Veisiejų turguje pasirodė ankstyvosios braškės: raudonuoja, bet nekvepia

Veisiejų turgaus gerumas matuojamas pakelėje išrikiuotų pirkėjų automobilių kolonos ilgiu. Jeigu ji nusidriekia už Veisiejų miesto riboženklio, tai jau pusė bėdos, jei nutįsta iki sektorinio greičio matuoklio kameros – turgus labai geras. O senbuviai man pasakojo prisimenantys tokią turgaus dieną, kai paskutinė mašina buvo priparkuota ties Snaigyno apžvalgos bokštu, bet aš jais netikiu.

Gegužės viduryje tebesitęsia daržų sodinimo metas, todėl didžiausias šurmulys tvyro prie sodinukų pardavėjų.

„Kuo dažniau laistysite, tuo geriau: ryte, vakare ir per pietus du kartus“, – instruktavo braškių daigų prisirinkusius pirkėjus pusamžis vyras, matytas čia kone kiekvieną ketvirtadienį.

Priklausomai nuo dydžio ir gražumo vienas braškės daigas kainuoja nuo 40 iki 60 centų. Pomidorų – brangesni, už gerokai paaugintą gali paprašyti ir 1,20 euro, o menkesnį atiduoti už 80 centų. Jokių paslapčių neturi medelių pardavėjai, nes ką beišsirinkčiau – obelį, kriaušę ar slyvą, be 10 eurų neatiduos. Nebent pirkėjas ima jų daug ir kantriai derasi, tada gali pavykti nupirkti po 9 ar net 8 eurus.

Ant daržovių prekystalių iš tolo raudonuoja pirmosios braškės, atgabentos...

Plačiau – R. Sadauskas-Kvietkevičius naujausioje „Lazdijų žvaigždėje“ (2023-05-12).

Autoriaus nuotr.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Kas nors pabezdės ir bus kvapas…

Man rodos, kad nuo tavo pusės tas kvapas ir padvelkė.

I am truly delighted to glance at this website posts which carries tons <br> <br> of useful information, thanks for providing such data.<br> <br> <br> <br> <br> <br> My homepage ... <a href="http://porndojki.com/user/gallonkey82/">leci123</a>