N. Žvirblys paskirtas gaisrininkų kapelionu

Su gaisrininkais kunigas N. Žvirblys bendravo ir iki šiol.

Vilkaviškio vyskupija neseniai paskelbė apie naujus dvasininkų paskyrimus. Lazdijų dekanato vicedekanas, Lazdijų parapijos klebonas kun. teologijos licenciatas Nerijus Žvirblys, paliekant eiti visas kitas pareigas, yra skiriamas Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos kapelionu.
N. Žvirblys kunigauja jau 15 metų. Paskyrimą į Lazdijus gavo 2011 metų birželio 20 dieną. Tų pačių metų liepos 11 dieną jis pradėjo tarnystę Lazdijų šv. Onos parapijoje. Šie šešeri metai, pasak klebono, buvo geri ir gražūs. Jau susipažino su nemažai parapijiečių, taigi paprasčiau ir drąsiau su jais bendrauti,  kreiptis iškilus kokiems nors klausimams, prašant paramos.
Tapęs Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos kapelionu, N. Žvirblys  užsiims valdybos darbuotojų sielovada, kaip ir policijos, kariuomenės kapelionas, pagelbės tikėjimo dalykuose, esant sunkiems momentams. Pavyzdžiui,  kai gaisrininkai grįžta po alinančių ar netgi žiaurių gaisrų gesinimo atvejų bei kitais.
Su gaisrininkais kapelionas N. Žvirblys bendrauja jau ne vienus metus, susitinka rajone organizuojamose šventėse, kartu su jais lankėsi pas Lenkijos ugniagesius. Taigi jis džiaugiasi, kad galės gaisrininkus dvasiškai palaikyti, kalbėti su jais teologiniais klausimais.
Dalia Švetkauskaitė, „Lazdijų žvaigždė“

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Ugniagesių gelbėtojų o ne gaisrininkų

XXI amžius.Klounada...

zinoma, ne kiekvienas anzelmas suprast gali...

Ką aš turiu suprasti? Kad jis tapo ugniagesių kapelionu ? Ir kas nuo to keisis ? Nusipirks dar vieną išmanų telefoną už lengvatikių suaukotus pinigus,nuvažiuos su prostitutėmis pabaliavot už lengvatikių suaukotus pinigus,puse valandos ilgiau spardys butų duris kalėdodamas kai žmones nenori arba neturi duoti jam pinigų.... Tai kas pasikeis? Va to aš tikrai nesuprantu.

Nesveika tau, anzelmai, žiauriai nesveika. Ar nors centą paaukojai, kad taip varai, d... Labai tavo žemos vertybės, jeigu tau išmanusis telefonas kažkas prabangaus - žinok juos turi jau ir darželinukai. Apsilankyk pas gydytoją.

Gydytojai bus reikalingi darželinukams ,nes jie (deja) naudojasi telefonais,planšetėmis.Tas yra nesveika ir žaloja sveikatą bei vaiko psichiką.Dabar dėl centų aukojimo.O kodėl aš jam ir už ką turiu aukoti?! Jis ką rankų neturi,dirbti negali statybose ar bent užsiregistruoti darbo biržoje? Dabar apie vertybes.Kiekvienas turi savo vertybes ir aš neturiu išmanaus telefono.Turiu paprastą,kad galėčiau pasiskambinti ir priimti skambučius.Nes tam telefonas ir skirtas.Didžiausia gyvenimo vertybė - žmonės, su kuriais bendraujame.Manau šia mintimi ir užbaigsiu diskusiją su tokiu "eruditu",vardu (-).......

Tai ir nekomentuok kitų, kurie aukoja ir kuriems aukoja. Matosi tavo ,,didžiausia gyvenimo vertybė - bendravimas''. Sužalojo sveikatą paprastas telefonas - atsisakyk, nenaudok daugiau.

zmogeli, zmogeli... parasai , tai nors pamatom kokio protelio zmoniu visuomeneje dar turim. Gaila taves. Linkiu , kad butum to Kunigelio vertas nors atsiprasyt. Ir dziaukis, kad jis Kunigas, tai gal uz apjuodinima i teisma nepaduos.

as siulau ekskursiju kapelionu dar paskirti :)

O ką? Labai originali mintis.Reik skelbti konkursą rajone.Dar yra vakansijų slaugoje,katilinėje,policijoje,vaikų darželiuose.Geriausia tarnauti būtų kokiame nors banke.Kapelionu :)

Koks pupuliukas....

o tu nekulturinga besarmate

Kai zenijausi,sis kunigelis neparase popierelio kad galeciau zenytis kitoj parapijoj,dave suprast kad jei nesizenysi pas mane,negausi leidimo,nes neduosi pinigeliu

o tu nori zenytis ir gana.