Padėka merui – Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato marškinėliai

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis savo darbo kabinete susitiko su Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ prezidentu Remigijumi Paulioniu, kuris atvyko merui padėkoti už finansinę paramą ir suteiktą galimybę dalyvauti šių metų birželio 10 dieną vykusiame WFF/NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate. Kaip padėką klubo prezidentas įteikė savivaldybės vadovui Europos kultūrizmo ir fitneso firminius marškinėlius, pagamintus būtent šiam čempionatui.
Susitikimo metu buvo pasidžiaugta Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate R. Paulionio iškovota trečiąja vieta vyrų fitneso kategorijoje. „Džiaugiuosi mūsų savivaldybės atstovo pasiekimais tokio aukšto lygio varžybose. Kultūrizmo srityje turime nedaug sportininkų, tad smagu, jog  ši sporto šaka puoselėjama, o jos atstovai pasiekia puikių rezultatų“, - sakė meras A. Margelis.
R. Paulionis pasakojo, jog vyrų fitneso kategorijoje dėl prizinių vietų varžėsi 18 valstybių ir per 140 sportininkų įvairiose kategorijose. “Man, kaip sportininkui, itin svarbi buvo finansinė parama, kuri padengė dalyvavimo čempionate išlaidas, nes kultūrizmas itin brangi sporto šaka. Džiaugiuosi, kad mūsų savivaldybės meras neabejingas sportui rajone ir padeda sportininkams siekti gerų rezultatų ne tik Lietuvoje, bet taip pat garsinant Lazdijus Europos ir Pausaulio čempionatuose”, - sakė R. Paulionis.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

O tai iš savo algos remia???

kiek siknon ampoliu prireike ?

O TAI KODĖL NEPADOVANOJAI KOMBIKORMO, KURĮ VALGAI PATS IR PLATĖJI.

Visiskai nesidziaugiu, kad mano sumoketais mokesciais remiamas toks zmogus!

Nuo tokių foto ir tokių straipsnių pykina !

uabas remia :)