Bibliotekininkė tikina nekerštaujanti: sienas išterliojo jos mažasis giminaitis

Bibliotekininkė tikina, kad išsikraustant sienas ištepliojo jos pusseserės anūkas.

Jau skelbta, kad Lazdijų viešoji biblioteka netenka net trijų savo padalinių – Stebuliuose, Noragėliuose bei Viktarino kaime. Priežastis – kai kuriose šių bibliotekų liko vos dvi dešimtys, kai kuriose – nė vieno skaitytojo. Buvusių padalinių darbuotojais esą pasirūpinta – darbas pasiūlytas kitur, piktumų neturėtų kilti.

Buvusias Stebulių mokyklos patalpas iš Šventežerio mokyklos nuomojasi Stebulių ateities bendruomenė, kuriai vadovauja žinomas rajono ūkininkas Mantas Jančiukas. Šiame pastate dar kurį laiką keliuose kabinetuose dirbo Lazdijų viešosios bibliotekos Stebulių padalinys. Prieš keletą savaičių jis buvo panaikintas, o Stebuliuose dirbusi bibliotekininkė Laima Adomaitienė perkelta į Šventežerį. 

Praeitą savaitę Stebulių ateities bendruomenės atstovas, atėjęs apžiūrėti buvusios mokyklos patalpų, nustėro pamatęs „dovaną“ – sienos buvo tiesiog išterliotos skersai ir išilgai purškiamais dažais. Apie vandalizmą bendruomenės atstovas pranešė Šventežerio mokyklos vadovams. 

Plačiau - K. Sukackas naujausioje ,,Lazdijų žvaigždėje", 2023-12-01.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Viena diena Ritai ir jos suneliui Mantui reiketu uzsiciaupt ir nustot varyt ant visu kaimo zmoniu.Aferistu seimynele

Tai jau tikrai užlipo vaikas ant stalo po to pernešė jį ir paišė tik ant pavaiksliuko ir dar ne vaikiškus piešinėlius. O galop bibliotekininkė tylėjo ir niekam nepasakė. Tai visi durni, o ji "protinga"... vauuu

Tegul savo "nuopelnus" pasižiūri.menkina visus kaimo gyventojus tik save aukština.aviu liekanas tegul susirenka is visur ir Stebuliu nesmardina tiek puvesiais tiek kailiais.jai ne Stebuliu krašto zmones rupi,o kaip kuo daugiau lesu savo naudai gauti.geriau savivaldybe tegul tuos pinigus atiduoda sunkiau besiverčiantiems o ne baliaus festivaliams visai Lietuvai.kur valdžia ziuri tai pinigus metydama.

Vieną dieną reiktų Lapei užčiaupt snukį ir baigt kiršint visą kaimą...jei nieko nesugebi,tik žmones privest prie savižudybės ir išvengt baudžiamosios atsakomybės,tai geriau užčiaupk snukį!,o žiūrėk ką tu darai ir tavo dukra ką druskininkuose išdarinėja su vedusiais vyrais..Vaikų teisėm reiktų susidomėt tiek motina tiek dukra,nes jų mažamečiams vaikams nesaugu pas jas augti.

kokios aferos vygdomos kaiman???netikiu kad avies mėšlas smirdi kaiman, bet pravažiuojant karvės šūdas net pro mašinos langus prasiskverbia. Teko lankytis Manto ūkyje, nieko keisto, nieko smirdančio, jokio kailių raugo nejautėm.O kaimą veža, tik linkėkim sveikatos,idėjų ir smagaus gyvavimo. Jie sugeba.

Oj aferistu seimynele,reikia but aklam, kad nematytai,o jei esi padlaidzys (ė) matai tik pro rozinius akinius

pasiuostik savo anti ir tada lok tu supratas

Linkiu visiems pabandyti suorganizuoti tokius renginius, kokie būna Stebuliuose. Kviečiami visi, tačiau kas kaltas kad kažkokios ambicijos, pykčiai neleidžia eiti. Ar kas nors kitas yra ką nors padaręs kaimui? Suorganizavęs? Labai lengva anonimiškai komentuoti ir mėtyti akmenis į kito daržą, kritikuoti. Tačiau pabandykit kas nors iš Jūsų padaryti. Mažiau pavydo, daugiau darbų.

Apie Stebulių centrą ne vienas ūkininkas ten yra...tai dar klausimas iš kurio ten ūkininko kvapas.

Nu bet aviu nieks nelaiko

Tai kad ne avim ten ir ,,kvepia",važiuojant pro Stebulius...o karvių š.....

You are so awesome! I do not suppose I've truly read <br> <br> through a single thing like this before. So great to discover someone <br> <br> with some unique thoughts on this subject matter.<br> <br> <br> <br> Really.. many thanks for starting this up. This website is one <br> <br> thing that is required on the internet, someone with some originality!<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> Visit my web blog; <a href="https://mt-plann.com">먹튀검증사이트</a>

Klausimas visiems ar visas bendruomenes remia savivaldybė per eglučių įžiebimą ar tik išrinktuosius.

Labai į temą. Po visai nesusijusiu straipsniu rašyti. Neturit kur daugiau anonimiškai parašyt?

Visiškai iš Ritos atimti patalpas stebuliu mokykloja nes ji ir jos surinkta is visos Lietuvos surinkta bendruomenė apsinetelė. Per seniūnaičio rinkimus kas už ja nebalsavo tuos žmones užblokavo socelinuose tinkluose. Gėda turi būti poniutei Ritai kad nemoka pralaimėti kovoja. Ir gerai kad tas sienas išpaise kad galėčiau aš ir pati padėčiau daugiau taip padaryti nes Rita to nusipelnė. Lauk is mokyklos skolininke Rita

Iš tavęs atimt vaikus reikia ir už grotų sodint reikia.Nes ne tik vaiko neprižiūri bet ir motina muši.Ir tave iš vis iš Stebulių išvyt reikia.Degredė ryža.

simniokus ir visus kitus ne stebuliu gyventojus isnest is bendruomines narius o pasilikti kaimo gyventijus

Tai susikurk savo atskira bendruomene ir turėsi,eik savo bandeliu minkyt degrade ryža!

Dusk tu ziurke

Dusk tu ziurke

Dusk tu ryža lape!

Ausma ar remi kalėdinių eglučių įžebimą Stebulių bendruomenei ar visos rajono bendruomenės gavo iš savivaldybės lėšų eglučių įžiebimui.?

I'm pretty pleased to discover this website. I need to to thank you for <br> <br> ones time just for this wonderful read!! I definitely really liked every <br> <br> part of it and i also have you bookmarked to look at new <br> <br> things on your blog.<br> <br> <br> <br> Also visit my web page :: <a href="https://www.toto-garden.com/verification">먹튀검증</a>