Šimkonis.

Birželio pabaigoje pasibaigus terminuotosioms darbo sutartims, dėl dviejų savivaldybės medicinos įstaigų vadovų bus skelbiamas konkursas. Taip numato galiojantys įstatymai.
Birželį baigėsi penkerių metų trukmės darbo sutartys su viešosios įstaigos Lazdijų ligoninės vyr. gydytoju Vitu Šmkoniu ir VšĮ Lazdijų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytoja Leonora Patašiene.
Šią informaciją „Lazdijų žvaigždei“ patvirtino Lazdijų rajono savivaldybės gydytoja Lina Džiaukštienė.
„Darbo sutartys baigėsi ir savivaldybė, kaip steigėjas, elgsis įstatymuose numatyta tvarka. Juridinio skyriaus specialistai rengia atitinkamus dokumentus sprendimams“, - sakė valdininkė.
Tačiau daugiau informacijos šiais itin svarbiais klausimais savivaldybėje vakar gauti nepavyko: Juridinio skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevičius išvykęs, šio skyriaus specialistas Almantas Buckiūnas atsakė neturintis įgaliojimų kalbėti su žiniasklaidos atstovais, o savivaldybės viešųjų ryšių specialistės darbo valandos baigėsi su pietų pertrauka.
Šaltinių rajono savivaldybėje žiniomis, Lazdijų ligoninei vadovaujančiam V. Šimkoniui esą leista suprasti, kad naujai skelbiamame konkurse jis nelabai pageidaujamas. Turimais duomenimis, ligoninės vadovas ir pats neketina pretenduoti naujai kadencijai. Kalbama, esą šis postas numatytas jau anksčiau V. Šimkonį pavadavusiai buvusiai Alytaus rajono savivaldybės gydytojai Dovilei Lynikienei, šiuo metu dirbančiai Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje.
Kas po konkurso užims Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovo kėdę, kol kas neprognozuojama. Šiuo metu laikinai centrui vadovauja gydytoja Vitalija Gradeckienė.
Trečiadienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų struktūros ir įstatų pakeitimų. Jų esmė – buvę įstaigų vyr. gydytojų etatai yra naikinami, o vietoje jų steigiamos įstaigų direktorių pareigybės.

Vilma Danauskienė, „Lazdijų žvaigždė“

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Nuspres kaip visada vienas asmuo, o direktoriai veliau klusniai vykdys jo isakymus:)))

Cia jau viskas aisku kad nori su Simkoniu susidoroti kad neliktu poste, nes tas rajono „dedule“ taip yra nusprendes:)

lazda turi 2 galus,negalima taip elgtis su zmonemis ,nei vienas mes nezinome ko sulauksime savo gyvenime,ne pirmas atvejis ,kai sita valdancioji klika susidoroja su tais,kurie tampa nereikalingais,ar bent suvokiame ka jaucia zmogus,kuriam reikia iseiti is darbo ,kuriam jis atidave daug jegu

Atpildas

šitai valdančiajai ateis ir vieną karta pabaiga,tada supras kad nereikia daryti bloga kitiems nes viskas bumerangu grįzta pačiam,

V.Šimkonis yra pijokėlis.Ir aplamai:kas jam leidžia operuoti ?! Jam tik katinus kastruoti. Arba aguonas barstyti ant bandelių kepykloje....O E-Leonora Patašienė? Irgi nebloga žulikė su savo "mobiliomis laboratorijomis"...

O tu neišgeri, ir bažnyčią neini, ir moterų (vyrų) tau nereikia. Ko vertas tavo gyvenimas? Šuns geresnis.

Aš išgeriu,į bažnyčia neinu(ką ten pamečiau?),moterų man reikia,vyrų-kai draugų,kolegų,bendradarbių,pašnekovų-reikia.Toks mano gyvenimas.O tu su šunimi gyveni ir į bažnyčia su juo vaikštai,ir dar turi draugę-lezbę? Tfu ant tavęs,ir tokio gyvenimo....

Apsispjovei pats save ir apsi..... Toks žmogus, kaip tu, negali turėti normalių nei draugų, nei draugių. Tu tik vienas tiki, kad tavo gyvenimas geresnis nei šuns. Bet, žinok, tai netiesa. Eilinis bomžas labiau supranta gyvenimo vertybes nei tu.

Tas Šimkonis tai gal tavo koks meilužis,kad taip putoji čia? Paimk interviu iš eilinio bomžo ir apšviesk skaitytojus kaip jie supranta gyvenimo vertybes.Aš tau irgi duosiu "interviu" :))

de..., tu de..., prie ko čia vyr. gydytojas tu visiškai nesupranti apie ką kalbama. Kuo toliau, tuo labiau matosi, kaip de... supranti gyvenimo vertybes. Matosi, kad esi ,,žurnalistė'', imanti ,,interviu''. Tik žiūrėk nepadaugink, nes bus bloga.

Na su mano gyvenimo vertybėmis viskas aišku.Mane jos tenkina.Pasireklamuok geriau savo vertybes,nes matau jog esi didelė eruditė,psichologė.Viską supranti ir ,žinoma ,esi ne debilė :) Patarimas:nueik su savo drauge lezbe ir šunimi į bažnytėlę ,paaukok 100 eurų kunigėliui(nusipirks ką nors naudingo) ,pabučiuok į užpakalį (gali ir į priekį-skonio reikalas) Šimkoniui ir su daina žingsniuok namo.Misija atlikta ! Tuo diskusija su tavimi ir užbaigiu,pasirašinėk viena :))

Matosi, kad bučiuoji vyrų ne tik užpakalį, bet ir priekį. O paskui su daina žingsniuoji pirmyn, de... Gražu? Tik tau. Nueitum kunigui pasipasakotum, pas gydytojus apsilankytum - gal kiek pagėrėtų, bet labai nedaug. Sunkus tavo gyvenimas, nes jis tik tau atrodo gražus, de... apsi...

Kokia čia idijotė komentuoja? Redakcija netrins komentarų?

Jeigu tu ne anzelmas, tai paskaityk ką tas de... rašo.

Tarp kunigų yra labai daug pederastų,o tarp itin religingų komentatorių-daunų.

Tai tu toks ir esi.

Tai tu toks ir esi, egzo...

KAIP SUGRĄŽINAU BUVUVĄ VYRĄ, PADĖDAMAS TIKRŲ IR VEIKSMINGŲ DR. Sunny burtų. Mano vardas Lydia Tomas , niekada nemaniau, kad vėl nusišypsosiu, Mano vyras paliko mane su dviem vaikais vieneriems metams, Visos pastangos jį sugrąžinti nepavyko Maniau, kad daugiau jo nebematysiu, kol nesutikau ponios, vardu Maria, kuri papasakojo apie burtininką, pavadintą Dr.Sunny. Ji davė man jo el. Po 48 valandų mano vyras sugrįš pas mane, po mažiau nei 48 valandų grįžo mano vyras ir pradėjo maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velniai dirba, todėl iki šiol stebiuosi dėl šio stebuklo, negalėjau pastoti, bet kai tik buvo užkeikta, pastojau ir pagimdžiau trečią vaiką, jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba WhatsApp arba paskambinkite jam dabar: +2348082943805. Dr.Sunny taip pat gydo: 1. ŽIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. VĖŽYS 4. Jei norite paaukštinimo 5. Hepatitas B? 6. Laimėk loteriją 7.Jei norite pastoti.